9

Doczytalem az ktos uznal za transfery neutralne neymara i bravo no "geniusz" to pisal

1

@4drian0 On jest MEGA slaby.

1

@adukla Tylko pod warunkiem ze pierwszy bedzie wygrany minimum 5:0

0

@Misanthrope Brednie. Bajki? Bajki to utwor literacki wiec dubbingowac sie ich nie da.

1

@Misanthrope Bredzisz. Dobry dubbing nic nie kaleczy.

0

@Objectivo Dubbing we wszystkich cywilizowanych krajach dubbing to norma w filmach i serialach w polsce to napisy lub lektor co jest smutne ale dla dystrybutora bardzo przyjemne rozwiazanie bo znacznie tansze.

2

@Commando Cycki na 99% tez w takim wieku i po tylu ciazach to zwyczajnie nie jest mozliwe zeby naturalnie byly takie jedrne

0

@Wilczeq Jest ok ale szalu nie ma.

3

@kks1986 dwa slowa valverde out

0

@bodzio10 Roberto to moze najwyzej wchodzic na srodek pomocy z ostanimi druzynami w tabeli za slaby jest

0

@Robertinho Zmiany taktyczne w grze i valverde
Wybierz jedno.

5

@Dajnatace No a w psg to na samych mlodych stawiaja i zadnych duzych transferow nie robia ;>

0

@Sulej Roberto jest za slaby na pomoc wiec na sile bedzie wciskany do obrony...

5

Ladna pidzama :))

0

Komentarz usunięty

0

@Drzakubs Atak, agresja na dziewczyne a nie pobicie o juz masz lepiej ale lepiej brzmi pobicie nie? chyba pobicia nigdy nie widziaes

2

@Drzakubs Bron boze nie popieram takich atakow jak i takich debilnych pochodow ale ona nawet nie zostala uderzona a tu mowa o pobiciu.

0

@maroon Mina to najelpszy transfer barcelony :)

2

@michalciesla Tylko to on sam chcial odejsc a nie klub sie go pozbyc.

0

@Zagorzały Fan F.C.B Takie auta po kosztach to mala strata dla nich a jak pilkarz jezdzi takim autem to reklama jest :) Koncerny o wiele wiele wiele wiecej wydaja na reklamy i te 20 aut co roku to dla nich nic jednak widac mieli tak podpisana umowe ze musza zwrocic co jest smieszne bo ktos dal dupki podpisujac taka umowe.

0

@LuisSalvano A skad on ma wiedziec to nie wyrocznia a kopiarka.

0

@Niente Do tego potrzebna jest zmiana trenera wiec za rok moze sie uda takie cos :)

0

@Zbyszard Kawe dzieciom mozna podawac ale w mniejszych ilosciach to samo tyczy sie yerby

0

Komentarz usunięty

0

@MatiFCB2000 3/4 doniesien to plotki. Spotkanie i tresc jego troche trudniej ukryc niz rozmowe telefoniczna i jej tresc ;)

0

@maroon Odzyje moze w nastepnym jak odejdzie valverde

0

@monsterrize Umtiti>lenglet.

0

Ktos sie orientuje jak bedzie w tym sezonie z prawami do transmisji? Elevn nadl dzieli z canal+ czy jak?

1

@kilanosio Patrzac na to jaki trener siedi na lawce to sezon byl dobry.

0

@Crema Catalunya Poradzi sobie znakomicie ;P Messi ustala sklad i kazdy robi co chce a on kuca myslac co zje na kolacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?