3

Jak może być ta slamazara kapitanem ...

0

Roberto nie powinien być zabrany na ten mecz . Gość robi takie zagrożenie dla swoich ,że strach. Z Realem gdyby krył to Ter Stegen miałby czyste konto ,a koleś dosyć, że doszedł do strzału to jeszcze dobitkę miał, a Roberto biegnie jak panienka .

4

Alejandro Garnacho Ferreira fajny grajek z kontraktem na rok . Barcelona powinna już z nim gadać. Co Wy na to ?

6

Biorę pożyczkę i jak Barcelona sprzedaje to kupię któregoś za 1mln plus zmienne , a następnie sprzedam za 10mln do innego klubu zarobek na życie :) interesy z Barcelona to czysta przyjemność.

0

@FcPortoFan1999 wygląda jakby sędziowie pomagali xd

0

Polacy w ręczna mogli wygrywać minimum 4 bramkami ,a jest jak zawsze .

0

Ale cienizna w tym ataku

1

Mogli tego Carrasco wziąść na wypożyczenie tak jak oni od nas Griezmann

0

Roberto mogli zostawić, bo on w składzie to minus jeden .

2

I właśnie Suarez powinien grać w Barcelonie ,gdy nie ma Lewego to zmiennik idealny.

0

Za jakiś czas Vinicius postawi focha i pójdzie do P$G za kase . Oni nie mają mentalności, a coraz ciężej mu się gra w LaLiga i będzie wolał iść kiwać się w Ligue 1

0

Oglądam powtórkę z prześcieradłami i Xavi jak będzie wpuszczał tak tego Roberto to dramat . Chłop nic nie wnosi nawet ,a lepiej zabrać kogoś z młodych i dawać szanse, a nie takiemu trupowi .

1

@mikke nie jest walczącym piłkarzem niech slier**la

1

@Bobo25 Zieliński nie jest waleczny:(

0

W Barcelonie potrzeba na cito środkowego pomocnika silnego ,walczącego ,potrafiącego rzucić piłkę za obronę i uderzyć zza pola karnego . Przychodzi mi do głowy Kimmich tego typu pomocnika potrzeba .

2

Moriba gdyby więcej minut dostawał i więcej myślenia o karierze nie o kasie to fajnie grałby.

0

Ten glonojad z Brazylii niech sobie już odpuści i wróci do swojej ligi.

5

Tak prześcieradła weszły w drugą połowę

https://vm.tiktok.com/ZMFEKuvCL/

0

Po co on to robił..??

2

@doc tu chodzi też o przydatność dla zespołu i ile może wnieść. Lewego boją się, że nastuka bramek ,a Torres jest nie groźny:)

6

@Lionel_Messi10 Barcelonę i tak nie interesują. Tu obserwacja skupia się na Busim aby został. A i oczywiście wszechstronny Roberto :)

4

Niech Atletico ciągnie wora mimo to ,że Depay jest cienki jak sik pająka . Do United niech idzie tam robią pakę na lata xd

5

Niech ciagna wora

1

@Comentateiro powtarzasz się u każdego w komentarzu ,aż tak przykry masz wieczór, współczuję.

0

@Malibu wydaje mi się, że ktoś nie przyjdzie będzie lepszy niż Depay,Fati

2

Niech PZPN szybko sprawdzi ta Sarę James ,bo nazwisko znane i może być dobra koszykarka lub piłkarka.

0

Dlatego klub musi znaleźć jak najszybciej 9 ,która będzie gotowa do odciążenia, zastąpienia Robercika jak znów mu odje*ie . W tej chwili nie mamy kogo wystawic w jego miejsce .

0

@BARCA1899Messi pamiętaj Kessie też przybył za free :)

0

Trzeba wzmocnić się tym co jest za darmo. Klub nie może sobie pozwolić na jakieś szaleństwa, ale grać ku*wa z Roberto,Kessie ,Depay,Busim,Alba,Fatim w składzie to osłabienie.

1

Jutro niech połowa składu weźmie tornistry i się spakuje ,bo nie zasługują na grę. Roberto jeszcze z opaska co za wstyd . Nie ma kasy na transfery to brać młodych i ustatkować płacę w końcu. Dawać szanse młodym, a dziadów gonić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?