HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szukałem tu Busiego ,ale nie widać dziwne .
0
Jak zwykle tekst napisany z dupy , Fati nie dostał tygodnia wakacji . Ten tydzień dostali piłkarze, którzy mają poszukać sobie klubu . Piłkarze, którzy byli na zgrupowaniu i grali to mają wolne do 11 lipca
0
Tego pana odpuściłbym i zaczął się interesować Pau Torresem. Ale Xavi chce kurde.
0
I każdy czeka na sytuację z Dembele ,masakra z tym typem .
5
Największy parówkarz boiskowy wraz z Pepe,gdyby sędzia miał oczy to tych czerwonych miałby więcej do kolekcji.
3
Xavi się martwi , bo wchodząc do klubu jako trener myślał, że wchodzi w kałuże dlatego w kaloszach był. Jednak okazało się, że to bagno z wielkim gówn** i teraz siedzi w nim po uszy,a na to nie był gotowy .
1
@S_E_B_A chodzi mi bardziej teraz gdy nawet nie mają 1mln w klubie ;)
9
Może dajmy im Coutinho, no tak teraz się odwdzięczają szwaby .
1
Niech Trincao spędzi trochę czasu z Xavim . Myślę, że nie jest gorszy od Adamy i zasługuje na tą szanse . A może Xavi go ułoży i będzie wzmocnieniem za free . Taka przemiana sylwetki może poprawi trochę u niego ,Bayern każdego zawodnika zmienia w potwora ,więc tu też trzeba postawić na siłownię co u niektórych.
2
20mln za Depay ?? Skąd oni te ceny biorą? Przecież za niego spokojnie można wołać 50mlm
0
Brać tego Asensjo jeśli nie jest drogi .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gabriel Jesus prawdopodobnie do Arsenalu za 45mln , a my emeryta za 60mln chcemy kupić. Coś mi się wydaje ,że Xavi boi się o posadę i wie ,że polak da mu dużo bramek co może go uratować.
1
@Peciak właśnie w końcu ktoś podobnie myśli. Lepsza opcja jest Pau Torres .
7
Szkoda chłopaka niech idzie do Arsenalu, bo tam fajna pakę mogą złożyć. Barcelona liczy na Dembele ,a Francuz liczy na Chelsea i tak wychodzi ,że Barca jest jeb*** w dupe
0
No tak po co miał grać w Barcelonie jak sprzedali go za gruba kasę xd teraz na siłę szukają napastnika . Jestem Martin w top formie . Jak on tu trafił to parodia
1
@Bogan oglądałem jego wywiad i powiedział, że nie gra na swojej pozycji ,a dobrze wiemy o tym . W Barcelonie dużo piłkarzy nie dostało swojej pozycji ,a kupili ich wiedząc na jakiej graja najlepiej . To tak samo gdybys wiedział, że nosisz koszulkę L ,ale kupisz S ,bo może wejdziesz . ;)
0
@Quarhodron a zobaczysz ,że jakieś bonusy śmieszne wymyśla. To nie będzie takie proste .
0
@Culé10 to teraz piłkarz dobry musi mieć statystyki ? Asysty czy bramki ? Gratulacje za tok myślenia, ale w takim wypadku idąc Twoim tokiem myślenia stoper jak nie strzela to też słaby? Wystarczy zobaczyć jak FDJ gra w kadrze , on pływa po boisku z ta piłką i to jest piękne ,ale czekaj asysty i bramki są ważne.
3
@Szklaner ta opcje zobaczysz jak Roberto będzie grał w środku. ;)
5
Jesli puszczą go za jakieś smieszne pieniądze plus bonusy to pierdol*** ze śmiechu . United za swojego SO dało krocie ,a teraz liczą każdy cent . United chce zawodnika to niech Barcelona postawi warunek ,a nie oddadzą go za czapkę gruszek. Tak klub nauczył oddadzą za 50mln ,a kupią za 120mln tak nas każdy klub dyma na kasę.
1
Na którym przystanku ? Codziennie ten sam post . Niech sobie czeka nawet i na pitina.
0
@lukkobe dobrze, ale nie chodzi o duże transfery. Kupić Kogoś właśnie typu Sergio Gomez jak dobrze pamiętam cena około 10mln 21 l i pensja też mała ,wiec za te 10 mln nie ryzykujemy strata kasy jak w przypadku Grizu,Demebe, Coutinho i można wymienić jeszcze . Klub może zrobić jeden duży transfer,ale nie wymieniają ludzi po 30 roku życia jako wzmocnienie. Alonso jak oglądałem jest tragedia.
0
Ez Abe + Puiq+ 30ml za Pau Torresa .
Ja za przyjściem duetu z Chelsea za darmo byłem przeciw ,a za kasę to chyba klub pomyśli.
3
@Lipton nam sprzedają piłkarzy po 30 roku życia za 30+ ,a od nas za darmo nie chcą xd
0
Lewandowski 34l
Marcos Alonso 32l
Gerard Pique 35l
Sergio Busquets 34l
Jordi Alba 33l
César Azpilicueta 33l
Pierre-Emerick Aubameyang 33l
Jeśli wszystko dojdzie do transferów to otwieramy ponownie DPS - dom spokojniej starości.
0
Wizja slimaka , Pau Torres , Sergio Gomez to nie kur@@ chce Alonso ,Kounde, a do tej karuzeli Pique,Roberto,Busi . Gratulacje jeśli on chce grać na taki skład, gdzie liczy na Roberto , Alonso bajka i cud, miód
0
@Firestone pokazuje gdzie są drzwi i wiedzą na czym stoją. Teraz w dupie jest on i Brazylijczyk ,który chce do klubu i odrzuca oferty . Trochę słabe to ,bo od Dembele zależy sytuacja .
0
@slayer i ciekawe ,czy cała kasę za Firpo odali xd
1
Wszyscy czekają, bo tak chce Dembele . Szkoda słów, a Laport chyba też nie jest zbyt pomysłowy. Ja wiem ,że tu chodzi o dźwignie, ale sprawa z Francuzem dawno powinna być jas a