0

@Tomix_83 tak ,ale w piłce są różne sytuacje ,że ten zawsze za tym ,a później inaczej wychodzi .

0

Patrząc to bardziej pasuje mi w koszulce Barcelony Mbappe . Jest w stanie wziąść na siebie grę i mniej kontuzji. Może uda się go zwinąć przes Realem to byłoby coś pięknego. Wtedy Haland pójdzie do Realu i wszyscy będą zadowoleni.

0

Wraca de Jong ulala

7

Adama 20 min , a więcej zrobił niż Dembele przez swój cały pobyt

0

Nie dziwi mnie to ,że lewa strona wszystko idzie i wpada

0

@Zed1992 No widzisz xD

0

@Zed1992 może Ci się w telewizorze język zmienił ,bo ja mam normalnie .

0

@Pablit lecz mogli zaklepać transfer na letnie okienko . A Dembele to pasożyt, który nie spłaci się w żadnym klubie nawet jak odejdzie za darmo.

1

Szkoda ,że nie ściągnęli tego Juliana Alvareza :(

2

Katować go pełnymi meczami .

7

Dobrze mówi polać mu .

0

Semedo wróć. :)

0

@seba444 większość złych podań było spowodowane złym stanem nawierzchni. FDJ z Pedrim i Gavim mogą zrobić show

5

Za Albe dać Balde i Za Busiego wrzucić Nico i można grać.

0

@artVeBtom Ja nie napisałem o zmienniku tylko o pierwszym składnie, bo ten szczur Alba jest tragedia

0

Pracować to muszą nad nowym LO I pozbyciem się Ciebie .

1

@kinioo
Nic w tym sezonie nie ugramy ,więc nie ma co i trzeba dać szansę Balde niech się ogrywa ,a może być strzałem w dziesiątkę. Nie ma nic do stracenia .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Po wczorajszym meczu podziękować Albie i to w trybie przyśpieszonym. Typ wczoraj miał udział przy 3 straconych bramkach .

2

Macie problem do Bramkarza ,a zobaczcie jak krył Alba . To był jego pilkarz ,który mu uciekł jak przy każdej akcji

2

Alba zajebiste krycie . Mały ogórek i tylko macha tymi łapami patus

2

Nico świetnie dziś.

1

Japie kto się pcha do strzału

0

Co oni w tym studiu gadają??? Jak można szybkiego zawodnika kryć na taką odległość?? Przecież on daje mu się rozpędzić i wypuścić piłkę. Szybkiego zawodnika pilnuje się na plaster i zbiera pierwsze piłki oraz gra na wyprzedzenie,aby piłki nie mógł sobie przyjąć.

4

Wrzucić na obronę Desta i Balde niech oni robią wiatr na stronie ,bo Alba i Alves to tragedia .

2

Ten Nico ma 19 lat i robi taki wiatr . Kupić go na skrzydło za tego Zabojada dembele.

0

Proszę Xavi zmień tego Albe to jest kryminał co on odwala w meczach .

0

Dobrze to wygląda ,ale i tak trzeba zmiany boków obrony i dać FDJ przed stoperów.

1

Alba jak zwykle klops

1

Francuzki ,, Jakub Kosecki "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?