HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmieszy mnie to ,że Mańkowski mówi Gamerowi co ma robić .
2
Dziś na boisku nie powinno być Alby,Roberto,Pique i Busiego . Xavi ma sraczke i wrzuca ich do składu, ale pytanie po co .
3
Dlaczego ten sędzia nie dał kartki ? Kopia bez piłki, a ten nic nie robi z tego .
3
Ale to musi być głupia akcja . Oklaskują De Jonga ,a Roberto myśli, że to jego xd
0
Chłop ma tylko lewą nogę i nie potrafi dograć gdzie ma miejsca od vhu*a ?
0
Xavi nie piłuj tam japy i weź się za konkretne zmiany , a nie odgrzewane kotlety z mikrofali
0
I tym właśnie pokazał Alba i Roberto jak sobie wrzucają do nikogo . W jednej akcji tyle drewna
0
@AlexDark00 ławka to i tak za dużo dla niego . On jest tragedia. Reprezentacja pozbyła się szrotu ,a Barcelona nie :^
0
Proszę, aby wyrzucili tego Roberto on nie potrafi piłki podać do przodu mimo ruchu ze strony kolegów. Wszystko ,ale to wszystko do tyłu i tak samo Alba i czasami kopnie w pole karne do nikogo
1
Ale co ma robić Feran jak nie wrzucić(może się uda trafić) . Skoro Roberto nie potrafi zagrać kombinacyjnie na jeden kontakt do przodu ,aby piłką przeszła cała linie Obrony.
0
Serio Alba ?? Jeden zamach i go nie było już...
0
Po sezonie Laport musi stanąć na vhuj* ,aby ściągnąć TOP LO i PO. Alba bez mapy , spóźniony, niedokładny. Roberto on sam w szoku co tu robi i jeszcze kapitanem xd
3
Zaczynają, a Roberto jakby grał już drugi mecz i na czas xd
0
Haha ... Iga ostatnio mu pojechała to teraz po Polsku :)
1
Ale ta córka Mullera jest psychiczna . Wejście na scenę z fochem
0
Czy są jakieś perły z Brazyli na ,które warto oko rzucić? Cos pamiętam gracza Endrick , czy ktoś coś może więcej dodać.?
0
Niby skład mamy fajny ,ale coś brakuje . Kogo Waszym zdaniem trzeba ściągnąć do tej układanki?
1
@Arnold1234 rozbiegnij się i w ścianę , a później spać, bo szkoła rano
0
W końcu Alonso się przydał :)
0
Jeśli Marciniak nie poczestuje kartka Interu to tylko pokaże jak sobie nie radzi z kontrolą meczu .
1
Marciniak jaki dzik . Zaraz Boxdel i Gola będą chcieli go w FAME MMA
0
@mekston mam nadzieję, że go pamieta z pierwszego spotkania. ;)
0
Jak Marciniak nie da czerwieni dla Turka to słaby sędzia.
0
@sebabarca11 a co bronił?
4
@okiemtypera_lucaxx95 Nojer, Kimisz, Lam i Sule
0
@neeed proszę Cię nie wypowiadaj się. Nie napisałem o bramkach tylko uderzeniach ...
0
Niech zamieni Dembele strona ,bo Brazylijczyk chociaż ma uderzenie
0
@yoli widziałem i nic nowego nie gra . Do najbliższego i do tyłu ,a na dodatek coś szkalny się zrobił. :)
0
S.Roberto weź sobie Panie Beckham.
0
Trochę mnie dziwi dlaczego Real na niego nie stawia . Przecież jak pamiętam grał bardzo dobrze.