HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlvaroHanso nie wiem czego ten pusty komentarz miał dotyczyć, ale jeśli masz problem z alkoholem to nie zrzucaj tego na innych ...
4
Dograć ten sezon i zrobić porządki. To właśnie jest różnica, że Koeman dawał szanse młodym i zbudował Pedriego ,Gaviego i Araujo . Xavi cały czas gra ta sama 11 tylko w obronie robi kiwki.
1
Dobrze ,że odpadli z United chociaż dalej sobie wstydu zaoszczędza. Lewandowski drewniak , kessie ,Roberto i fati to kpina jak chyj.
10
Lewy jest beznadziejny. Każdy go przepycha, techniki zero
0
@VamosVamos jestem w tej samej sytuacji. Szajs telewizja .
0
@Danny Gaucho dobrze liga ogórkowa, ale jednak nosa ma do bramek . Dużo nie kosztuje ,a gdyby się nie sprawdził to nie będzie strat .:)
0
Rayan Philippe 20l lewy napastnik w tym sezonie 17 meczy 19 bramek i 19 asyst. Kwota tego piłkarza jest śmieszna, co wy na to ?
4
Każdy zespół z La Liga powinien ściągnąć na prawą obronę zawodnika o nazwisku Araujo i Brazylijczyk kończy karierę.
0
Ten Szawi jest ułomny. Niech pakuje tornister i narka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Roberto wszedł nie widać chłopa , Alba pustak biega z gaciami pełnymi
0
Meczyk gdzieś w telewizji obejrzę?
0
@MatizxD Oki dziękuję bardzo za wskazówki. Pozdrawiam.
0
@MatizxD podchwytem zrobię z 10 powtórzeń. Wzrost 175 waga 79 i u mnie jest tak ,że mam uda duże zaznaczam biegam dużo oraz ćwiczę nogi oraz szeroki w barkach . Ten szeroki to bardziej genetycznie.
0
@Striker drążek posiadam i jak zaczynałem wisieć na nim to 30 sec teraz 45sec .
0
@Ojciec5tkidzieci dziękuję.
1
Mam pytanie,czy miał ktoś problem z podciąganiem na drążku,,nachwytem " ?
Jakieś porady co do treningu/ćwiczeń ?
4
@Marcelinho99 wyjeb*l się o własne nogi
0
Tam powinien być Lewandowski!!! A nie stoi jak kolek
0
Dobrze ,że lewy nie dotykał, bo byłoby po akcji
0
Kamil Stoch = Robert Lewandowski
0
Moim zdaniem Raphinha powinien grać na lewej stronie ,bo gra na prawej i niby zejście na 16m i strzał, ale tego nie ma . A z lewej nie musiałby przekładać tylko wrzucać z tej lewej nogi
0
@Rhaan co ty bredzisz ? W Barcelonie na początku grał bardzo dobrze ...
3
@Criss18Barca daj spokój teraz w podstawówce do szkoły nie zabierasz piłki w rękę, a torebkę. Gdy ktoś zapyta rodzica dlaczego chłopak ma torebkę to odpowiedź, bo chciał to co mieliśmy mu nie dać? To do szkoły nie pójdzie. Taka prawda teraz, że rodzice są robotami i wykonują rozkazy dzieci .
0
Bayern może zrobię kupić S.Roberto i Kessie przebierzemy za Fatiego .
0
@Rhaan Lenglet jak przyszedł był kozakiem przecież
2
Teraz ciekawe jak Grrenwood rozegra ta sytuację z United . Zarzuty zostały wycofane chłopak bez gry 1rok ,ale jak pamiętam dobry talent z niego . Więc teraz na miejscu Barcelony brałbym w ciemno tego piłkarza.
1
Zubimendi zaistniał tylko kartka . On do Barcelony się nie nadaje Gomes vol2
0
Papa mówię naura
1
Ten typ psycholem jest