0

Śmieszy mnie to ,że Mańkowski mówi Gamerowi co ma robić .

2

Dziś na boisku nie powinno być Alby,Roberto,Pique i Busiego . Xavi ma sraczke i wrzuca ich do składu, ale pytanie po co .

3

Dlaczego ten sędzia nie dał kartki ? Kopia bez piłki, a ten nic nie robi z tego .

3

Ale to musi być głupia akcja . Oklaskują De Jonga ,a Roberto myśli, że to jego xd

0

Chłop ma tylko lewą nogę i nie potrafi dograć gdzie ma miejsca od vhu*a ?

0

Xavi nie piłuj tam japy i weź się za konkretne zmiany , a nie odgrzewane kotlety z mikrofali

0

I tym właśnie pokazał Alba i Roberto jak sobie wrzucają do nikogo . W jednej akcji tyle drewna

0

@AlexDark00 ławka to i tak za dużo dla niego . On jest tragedia. Reprezentacja pozbyła się szrotu ,a Barcelona nie :^

0

Proszę, aby wyrzucili tego Roberto on nie potrafi piłki podać do przodu mimo ruchu ze strony kolegów. Wszystko ,ale to wszystko do tyłu i tak samo Alba i czasami kopnie w pole karne do nikogo

1

Ale co ma robić Feran jak nie wrzucić(może się uda trafić) . Skoro Roberto nie potrafi zagrać kombinacyjnie na jeden kontakt do przodu ,aby piłką przeszła cała linie Obrony.

0

Serio Alba ?? Jeden zamach i go nie było już...

0

Po sezonie Laport musi stanąć na vhuj* ,aby ściągnąć TOP LO i PO. Alba bez mapy , spóźniony, niedokładny. Roberto on sam w szoku co tu robi i jeszcze kapitanem xd

3

Zaczynają, a Roberto jakby grał już drugi mecz i na czas xd

0

Haha ... Iga ostatnio mu pojechała to teraz po Polsku :)

1

Ale ta córka Mullera jest psychiczna . Wejście na scenę z fochem

0

Czy są jakieś perły z Brazyli na ,które warto oko rzucić? Cos pamiętam gracza Endrick , czy ktoś coś może więcej dodać.?

0

Niby skład mamy fajny ,ale coś brakuje . Kogo Waszym zdaniem trzeba ściągnąć do tej układanki?

1

@Arnold1234 rozbiegnij się i w ścianę , a później spać, bo szkoła rano

0

W końcu Alonso się przydał :)

0

Jeśli Marciniak nie poczestuje kartka Interu to tylko pokaże jak sobie nie radzi z kontrolą meczu .

1

Marciniak jaki dzik . Zaraz Boxdel i Gola będą chcieli go w FAME MMA

0

@mekston mam nadzieję, że go pamieta z pierwszego spotkania. ;)

0

Jak Marciniak nie da czerwieni dla Turka to słaby sędzia.

0

@sebabarca11 a co bronił?

4

@okiemtypera_lucaxx95 Nojer, Kimisz, Lam i Sule

0

@neeed proszę Cię nie wypowiadaj się. Nie napisałem o bramkach tylko uderzeniach ...

0

Niech zamieni Dembele strona ,bo Brazylijczyk chociaż ma uderzenie

0

@yoli widziałem i nic nowego nie gra . Do najbliższego i do tyłu ,a na dodatek coś szkalny się zrobił. :)

0

S.Roberto weź sobie Panie Beckham.

0

Trochę mnie dziwi dlaczego Real na niego nie stawia . Przecież jak pamiętam grał bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?