0

Mieć takiego Alphonso na LO to cudo

0

Nie wiem ,czy robią dobrze obniżając kwotę. Znów idziemy na rękę. Jeśli klub ma rację i pewność, że Francuz miał zapis gry przez pierwszy sezon to cisnąć każdy grosz z Madryckiej kur...

0

@Lubiebarce98 aaa Oki dziękuję.

0

@Lubiebarce98 powiedz dlaczego?

0

@Mati90fcb Alonso mlody nadal . :)

0

Ajajaj masz kłopoty i to poważne do dyrektora

1

Wydaje mi się, że Barcelona na braku Alby w obronie mega na tym korzysta .

0

@Croocers bo nie gra xd

1

De Jong klasa na ta chwile

1

Auba coś Ty xdd

0

Na tą chwilę nawet boki Obrony stoją, ale szukałbym kogoś na ta pozycje

2

Lewy na 100% trafiby

0

@Darkin Tak ,ale nie za free . Pep chce za niego S.Robero . Mam nadzieję, że Barca nie odda go.

0

@Bogan było coś, ale dla Barcy był za drogi .

0

Fajnie będzie można zobaczyć w akcji Sergio Gómeza I zobaczymy, czy zarząd nie spier###ił z nim xd

0

Chłopak szuka fejmu ,aby móc zawalczyć w FMMA I dlatego tu płacze. Dostawał aż za dużo szans ,a inni tego nie mieli . Taki drugi Roberto

0

W dzisiejszym meczu boję się o dominację w środku pola przez City . Także o ŚO, bo trzeba na Halanda szybkiego Araujo ,a wtedy PO ? Tylko nie Roberto

1

W końcu bez Alby i gra jest . P$G bierta Albe

0

Dużo osób jutro bierze L4 kacowe xd ?

0

@Survier dobrze przepraszam

0

@wojopancer Oj biedny jesteś Ty . Ja to napisałem o ostatnim meczu ,ale musiał pojawić się dzban ,który szuka czegoś do du*y

4

Szawi zaraz cała jedenastkę wymieni ,a i tak bramki nie strzela . Tylko Panie Szawi przypominam żeby wygrać trzeba strzelać bramki . To nie jest gra na utrzymanie piłki jak grałeś SKS.

0

Nie mogą tej kartki na Roberto wrzucić? Myślę, że jeśli odwołanie poszłoby z prośbą rzucenia kary na Roberto to na luzie zgadzają się.

2

@PanAgenda2030 Przy tym Xavi straci ,że stawia na kolegów. Za jakiś czas Pique będzie wchodził za Lewego na 9 xdd

1

@Vebrol napisałem o jego meczach ,że gra w kratkę. Czytaj ze zrozumieniem, a dopiero komentuj

5

W tym sezonie wszystko wyjdzie jakim to Szawi jest trenerem . Dostal co chciał ,a teraz niech dziala . Ale moim zdaniem granie w środku pomocy jednym (doświadczonym, wiekowym Busim ) i dwójką młodych, ale jeden zagubiony (Gavi),q drugi gra w kratkę (widoczny , przeciętny , dobry ale ,czy wspaniały)(Pedri) nie jest dobrym pomysłem. Zero fizola w środku .

4

Jak ten klub robi głupoty nie biorąc za taką kwotę młodego znającego Barcelone piłkarza. Tylko chcą starego capa do kolekcji .

0

Xavi źle robi wystawiając Araujo na PO .
Jeśli nie chce aby tam grał Dest/Roberto to niech postawi Garcię. Araujo to jest potężny ŚO ,a Garcia może na boku sobie poradzi.

0

@Hosh oby to był Twój ostatni komentarz

1

@SinMistico Ale to jest norma i macha tymi lapami tylko .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?