0

Torre podaje do przodu, a Depay z Torresem prawie się zabili o siebie .

0

Myślałem, że zmęczył się graniem .

0

@Mroziu Po pierwsze napisałem o zabraniu na wycieczkę młodych nie o grze. Po drugie zdziwisz się jak tych co wymieniłeś zagrają. Może jakiś z wymienionych dostanie szanse od pierwszych minut. Po trzecie dalej nie oznacza to ,że Szawi kupa w gaciach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Widzę, że Szawi boi się o posadę i nie zabiera młodzieży na wycieczkę. Bardziej mógł zostawić Busiego i Roberto . Od Roberto na pewno nie będą odstawać mlodzi. Podać potrafią do najbliższego.

2

Oby zerowe ....

1

@adi7adi8 nie wiedziałem o tym zejściu 200mln , a więc zostało kontraktować graczy z ekstraklasy, Raków bój się. :)

0

Teraz tak rzuciło mi się w oczy ,że kontrakty kończą się : Messi,Lemar,Tielemans , Semedo,Grimaldo,Rashford,Show,Dalot.
Barcelona nie ma kasy ,więc może pożegnać:Albe,Roberto,Depay,Busiego i działać. Co myślicie o tych graczach ?

0

@kylo12 czytaj ze zrozumieniem , a nie piszesz bez myślenia.

0

Ramos idiota roku ,a nowy rok trwa dopiero jeden dzień xd

26

Pajac boiskowy z wiedzą poniżej. Mając var i widząc na nim ,że typ specjalnie noga w głowie je*ie to on cofa kartkę. Wejścia w Pedriego ,Gaviego i Fatiego bez kartek . Alba przepuszcza piłkę obok typa chce minąć ten blokuje i faulu nie ma to samo robi Busi i co faul . Kret boiskowy won fredzlu

1

Jak wam się wczoraj podobał de Jong? Moim zdaniem dobrze zagrał wczoraj i niech nie szukają zastępcy Busiego tylko dadzą szanse mu i Nico . Jeśli będą mieć kasę to koniecznie Prawa obronę i lewą pomoc . Nie żaden Fati,Torres to nie ten poziom niestety.

13

Typ dostał dwie żółte i w efekcie czerwień za dziub. W historii sie zapisze jako idiota ,a z kubu wypierd**j . Rozumie dostać za faul ,ale ten dzban nigdy nie dostal kartki za faul. Chłop gra na obronie i boi się wślizgów to jest poezja .

15

Szybko się naje**l i gada teraz głupoty.

0

Będzie pierwszym w historii piłki nożnej, gdzie dostał dwie żółte w efekcie czerwień jednego meczu za jadaczkę. Lahoz zakończył mu karierę, bo cholop dramat.

3

Ukarać ich walkowerem ,kara finansową oraz zrzucić do 3 klasy rozgrywek

0

Mega fajnie gra Ruiz . Ogółem Braga fajnie ciśnie

9

On powinien być pierwszym kapitanem ...

0

@VegetaPolska myślę, że żaden z nich nie będzie chciał grzać lawki i wtedy powstanie bunt. W 2024 Endrick ma dołączyć, a do tego czasu kupią jeszcze kogoś. Mogę się mylić, ale nie muszę:)

0

Real zaraz będzie drugie P$G . Jak ściągną Bellinghama to zaraz w środku bedzie ,ktorys z Francuzów płakał. Za dużo gwiazd młodego pokolenia ,a do tego Vinicius ,który będzie chciał być traktowany jak Mbappe . Zrobią się grupki Brazylijczyków, Francuzów i będą mieć kłopot.

0

@PatrykBarca może i tak się zdarzyć, ale Chwicza Kwaracchelia robi mega postępy z meczu na mecz.

0

@takisobiektos myślę, że pozbycie się dwójki z ataku (dembele,depay) I starać się ściągnąć Gruzina.

0

Chwicza Kwaracchelia i Mychajło Mudryk co powiecie o tej dwójce? Myślę, że pasowaliby do składu.

0

Chwicza Kwaracchelia i Mychajło Mudryk co powiecie o tej dwójce?

0

Gdyby tego Gruzina zabrać z Napoli to bedzie transfer.

0

Dlaczego on nie wpuści Dybali

1

Tych arabow na kebaby przerobić. Symulke walą przy każdym kontakcie

0

Jest i Grzesiu Iniesta

0

Ładnie stara musiała go dusić na chacie xd

0

Q ten nasz wróbelek zrobi zmianę ? Po mundialu niech go wywala ,bo tragiczny jest typ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?