Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Doczytalem az ktos uznal za transfery neutralne neymara i bravo no "geniusz" to pisal
1
@4drian0 On jest MEGA slaby.
1
@adukla Tylko pod warunkiem ze pierwszy bedzie wygrany minimum 5:0
0
@Misanthrope Brednie. Bajki? Bajki to utwor literacki wiec dubbingowac sie ich nie da.
1
@Misanthrope Bredzisz. Dobry dubbing nic nie kaleczy.
0
@Objectivo Dubbing we wszystkich cywilizowanych krajach dubbing to norma w filmach i serialach w polsce to napisy lub lektor co jest smutne ale dla dystrybutora bardzo przyjemne rozwiazanie bo znacznie tansze.
2
@Commando Cycki na 99% tez w takim wieku i po tylu ciazach to zwyczajnie nie jest mozliwe zeby naturalnie byly takie jedrne
0
@Wilczeq Jest ok ale szalu nie ma.
3
@kks1986 dwa slowa valverde out
0
@bodzio10 Roberto to moze najwyzej wchodzic na srodek pomocy z ostanimi druzynami w tabeli za slaby jest
0
@Robertinho Zmiany taktyczne w grze i valverde
Wybierz jedno.
5
@Dajnatace No a w psg to na samych mlodych stawiaja i zadnych duzych transferow nie robia ;>
0
@Sulej Roberto jest za slaby na pomoc wiec na sile bedzie wciskany do obrony...
5
Ladna pidzama :))
0
Komentarz usunięty
0
@Drzakubs Atak, agresja na dziewczyne a nie pobicie o juz masz lepiej ale lepiej brzmi pobicie nie? chyba pobicia nigdy nie widziaes
2
@Drzakubs Bron boze nie popieram takich atakow jak i takich debilnych pochodow ale ona nawet nie zostala uderzona a tu mowa o pobiciu.
0
@maroon Mina to najelpszy transfer barcelony :)
2
@michalciesla Tylko to on sam chcial odejsc a nie klub sie go pozbyc.
0
@Zagorzały Fan F.C.B Takie auta po kosztach to mala strata dla nich a jak pilkarz jezdzi takim autem to reklama jest :) Koncerny o wiele wiele wiele wiecej wydaja na reklamy i te 20 aut co roku to dla nich nic jednak widac mieli tak podpisana umowe ze musza zwrocic co jest smieszne bo ktos dal dupki podpisujac taka umowe.
0
@LuisSalvano A skad on ma wiedziec to nie wyrocznia a kopiarka.
0
@Niente Do tego potrzebna jest zmiana trenera wiec za rok moze sie uda takie cos :)
0
@Zbyszard Kawe dzieciom mozna podawac ale w mniejszych ilosciach to samo tyczy sie yerby
0
Komentarz usunięty
0
@MatiFCB2000 3/4 doniesien to plotki. Spotkanie i tresc jego troche trudniej ukryc niz rozmowe telefoniczna i jej tresc ;)
0
@maroon Odzyje moze w nastepnym jak odejdzie valverde
0
@monsterrize Umtiti>lenglet.
0
Ktos sie orientuje jak bedzie w tym sezonie z prawami do transmisji? Elevn nadl dzieli z canal+ czy jak?
1
@kilanosio Patrzac na to jaki trener siedi na lawce to sezon byl dobry.
0
@Crema Catalunya Poradzi sobie znakomicie ;P Messi ustala sklad i kazdy robi co chce a on kuca myslac co zje na kolacje.