HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomix_83 tak ,ale w piłce są różne sytuacje ,że ten zawsze za tym ,a później inaczej wychodzi .
0
Patrząc to bardziej pasuje mi w koszulce Barcelony Mbappe . Jest w stanie wziąść na siebie grę i mniej kontuzji. Może uda się go zwinąć przes Realem to byłoby coś pięknego. Wtedy Haland pójdzie do Realu i wszyscy będą zadowoleni.
0
Wraca de Jong ulala
7
Adama 20 min , a więcej zrobił niż Dembele przez swój cały pobyt
0
Nie dziwi mnie to ,że lewa strona wszystko idzie i wpada
0
@Zed1992 No widzisz xD
0
@Zed1992 może Ci się w telewizorze język zmienił ,bo ja mam normalnie .
0
@Pablit lecz mogli zaklepać transfer na letnie okienko . A Dembele to pasożyt, który nie spłaci się w żadnym klubie nawet jak odejdzie za darmo.
1
Szkoda ,że nie ściągnęli tego Juliana Alvareza :(
2
Katować go pełnymi meczami .
7
Dobrze mówi polać mu .
0
Semedo wróć. :)
0
@seba444 większość złych podań było spowodowane złym stanem nawierzchni. FDJ z Pedrim i Gavim mogą zrobić show
5
Za Albe dać Balde i Za Busiego wrzucić Nico i można grać.
0
@artVeBtom Ja nie napisałem o zmienniku tylko o pierwszym składnie, bo ten szczur Alba jest tragedia
0
Pracować to muszą nad nowym LO I pozbyciem się Ciebie .
1
@kinioo
Nic w tym sezonie nie ugramy ,więc nie ma co i trzeba dać szansę Balde niech się ogrywa ,a może być strzałem w dziesiątkę. Nie ma nic do stracenia .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Po wczorajszym meczu podziękować Albie i to w trybie przyśpieszonym. Typ wczoraj miał udział przy 3 straconych bramkach .
2
Macie problem do Bramkarza ,a zobaczcie jak krył Alba . To był jego pilkarz ,który mu uciekł jak przy każdej akcji
2
Alba zajebiste krycie . Mały ogórek i tylko macha tymi łapami patus
2
Nico świetnie dziś.
1
Japie kto się pcha do strzału
0
Co oni w tym studiu gadają??? Jak można szybkiego zawodnika kryć na taką odległość?? Przecież on daje mu się rozpędzić i wypuścić piłkę. Szybkiego zawodnika pilnuje się na plaster i zbiera pierwsze piłki oraz gra na wyprzedzenie,aby piłki nie mógł sobie przyjąć.
4
Wrzucić na obronę Desta i Balde niech oni robią wiatr na stronie ,bo Alba i Alves to tragedia .
2
Ten Nico ma 19 lat i robi taki wiatr . Kupić go na skrzydło za tego Zabojada dembele.
0
Proszę Xavi zmień tego Albe to jest kryminał co on odwala w meczach .
0
Dobrze to wygląda ,ale i tak trzeba zmiany boków obrony i dać FDJ przed stoperów.
1
Alba jak zwykle klops
1
Francuzki ,, Jakub Kosecki "