HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
29% posiadania xD samych szawich mamy w drużynie
0
Tu potrzeba Świderskiego walczaka
0
Grubas nie nadaje się na trenera
1
Dlaczego ten Frankowski jest na boisku ?
0
Polska jedyny zespół co nie stracil bramki i nie oddał strzału na bramke .
0
Argentyna weźmie naszych na karuzele
0
Ale ta Polska jest slaba
0
Teraz United zapłaci każda kwotę za De Jonga
0
Ciekawe czy w United De Jong się odnajdzie
0
Teraz lewy wejdzie
0
im kartek nie może dawać pajac
0
Niech zagrają na trzech obrońców, a Balde na lewe skrzydło.
2
4 lewonożnych w obronie xDD
1
Ta liga to psi patrol z tym sędziowaniem.
0
Sędzia magik zaraz coś wyczaruje
0
Ktoś wie w jakim składzie jedzie na Lecha Villarreal?
1
@notrac na szczęście nie było procentów :) więc jutro lecę na Lecha ,a później na Wisłę.
0
@kuz w sumie wezmę kierowcę i podjadę na komisariat dmuchnąć.
1
@Luciano99 dobrze idź do kościoła i mi tu się nie pruj.
0
@TheNekro94 a po czym to stwierdziłeś? Byłem na weselu ,więc chyba mam prawo...
0
Mam mega duży dylemat .
Piątek,Sobota,Niedziela piłem, a w poniedziałek na kaca 4 piwka i myślę, czy dziś mogę jeszcze mieć cos .
3
Wczoraj Balerina i Kasia pokazali klasę.
Przyszli za darmo ,ale teraz trzeba na nich zarobić.
1
@Faro wez tabletki
0
Ten na PO lepiej niech założy ta koszulkę z nazwiskiem Kowalczyk i w niej zostanie . Typ zero z tyłu, przodu ,szybkości, podniania ,wrzutek ...
0
@Borneo jeśli mowa o Hektorze to też jest szklany :(
2
Znów szklany Roberto z kontuzja . Ta prawa strona pechowa przeszło od Dembele na Roberto.
8
Balde TOP chłopak przypomina trochę Alphonso oby tak dalej.
1
@Barcelonista94 w czym Alba jest ?
1
Alemany sprowadza do Barcelony na LO Alphonso na PO Trent Alexander-Arnold /Reece James i można grać o wszystko .
Bramka:Marc
Obrona:Arnold/James-Araujo-Kounde-Alphonso.
Pomoc : Pedri- De Jong-Gavi
Atak :Dembele-Lewy- Fati
Pozbyć się: Roberto,Pique,Alba
2
Sędziowanie widzę nie tylko w piłce nożnej jest mocno słabe. Rusek ewidentnie wygrał i może u Gamera też tam lekko na konto Polaka . UFC zaraz będzie walka Najman vs Jóźwiak