0

Ale skąd komentator ma pewność, że w środku będzie Gavi z Pedrim . Gavi gra w kratkę i czasem odcina mu myślenie i głupio fauluje .

2

Gdzie jest ten mapet co pisał mi ostatnio ,że De Jong spowalnia cała akcje . Chłop gra na swojej pozycji i bez Busiego to fenomen.

0

@Culers nie no Lewy ma esse :)

3

Ale ten Roberto jest mierny . Nawet z takim zespołem jest rozdział z tyłu

0

Mecz meczem ,ale Roberto I tak się nie wyróżnia poza fryzura . I ta pietka xd

0

Po co on strzela ??? Nie mógł podać?

0

Oglądał może ktoś wczoraj powitanie P.Gosi ,która wyszła z kicia ? Wróciła stara dobra Goha. ! :)

6

Hej . Proszę zabierzcie go ,a będziecie mieli i obrońcę i pomocnika ,a może nawet bramkarza ,napastnika i ławkowego

2

Lewy jako marka RL9 na prezentacji powinien dostać już ten numer. Prezentacja bez jego nr. jest tragedia .

0

Tam to mają produkcję talentów. Tylko robić interesy z nimi . Dopóki nie kosztują krocie

0

@Janas11224 mogłeś to wpisać w Google i po problemie . ;)

0

@doc zgadza się, ale pewnie powiedzą, że nie ma DNA Barcelony xd :)

3

Oby Barca zainteresowała się Sergio Gómezem ,bo chłopak jest do wyciągnięcia za grosze . Gdy się nie sprawdzi zawsze będzie można odzyskac większość, bo to mlody piłkarz. STOP 30+

1

@ObiwanKenobi w Barcelonie Depay ma rok kontraktu i nie chcą dać 20mln xddd

0

@Nazio87 15M za piłkarza, który ma pół roku kontraktu ,a lat 32 ? Pięknie się w głowie komuś tam poje****

0

Hassan obraził się na Lewego jak baba .
Widać, że facet nie ma jaj i powinni dla dobra klubu wyjeb*** go . Nie się cieszy ,że w klubie był gdy Lewy pomagał zdobywać te trofea, bo tak nikby nie dowiedział się o takim pustaku

1

Xavi chciałby mieć ich przed pucharem ,a będzie miał w zamian Puiqa i Martina . Zmieni im pozycje i elo .

0

@tbas No tak ten kto nie byl najwięcej ma do powiedzenia . Spoko każdy ma swoje zdanie ,ale gdyby nie my to kto na granicy stałby? ;)

1

@tbas blisko ,ale to tylko w Monie :)

0

Najgorsze jest to ,że jutro trzeba wstać do pracy ,a jeszcze gorzej ,że po 2 miesiącach urlopu .

1

@AlexDark00 a czy Ty ślepy jesteś a może glu** . Widziałeś, że FDJ wczoraj cały czas był przy piłce? Od obrońców bral i do przodu napędzał

3

Ciekawa opcja ,aby ściągnąć tego Lafont .

0

Szkoda ,że nie udało się wcześniej zakontraktować Gianluigi Donnarumma

0

@AlexDark00 dalej to samo xd dobrze widzę ta dyskusja nie ma sensu . Busi też nie robi akcji i co jest słaby?

0

@AlexDark00 czytam komentarze i dużo osób pisze do Ciebie, czy oglądałeś mecz . Komentujesz bez sensu, albo jesteś tylko tu po to ,aby sobie popisać o czym gdzie nie masz pojęcia.

0

@AlexDark00 włącz proszę powtórkę, ale jak się znasz na piłce to zrozumiesz .

1

@AlexDark00 xdddd oglądałeś ten sam mecz ? Każde podanie do przodu zepsuł xdd nie mówimy o Pique ,ale jak juz się łatkę da zawodnikowi to mimo nawet świetnej gry będzie to samo . Wczoraj De Jong zagrał dobry mecz i proszę nie pisz ,że psuł coś, bo to kłamstwo od Ciebie .

5

Oby Barcelona odpuściła ten szrot z Chelsea. I dostanie w końcu sznase Balde ,aby grał na poziomie La Liga . Druga sprawa jeśli Szawi nie widzi go to na wypożyczenie dać chłopa.

1

Przez chwilę myślałem, że to Alphonso biega na LO

0

Papuga jaki strzał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?