HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale skąd komentator ma pewność, że w środku będzie Gavi z Pedrim . Gavi gra w kratkę i czasem odcina mu myślenie i głupio fauluje .
2
Gdzie jest ten mapet co pisał mi ostatnio ,że De Jong spowalnia cała akcje . Chłop gra na swojej pozycji i bez Busiego to fenomen.
0
@Culers nie no Lewy ma esse :)
3
Ale ten Roberto jest mierny . Nawet z takim zespołem jest rozdział z tyłu
0
Mecz meczem ,ale Roberto I tak się nie wyróżnia poza fryzura . I ta pietka xd
0
Po co on strzela ??? Nie mógł podać?
0
Oglądał może ktoś wczoraj powitanie P.Gosi ,która wyszła z kicia ? Wróciła stara dobra Goha. ! :)
6
Hej . Proszę zabierzcie go ,a będziecie mieli i obrońcę i pomocnika ,a może nawet bramkarza ,napastnika i ławkowego
2
Lewy jako marka RL9 na prezentacji powinien dostać już ten numer. Prezentacja bez jego nr. jest tragedia .
0
Tam to mają produkcję talentów. Tylko robić interesy z nimi . Dopóki nie kosztują krocie
0
@Janas11224 mogłeś to wpisać w Google i po problemie . ;)
0
@doc zgadza się, ale pewnie powiedzą, że nie ma DNA Barcelony xd :)
3
Oby Barca zainteresowała się Sergio Gómezem ,bo chłopak jest do wyciągnięcia za grosze . Gdy się nie sprawdzi zawsze będzie można odzyskac większość, bo to mlody piłkarz. STOP 30+
1
@ObiwanKenobi w Barcelonie Depay ma rok kontraktu i nie chcą dać 20mln xddd
0
@Nazio87 15M za piłkarza, który ma pół roku kontraktu ,a lat 32 ? Pięknie się w głowie komuś tam poje****
0
Hassan obraził się na Lewego jak baba .
Widać, że facet nie ma jaj i powinni dla dobra klubu wyjeb*** go . Nie się cieszy ,że w klubie był gdy Lewy pomagał zdobywać te trofea, bo tak nikby nie dowiedział się o takim pustaku
1
Xavi chciałby mieć ich przed pucharem ,a będzie miał w zamian Puiqa i Martina . Zmieni im pozycje i elo .
0
@tbas No tak ten kto nie byl najwięcej ma do powiedzenia . Spoko każdy ma swoje zdanie ,ale gdyby nie my to kto na granicy stałby? ;)
1
@tbas blisko ,ale to tylko w Monie :)
0
Najgorsze jest to ,że jutro trzeba wstać do pracy ,a jeszcze gorzej ,że po 2 miesiącach urlopu .
1
@AlexDark00 a czy Ty ślepy jesteś a może glu** . Widziałeś, że FDJ wczoraj cały czas był przy piłce? Od obrońców bral i do przodu napędzał
3
Ciekawa opcja ,aby ściągnąć tego Lafont .
0
Szkoda ,że nie udało się wcześniej zakontraktować Gianluigi Donnarumma
0
@AlexDark00 dalej to samo xd dobrze widzę ta dyskusja nie ma sensu . Busi też nie robi akcji i co jest słaby?
0
@AlexDark00 czytam komentarze i dużo osób pisze do Ciebie, czy oglądałeś mecz . Komentujesz bez sensu, albo jesteś tylko tu po to ,aby sobie popisać o czym gdzie nie masz pojęcia.
0
@AlexDark00 włącz proszę powtórkę, ale jak się znasz na piłce to zrozumiesz .
1
@AlexDark00 xdddd oglądałeś ten sam mecz ? Każde podanie do przodu zepsuł xdd nie mówimy o Pique ,ale jak juz się łatkę da zawodnikowi to mimo nawet świetnej gry będzie to samo . Wczoraj De Jong zagrał dobry mecz i proszę nie pisz ,że psuł coś, bo to kłamstwo od Ciebie .
5
Oby Barcelona odpuściła ten szrot z Chelsea. I dostanie w końcu sznase Balde ,aby grał na poziomie La Liga . Druga sprawa jeśli Szawi nie widzi go to na wypożyczenie dać chłopa.
1
Przez chwilę myślałem, że to Alphonso biega na LO
0
Papuga jaki strzał xd