2

za legnleta powinien umtiti wrocic do 1 slkldu na stale moze czas kontuzji ma za soba.

4

"Nawet ernesto" smiechlem mocno hehehehe

0

@FanErnestoValverde marne prowo

0

Czemu nie podajecie zmian i strzelcow bramek na stronie z wynikiem meczu? to jedyna strona ktora tego nie ma.

0

@johny11 Bundesliga i liga francuska to nie powazny futbtol? Byl gwiazda zadnych kontuzji. Ale to juz ostani rok valverde a potem wszystko sie zmieni :)

2

@pasquda Dziwne to troche ze kontuzje pojawily sie dopiero u niego w barcelonie u trera dla ktorego przygotowanie fizycznie nie jest zbyt wazne. Przypadek?

8

@Rewolucja123 Dobry zarat z tym pieknym stylem.

0

@FDJ No tak pilkarz nie powinien w ogole wychodzic z domu ;) znalezli sobie kozla ofirafnego bo cos robi poza pilka nozna a prawda jest taka ze nie jest on najgorszym pilkarzem i obecnie cala druzyna reprezentuje niski poziom ale stado baranow przeczyta cos w gazecie i bedzie powtarzac to jak mantre.

0

@matix19(2) No bo to twoje pieniadze nie? :)

0

@shaun No racja san marino i wyspy owcze to kiedys potegi byly ;)

0

Tak swoja droga to jak sobie radzi de Ligt we wloszech ktos sledzi jego wystepy?

16

Wybor zawdonika meczeu jako Fati utwierdzil mnie w przekonaniu zeby tutaj nie zagladac.

7

Najlepsze: Ostani sezon valverde.

0

2

@DragonxNF Po 1 sezonie juz powinien zostac zwolniony.

2

No ale zostanie do konca seznou wygraja nastepny mecz u siebie i wszystkko ucichnie.

3

Z tym trenrem Barcelona nic nie wygra w tym sezonie boli to strasznie bo najlepszy zawodnik swiata a ma za trenera parodyste.

0

@Jacob94 Tak dozwolony jak jak ktos pisze a nie jest napisane. Idiokracja.

0

@Raiden Skzanuje jednak single player to zwrot uzywany od lat od czasow kiedy w grach nie istnail polski jezyk. Wiec tak nie udalo ci sie.

2

@SithRM Dla zawartosci nie contentu uzywajmy polskich slow skoro ich mozemy. I rdr2 warto dac szanse w single bo to zwyczajnie dobra gra :)

0

@Azi Bredzisz to nie jest jeden mecz a od 2 sezonow tak wygladaja na wyjezdzie. Barcelona nie wygra nic w tym sezonie wspomnisz moje slowa.

0

"Sergi Roberto jest bardzo ważnym piłkarzem Barcelony w obecnym sezonie" Zasmialem :)

0

@mistrzu1704 Nie. pisanie takich glupot jest ulomne to prawda ale mimo tego nie zaslugujesz na "reset"

2

@tombard Nie, nie wymaga.

0

6

@krefi10 Nie, nie kazdy wychowanek bedzie gral w 1 skladzie i taki alenia jest za slaby co juz parokrotnie pokazywal wiec powinien odejsc.

0

@ForcaMilosz ernesto wie lepiej zasmiane :D

0

@MaTt_BarcaFan Dziwnie piszesz roberto.

7

@FafitFCB Jak to co obiadek :P

0

@Bisz Tak tak tak jasne ;) tylko to bylo takie smieszne ze ho ho ho hi hi hi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?