0

@AlvaroHanso nie wiem czego ten pusty komentarz miał dotyczyć, ale jeśli masz problem z alkoholem to nie zrzucaj tego na innych ...

4

Dograć ten sezon i zrobić porządki. To właśnie jest różnica, że Koeman dawał szanse młodym i zbudował Pedriego ,Gaviego i Araujo . Xavi cały czas gra ta sama 11 tylko w obronie robi kiwki.

1

Dobrze ,że odpadli z United chociaż dalej sobie wstydu zaoszczędza. Lewandowski drewniak , kessie ,Roberto i fati to kpina jak chyj.

10

Lewy jest beznadziejny. Każdy go przepycha, techniki zero

0

@VamosVamos jestem w tej samej sytuacji. Szajs telewizja .

0

@Danny Gaucho dobrze liga ogórkowa, ale jednak nosa ma do bramek . Dużo nie kosztuje ,a gdyby się nie sprawdził to nie będzie strat .:)

0

Rayan Philippe 20l lewy napastnik w tym sezonie 17 meczy 19 bramek i 19 asyst. Kwota tego piłkarza jest śmieszna, co wy na to ?

4

Każdy zespół z La Liga powinien ściągnąć na prawą obronę zawodnika o nazwisku Araujo i Brazylijczyk kończy karierę.

0

Ten Szawi jest ułomny. Niech pakuje tornister i narka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Roberto wszedł nie widać chłopa , Alba pustak biega z gaciami pełnymi

0

Meczyk gdzieś w telewizji obejrzę?

0

@MatizxD Oki dziękuję bardzo za wskazówki. Pozdrawiam.

0

@MatizxD podchwytem zrobię z 10 powtórzeń. Wzrost 175 waga 79 i u mnie jest tak ,że mam uda duże zaznaczam biegam dużo oraz ćwiczę nogi oraz szeroki w barkach . Ten szeroki to bardziej genetycznie.

0

@Striker drążek posiadam i jak zaczynałem wisieć na nim to 30 sec teraz 45sec .

0

@Ojciec5tkidzieci dziękuję.

1

Mam pytanie,czy miał ktoś problem z podciąganiem na drążku,,nachwytem " ?
Jakieś porady co do treningu/ćwiczeń ?

4

@Marcelinho99 wyjeb*l się o własne nogi

0

Tam powinien być Lewandowski!!! A nie stoi jak kolek

0

Dobrze ,że lewy nie dotykał, bo byłoby po akcji

0

Kamil Stoch = Robert Lewandowski

0

Moim zdaniem Raphinha powinien grać na lewej stronie ,bo gra na prawej i niby zejście na 16m i strzał, ale tego nie ma . A z lewej nie musiałby przekładać tylko wrzucać z tej lewej nogi

0

@Rhaan co ty bredzisz ? W Barcelonie na początku grał bardzo dobrze ...

3

@Criss18Barca daj spokój teraz w podstawówce do szkoły nie zabierasz piłki w rękę, a torebkę. Gdy ktoś zapyta rodzica dlaczego chłopak ma torebkę to odpowiedź, bo chciał to co mieliśmy mu nie dać? To do szkoły nie pójdzie. Taka prawda teraz, że rodzice są robotami i wykonują rozkazy dzieci .

0

Bayern może zrobię kupić S.Roberto i Kessie przebierzemy za Fatiego .

0

@Rhaan Lenglet jak przyszedł był kozakiem przecież

2

Teraz ciekawe jak Grrenwood rozegra ta sytuację z United . Zarzuty zostały wycofane chłopak bez gry 1rok ,ale jak pamiętam dobry talent z niego . Więc teraz na miejscu Barcelony brałbym w ciemno tego piłkarza.

1

Zubimendi zaistniał tylko kartka . On do Barcelony się nie nadaje Gomes vol2

0

Papa mówię naura

1

Ten typ psycholem jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?