Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
za legnleta powinien umtiti wrocic do 1 slkldu na stale moze czas kontuzji ma za soba.
4
"Nawet ernesto" smiechlem mocno hehehehe
0
@FanErnestoValverde marne prowo
0
Czemu nie podajecie zmian i strzelcow bramek na stronie z wynikiem meczu? to jedyna strona ktora tego nie ma.
0
@johny11 Bundesliga i liga francuska to nie powazny futbtol? Byl gwiazda zadnych kontuzji. Ale to juz ostani rok valverde a potem wszystko sie zmieni :)
2
@pasquda Dziwne to troche ze kontuzje pojawily sie dopiero u niego w barcelonie u trera dla ktorego przygotowanie fizycznie nie jest zbyt wazne. Przypadek?
8
@Rewolucja123 Dobry zarat z tym pieknym stylem.
0
@FDJ No tak pilkarz nie powinien w ogole wychodzic z domu ;) znalezli sobie kozla ofirafnego bo cos robi poza pilka nozna a prawda jest taka ze nie jest on najgorszym pilkarzem i obecnie cala druzyna reprezentuje niski poziom ale stado baranow przeczyta cos w gazecie i bedzie powtarzac to jak mantre.
0
@matix19(2) No bo to twoje pieniadze nie? :)
0
@shaun No racja san marino i wyspy owcze to kiedys potegi byly ;)
0
Tak swoja droga to jak sobie radzi de Ligt we wloszech ktos sledzi jego wystepy?
16
Wybor zawdonika meczeu jako Fati utwierdzil mnie w przekonaniu zeby tutaj nie zagladac.
7
Najlepsze: Ostani sezon valverde.
0
@AmigoBlancos Nie.
2
@DragonxNF Po 1 sezonie juz powinien zostac zwolniony.
2
No ale zostanie do konca seznou wygraja nastepny mecz u siebie i wszystkko ucichnie.
3
Z tym trenrem Barcelona nic nie wygra w tym sezonie boli to strasznie bo najlepszy zawodnik swiata a ma za trenera parodyste.
0
@Jacob94 Tak dozwolony jak jak ktos pisze a nie jest napisane. Idiokracja.
0
@Raiden Skzanuje jednak single player to zwrot uzywany od lat od czasow kiedy w grach nie istnail polski jezyk. Wiec tak nie udalo ci sie.
2
@SithRM Dla zawartosci nie contentu uzywajmy polskich slow skoro ich mozemy. I rdr2 warto dac szanse w single bo to zwyczajnie dobra gra :)
0
@Azi Bredzisz to nie jest jeden mecz a od 2 sezonow tak wygladaja na wyjezdzie. Barcelona nie wygra nic w tym sezonie wspomnisz moje slowa.
0
"Sergi Roberto jest bardzo ważnym piłkarzem Barcelony w obecnym sezonie" Zasmialem :)
0
@mistrzu1704 Nie. pisanie takich glupot jest ulomne to prawda ale mimo tego nie zaslugujesz na "reset"
2
@tombard Nie, nie wymaga.
0
@El dominatore Kucac!
6
@krefi10 Nie, nie kazdy wychowanek bedzie gral w 1 skladzie i taki alenia jest za slaby co juz parokrotnie pokazywal wiec powinien odejsc.
0
@ForcaMilosz ernesto wie lepiej zasmiane :D
0
@MaTt_BarcaFan Dziwnie piszesz roberto.
7
@FafitFCB Jak to co obiadek :P
0
@Bisz Tak tak tak jasne ;) tylko to bylo takie smieszne ze ho ho ho hi hi hi.