0

@reloaded lepiej niż w Brazylii, ale co tam .

0

@reloaded ale człowieku to po co im 2 zespół? Pomysl ,że można sprowadzać po 2-3 piłkarzy i widać, który się wyróżnia i wtedy do zespołu można dać szansę, ale kupować na pozycję na której ma się biedę

0

@Borneo tylko Pau jest już ułożony pod względem gry ,a doskonale widać to gdy gra w reprezentacji, ale nie obok Erica :)

1

@Jaaaras888 Ciebie kupią i będziesz im tańczył dzbanie

0

Co okienko te same błędy, a może w końcu się czegoś nauczyć i zacząć kupować młodych za nie duże pieniądze.?
Jeśli nie kupić to wypożyczyć, ale dać szansę gry ! Tu przedstawię 4 piłkarzy z Brazyli samej ,gdzie ich wartość na ta chwile jest spoko ,ale Barcelona nie kupi piłkarza za 5mln ,bo to dużo. Za dwa sezony tego samego odkupić będą chcieli za 80mln.
Kaiky /ŚO /18l- wartość 8mln
Andrey Santos /CDM/18l - wartość 4-5mln
Marcos Leonardo /N/19l - wartość 7mln
Matheus Nascimento/N/18l-wartość 7mln

0

@Elro1987 myślę, że od Kounde zdecydowanie lepszy jest Pau Torres

0

Wczoraj czytałem artykuł ,że Dembele zostaję w Barcelonie i zaakceptuje warunki ,a na dodatek zwolnił agenta . Ten napastnik,którego Real obserwuje to dianent . Brać go I to szybko !

0

Dokładnie wczoraj napisałem o jego wartości i statystykach . Wymieniłem obrońców, których Barcelona powinna sprawdzić i nie za grube miliony .

2

Barcelona co sezon chce każda pozycję kupić, ale nie tam gdzie potrzeba . Jest dużo piłkarzy za których można zapłacić od 10-25mln i przy transferowym niewypale to i tak nie będzie źle. A tu biorą jakiś za 50-90mln i po co to ? Kupić na LO ,PO ,SO ,PP ,N zawodników nawet za 10mln i będzie o wiele lepiej ,ale mlody h ,a nie dziadów.

1

@Kwiatek67 cofnięty napastnik *

0

A może zakupić Nkunku ? Wydaje się kotem i może lepiej postawić na niego ? Zamiast wydawać na Lewandowskiego.

0

P.Torres jest mega lepszy dlaczego oni nigdy nie patrzą tam gdzie trzeba ?? Chłop ma nerwicę i klub może połowy męczy bez niego zagrać . Jest reprezentat Hiszpanii to chyba lepiej stawiać na swoich ,a nie zabojadow za dużo tego było już. Jak co roku słabe myślenie transferowe i kupowanie piłkarzy za gruba kasę, a później nie mogą się ich pozbyć.

2

Osobiście odpuściłbym tego typa . Masa problemów, a jego strzały to są na poziomie ehh szkoda gadać kogo ,bo jeszcze może to kogoś urazić z niższych lig.

1

@kejdzi tylko wyrzucić 30mln za niego ,a za takiego Coutinho, czy Grizu to można:) Jeśli klub dobrze stawia na młodych to oni im się odpłacają. U nas Gavi dostał od rudego szanse i to nie pokazał się w pierwszym meczu ,a w kolejnych coraz lepiej się prezentował. Klub nie ma kasy i mi się wydaje ,że najwyższy czas stawiać na młodych.

0

@Yoshi94 Gdyby była oferta na stole od Barcelony to może inaczej wybrałby. Tylko ,że Barcelona interesuje się graczami ,na których ich nawet nie stać. :)

1

Zastanawia mnie dlaczego Barcelona nie interesuje się zawodnikami z Red Bull Salzburg . Przecież tam jest kopalnia diamentów . Adeyemi był do wyciągnięcia za 30mln , a to nie wola dziadka Lewego ,a po dwóch sezonach znów będą szukać napastnika. Wtedy może P$G nam sprzeda 33 letniego Neymara za 100mln...

0

Ups ! Chyba będzie teraz prosił Barcelone o ofertę, aby mógł zostać. Pewnie i tak dajemy mu najwięcej wynagrodzenia .

0

@kejdzi Ale Ty się zastanow nad innymi pozycjami . Do tego cena jaka miałaby Barcelona zapłacić to chyba z lepiej kupić za to dwóch na słabo obstawiona pozycję.

1

@MrCental w sumie chyba nie ważne gdzie gra ,bo A. Davies przyszedł z MLS jak dobrze pamiętam. I jego transfer to 10mln ;)

0

@kejdzi ale o jakim zbawieniu Ty gadasz ? Ja wymieniłem ilu ich tu będzie, a nie odkleiło Ci się jakieś zbawienie.

0

Tu są lewi obrońcy na ,których warto rzucić okiem i nie jest jakoś cenowo źle- Angeliño 30mln 25l , Guerrerio 25mln 28l, David Raum 20mln 24l , Sergio Gómez 10mln 21l ,a co najciekawsze to Sergio w tym sezonie zaliczył 5 goli i 12 asyst .

9

Ale to jest durne z tym Silva. W środku mamy od groma piłkarzy i do tego przyjdzie Kessie oraz z wypożyczenia wróci Collado , a do Barcelony B przybywają Torre i Demir . Zamiast szukać na siłę do środka to może wyjaśnić sytuacje z Dembele ,a później ze sprzedażą kolejnych gruzów. Kiedy będą wiedzieć ile mają kasy to wtedy zrobić zakup solidnego ŚO , N i PP . Pierwsze co to sprzedać zawodników, którzy nie są na poziomie ,ale też nie brać jakiś Alonso ,bo to przyjdzie i też będzie jak pijawka. Mogli brać jak był do wyciągnięcia Vlahovic ,a nie Lewandowski . Teraz chcą Kounde, a może lepiej Pau Torres?

5

Wydaje mi się, że w obronie wypada zrobić porządek w końcu. Umtti jest bez kontuzji(dałbym mu szanse) , Lenglet, Mingueza, Roberto , Alves do oddania ,czy coś tam . Ściągnąć jednego solidnego ŚO I szukać w Barcelonie B zmiennikow .

4

Lepszą opcją na ŚO jest Pau Torres

0

@wroclawskifan tylko ,że Gavi został wprowadzony przez Holendra,a mi chodziło o tych co tam graja lub teraz odchodzą, bo chcą się rozwijać .

0

A może lepiej od Kounde ściągnąć Pau Francisco Torres jestem pewien, że finansowo wyjedzie taniej ,a jakoś sportowa być może lepsza .

0

Nie no z tymi z Chelsea to kpina jakaś. Znów otwierają dom starców

0

Jeśli zrobią zakup na tych piłkarzy to trzeba sprzedać Depay i wielu innych ,aby nr zwolnić. Szkoda ,że przedłużyli kontrakt z Roberto .

1

Alba I ja jesteśmy para xD typ jest na OLX wystawiony jak taśma

0

Niedługo będę tak samo miał w sklepie jak te nowinki . Chelb za drogi , oliwki drogie , mięso drogie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?