HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Perez próbuje się połączyć z sędzia xdd
4
No to cyrkiel poszedł w ruch ...
0
Niby Lewandowski podbiegł do szawiego i powiedział, że zejdzie aby było po równo i szawi powiedział i tak ch**ja robisz ,więc zostan.
0
Tak się tworzy historie .
0
Dobrze niech strzela ,a wejdzie . Bez strzałów nie zdobędą bramek .
0
Christesen myślę, że trochę za niego Klub dostanie, myśli J.L
0
Tak Robert stan złap się słupka i może ktoś Ciebie nabije żebyś miał gola. Tak często bywało w Bayernie ...
0
@Piter777 oby tak było .Wyje&*ac ten sztab medyczny i od przygotowania żeby konik polny (dembele) pograł w końcu sezon ;)
14
Dziś mógł dać odpocząć Gaviemu .
1
@Kengo moim zdaniem nie był zły jak grał.
6
Jeśli już to wypożyczyć gdzie będzie grał i pokazywał, że warto dać szansę.
0
A może tak wypożyczyć z United Sancho ?
0
@Mroziu spacer ,spacerkiem ,ale Chłop jest świetny.
0
Phil Foden u Nas na lewej stronie coś pięknego.
0
@K4tsuuu ale ten piłkarz nie jest na miarę Barcelony . To taki drugi Kessie, który może być jako zmiennik
0
@barteksuchy85 a co zrobił powiedz ? Ośmieszasz się Ty w tym momencie ...
1
Proszę przyglądać się Panu z nr.3 i w końcu wbić sobie do głowy, że jest cienki jak sik nietoperza.
0
Człameni bez nerwów proszę
2
Siwy ta gumę to chyba ze zboża robi ,że tak musi pracować ustami.
0
Jakiś szejk (milk) na trybunach z realu
0
I cyk Girona wpuszcza Garcie i 4-5 ;)
0
Za tego nurka też kartkę niech mu da ,bo zaszczaniec tylko leży i psuje piękno futbolu...
1
@taris gdzieś tu dziś to widziałem xddd
0
Carvajal jaki wiatrak hahhah xdd
0
@TaughtMule kolor włosów nie ten
0
Zatrzymany od piątego metra boiska xddd komentarz eleven wtop
3
Kolejny co chodzi po wodze xdd
0
Nie wiem jak można zagłosować na Zubimendiego ,czy tego Marokańczyka ? Oglądałem tyle meczy gdzie Hiszpan nawet nie istniał, a Fiora jak grała z Lechem to ten Pan w środku był jak cień.
0
@Antimadridista_WR myślałem, że takie ustawienie i bez wydawania kasy jest spoko :) ale chyba niektórzy zapomnieli o tym ,że klub nie ma pieniędzy;(
0
@Tom_Tom powiedz w czym to może pośmieje się też