2

Perez próbuje się połączyć z sędzia xdd

4

No to cyrkiel poszedł w ruch ...

0

Niby Lewandowski podbiegł do szawiego i powiedział, że zejdzie aby było po równo i szawi powiedział i tak ch**ja robisz ,więc zostan.

0

Tak się tworzy historie .

0

Dobrze niech strzela ,a wejdzie . Bez strzałów nie zdobędą bramek .

0

Christesen myślę, że trochę za niego Klub dostanie, myśli J.L

0

Tak Robert stan złap się słupka i może ktoś Ciebie nabije żebyś miał gola. Tak często bywało w Bayernie ...

0

@Piter777 oby tak było .Wyje&*ac ten sztab medyczny i od przygotowania żeby konik polny (dembele) pograł w końcu sezon ;)

14

Dziś mógł dać odpocząć Gaviemu .

1

@Kengo moim zdaniem nie był zły jak grał.

6

Jeśli już to wypożyczyć gdzie będzie grał i pokazywał, że warto dać szansę.

0

A może tak wypożyczyć z United Sancho ?

0

@Mroziu spacer ,spacerkiem ,ale Chłop jest świetny.

0

Phil Foden u Nas na lewej stronie coś pięknego.

0

@K4tsuuu ale ten piłkarz nie jest na miarę Barcelony . To taki drugi Kessie, który może być jako zmiennik

0

@barteksuchy85 a co zrobił powiedz ? Ośmieszasz się Ty w tym momencie ...

1

Proszę przyglądać się Panu z nr.3 i w końcu wbić sobie do głowy, że jest cienki jak sik nietoperza.

0

Człameni bez nerwów proszę

2

Siwy ta gumę to chyba ze zboża robi ,że tak musi pracować ustami.

0

Jakiś szejk (milk) na trybunach z realu

0

I cyk Girona wpuszcza Garcie i 4-5 ;)

0

Za tego nurka też kartkę niech mu da ,bo zaszczaniec tylko leży i psuje piękno futbolu...

1

@taris gdzieś tu dziś to widziałem xddd

0

Carvajal jaki wiatrak hahhah xdd

0

@TaughtMule kolor włosów nie ten

0

Zatrzymany od piątego metra boiska xddd komentarz eleven wtop

3

Kolejny co chodzi po wodze xdd

0

Nie wiem jak można zagłosować na Zubimendiego ,czy tego Marokańczyka ? Oglądałem tyle meczy gdzie Hiszpan nawet nie istniał, a Fiora jak grała z Lechem to ten Pan w środku był jak cień.

0

@Antimadridista_WR myślałem, że takie ustawienie i bez wydawania kasy jest spoko :) ale chyba niektórzy zapomnieli o tym ,że klub nie ma pieniędzy;(

0

@Tom_Tom powiedz w czym to może pośmieje się też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?