HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mieć takiego Alphonso na LO to cudo
0
Nie wiem ,czy robią dobrze obniżając kwotę. Znów idziemy na rękę. Jeśli klub ma rację i pewność, że Francuz miał zapis gry przez pierwszy sezon to cisnąć każdy grosz z Madryckiej kur...
0
@Lubiebarce98 aaa Oki dziękuję.
0
@Lubiebarce98 powiedz dlaczego?
0
@Mati90fcb Alonso mlody nadal . :)
0
Ajajaj masz kłopoty i to poważne do dyrektora
1
Wydaje mi się, że Barcelona na braku Alby w obronie mega na tym korzysta .
0
@Croocers bo nie gra xd
1
De Jong klasa na ta chwile
1
Auba coś Ty xdd
0
Na tą chwilę nawet boki Obrony stoją, ale szukałbym kogoś na ta pozycje
2
Lewy na 100% trafiby
0
@Darkin Tak ,ale nie za free . Pep chce za niego S.Robero . Mam nadzieję, że Barca nie odda go.
0
@Bogan było coś, ale dla Barcy był za drogi .
0
Fajnie będzie można zobaczyć w akcji Sergio Gómeza I zobaczymy, czy zarząd nie spier###ił z nim xd
0
Chłopak szuka fejmu ,aby móc zawalczyć w FMMA I dlatego tu płacze. Dostawał aż za dużo szans ,a inni tego nie mieli . Taki drugi Roberto
0
W dzisiejszym meczu boję się o dominację w środku pola przez City . Także o ŚO, bo trzeba na Halanda szybkiego Araujo ,a wtedy PO ? Tylko nie Roberto
1
W końcu bez Alby i gra jest . P$G bierta Albe
0
Dużo osób jutro bierze L4 kacowe xd ?
0
@Survier dobrze przepraszam
0
@wojopancer Oj biedny jesteś Ty . Ja to napisałem o ostatnim meczu ,ale musiał pojawić się dzban ,który szuka czegoś do du*y
4
Szawi zaraz cała jedenastkę wymieni ,a i tak bramki nie strzela . Tylko Panie Szawi przypominam żeby wygrać trzeba strzelać bramki . To nie jest gra na utrzymanie piłki jak grałeś SKS.
0
Nie mogą tej kartki na Roberto wrzucić? Myślę, że jeśli odwołanie poszłoby z prośbą rzucenia kary na Roberto to na luzie zgadzają się.
2
@PanAgenda2030 Przy tym Xavi straci ,że stawia na kolegów. Za jakiś czas Pique będzie wchodził za Lewego na 9 xdd
1
@Vebrol napisałem o jego meczach ,że gra w kratkę. Czytaj ze zrozumieniem, a dopiero komentuj
5
W tym sezonie wszystko wyjdzie jakim to Szawi jest trenerem . Dostal co chciał ,a teraz niech dziala . Ale moim zdaniem granie w środku pomocy jednym (doświadczonym, wiekowym Busim ) i dwójką młodych, ale jeden zagubiony (Gavi),q drugi gra w kratkę (widoczny , przeciętny , dobry ale ,czy wspaniały)(Pedri) nie jest dobrym pomysłem. Zero fizola w środku .
4
Jak ten klub robi głupoty nie biorąc za taką kwotę młodego znającego Barcelone piłkarza. Tylko chcą starego capa do kolekcji .
0
Xavi źle robi wystawiając Araujo na PO .
Jeśli nie chce aby tam grał Dest/Roberto to niech postawi Garcię. Araujo to jest potężny ŚO ,a Garcia może na boku sobie poradzi.
0
@Hosh oby to był Twój ostatni komentarz
1
@SinMistico Ale to jest norma i macha tymi lapami tylko .