0

@wojopancer M - te perfumy D - tych perfum C - tym perfumom B - te perfumy N - tymi perfumami M - o tych perfumach

Wystepuje tylko w liczbie mnogiej nie ma liczby pojedynczej,

0

@BezglutenowyPedri Na przyszlosc poprawna forma to "nie ma takich perfum"

0

https://www.fcbarca.com/user/Ricardinio14" contenteditable="false">@Ricardinio14
@mkord Miód zjedz lyzka lepszy efekt bedziesz mial niz w herbacie szczegolnie ze wiekszosc ludzi dodaje miod do goracej herbaty a wtedy miod staje sie zwyklym cukrem.
Wodki oczywiscie nie polecam nic nie polepszy a wrecz oczywiscie pogorszy.
Na grype jak i przeziebienia poza tabletkami na gardlo czy goraczke polecam witamine c najlepiej jakies soki naturalne jak nie dasz rady to jakies z kartonu np 2l grejpfrutowego dziennie. Ze witamina c przyspiesza powrot do zdrowia przy gryupie i przeziebieniach jest potwierdzone naukowo wiec polecam sam nie bylem chory z 15 lat (poza koronowirusem przez ktorego 14h przelezalem w lozku a na drugi dzien juz bylo ok) ale pamietam ze swego czasu witamina c pomagal mi w przeziebieniach.

0

@Encore 24 h nie spania to nie raz nie dwa najwiecej to ponad 48h ale to na "wspomaganiu" przez rozne srodki.
Nie polecam nikomu.

0

@tbas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@tbas Co zrobi? Moze znowu zaatakuje ukraine na polske nie ruszy nie daj sie nabrac ze rosja nam militarnie zagraza.

0

@lukking Ja bym obstawial mimo wszystko neymara szybciej niz powrot do formy fatiego :P

14

Za symboliczny milion pensji rocznie moze wpadac.
Nadal wiele potrafi i pewnie wchodzac z lawki wiele by dawal.

2

Za valdesa ktory nie byl wybitny zubizarreta lub ter stegen

8

Jak mnie odpychaja te wydziarane laski

0

@Kubsoleon Pewnie ze jest lepszy i to o wiele od niego. Puyol juz konczyl kariere i czesto byl kontuzjowany. Mascherano to byl najslabszy element tamtej barcelony i tylko dzieki temu ze prawie caly mecz barca posiadala pilke jako tako to dawalo z nim rade.

0

@Murazor XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Kubsoleon Ter stegen nawet w slabszej formie by sie zalapakl. Ingo tez o wiele lepszy niz marszerano no i jeszze yamal by sie zalapal.

0

@Jakchcesz Blizej mu do bycia przecietnym niz do bycia mega wybitnego jak neymar.

0

@Eklerek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@MesQueUnClub96 Leniwice ;3

0

@MesQueUnClub96 Teoria pustego ksiezyca. Nasz ksiezyc jest jednym takim znanym we wszechswiecie istnieje teoria o tym ze w srodku jest pusty.

1

@QQL5 To akurat tlumaczy teoria symulacji.
Chcesz czy nie (wiekszosc nie chce bo chca wierzyc w cuda stworzenia i boskosci ludzkosci)
Wedlug praw "naszej" fizyki nic nie moze powstac z niczego.
Ale tak jak gry nie ma przed stworzeniem silnika gry tak naszego swiata nie bylo i dopiero kiedy powstal silnik ktory byl wielkim wybuchem to nasz swiat powsta.
Nie ma nic co bardziej pasuje do fizyki kwantowej niz teoria symulacji,

0

@Smixu Dlaczego peja kur jest chciales napisac ;)
ALe to akurat wiadomo hahaha

0

@CLS63AMG Ladowanie na ksiezycu malo wazne nic to nie dalo i nei dalo zadnego skoku.

2

Gdyby nie kontuzje i slaby mental to bym sie cieszyl tak zostaje neutral.

0

@gumaz Na pogrzebie. Poza pogrzebem, slubem kogos z rodziny to nie odwiedzam kosciola bo nie jestem katolikiem,

2

Jak ktos kto byl njgorszym trenerem od wielu lat w barcelonie mial zostac doceniony?
Za duzo sznas dostal i juz po pol roku powinno sie z nim jechac i zwolnic go

0

@tbas Ja zlotowki owsiakowi nie dam co innego inne zbiorki.

0

@wyrek Skad u ludzi tyle nienawisci. Wyzywasz dziewczyne ktorej nie znasz nie wiedzac nic o nich.

0

@LeoMessiiBarcaPepa No wlasnie nie.
Po 1 pilka klubowa to nie nardowa,.
Po 2 zagral tam doslownie jeden bardzo dobry mecz reszta byla przecietna i zastanawialem sie co ludzie w nim widza.
Po 3 ten sezon udowadnia ze nie jest taki dobry jak ludzie mysla.

Zdecydowanie nie dla nico jest zwyczajnei za slaby to bedzie taki lepszy traroe

0

@MesQueUnClub96 Najlepszy polski napastnik to tak. No i tyle.

0

@bielnikk Bzdury chcial odejsc i pewnie gdyby nie wiekszy kontrak to by to zrobil.

0

@krol211 Myślę że euro gabki odegraly tutaj duza role.
Nie oszukujmy sie chodzilo o kase dostal wieksza to podpisze.

0

@Bogan Jak sie nie dowiemy? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?