La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

0

Emocje po El Clasico minęły...
Każdy na chłodno, na swój sposób wyraża swoje zdanie na temat wczorajszego spotkania, to i ja to uczynię :-)

Tak naprawę nie wiem co napisać, bo już chyba prawie wszystko zostało powiedziane i napisane.

Myślę, że Barcelona jako zespół w tym kształcie, trenerem i zarządem, zwyczajnie w świecie nie istnieje. Pościg za rekordowymi przychodami, wakacyjne wojaże po świecie, mania wyższości, wszelkiego rodzaju towarzystwa wzajemnej adoracji, niezrozumiale wysokie kontakty demotywujące zawodników do ciężkiej pracy zwłaszcza zawodników młodych, poczucie w stylu "klękajcie narody - jesteśmy Barceloną, najbardziej utytułowanym klubem Świata w XXIw", łącznie tylko dopełniają obrazu "nędzy" drużyny. Ta Barcelona jest po prostu ochydna - gwiazdorska, cyniczna. Nasz zespół czeka większa rewolucja, niż gdyby "do kupy" połączyć obecnie Real z Milanem.

W Barcelonie, pieniądze nie mogą być wszystkim. Niech sobie będą w Realu, ale nie w naszym klubie.

0

@T_TG Emocje po El Clasico? To z tym meczem były jakieś emocje? To chyba inny mecz oglądałem. :/

konto usunięte

2

@HassanMubarak poziom zaprezentowany przez Barcelonę to jedno, a emocje zawiązane z El Clasico to drugie :-)

0

@T_TG Mecz wyssał ze mnie wszystkie emocje jak wampiry krew z ludzi.
Obojętność jaka mnie objęła po tym meczu była straszna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?