2

29% posiadania xD samych szawich mamy w drużynie

0

Tu potrzeba Świderskiego walczaka

0

Grubas nie nadaje się na trenera

1

Dlaczego ten Frankowski jest na boisku ?

0

Polska jedyny zespół co nie stracil bramki i nie oddał strzału na bramke .

0

Argentyna weźmie naszych na karuzele

0

Ale ta Polska jest slaba

0

Teraz United zapłaci każda kwotę za De Jonga

0

Ciekawe czy w United De Jong się odnajdzie

0

Teraz lewy wejdzie

0

im kartek nie może dawać pajac

0

Niech zagrają na trzech obrońców, a Balde na lewe skrzydło.

2

4 lewonożnych w obronie xDD

1

Ta liga to psi patrol z tym sędziowaniem.

0

Sędzia magik zaraz coś wyczaruje

0

Ktoś wie w jakim składzie jedzie na Lecha Villarreal?

1

@notrac na szczęście nie było procentów :) więc jutro lecę na Lecha ,a później na Wisłę.

0

@kuz w sumie wezmę kierowcę i podjadę na komisariat dmuchnąć.

1

@Luciano99 dobrze idź do kościoła i mi tu się nie pruj.

0

@TheNekro94 a po czym to stwierdziłeś? Byłem na weselu ,więc chyba mam prawo...

0

Mam mega duży dylemat .
Piątek,Sobota,Niedziela piłem, a w poniedziałek na kaca 4 piwka i myślę, czy dziś mogę jeszcze mieć cos .

3

Wczoraj Balerina i Kasia pokazali klasę.
Przyszli za darmo ,ale teraz trzeba na nich zarobić.

1

@Faro wez tabletki

0

Ten na PO lepiej niech założy ta koszulkę z nazwiskiem Kowalczyk i w niej zostanie . Typ zero z tyłu, przodu ,szybkości, podniania ,wrzutek ...

0

@Borneo jeśli mowa o Hektorze to też jest szklany :(

2

Znów szklany Roberto z kontuzja . Ta prawa strona pechowa przeszło od Dembele na Roberto.

8

Balde TOP chłopak przypomina trochę Alphonso oby tak dalej.

1

@Barcelonista94 w czym Alba jest ?

1

Alemany sprowadza do Barcelony na LO Alphonso na PO Trent Alexander-Arnold /Reece James i można grać o wszystko .
Bramka:Marc
Obrona:Arnold/James-Araujo-Kounde-Alphonso.
Pomoc : Pedri- De Jong-Gavi
Atak :Dembele-Lewy- Fati
Pozbyć się: Roberto,Pique,Alba

2

Sędziowanie widzę nie tylko w piłce nożnej jest mocno słabe. Rusek ewidentnie wygrał i może u Gamera też tam lekko na konto Polaka . UFC zaraz będzie walka Najman vs Jóźwiak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?