0

No tak ,bo broń cala pojechała na Białoruś i nie ma czym strzelać w Hiszpanii

0

Ściągnąć teraz ŚO,LO i kogoś do pomocy i pozbyć się tych nie potrzebnych . Na tą chwilę tylko Urugwajczyk trzyma poziom na ŚO . Na ŚO Wesley Fofana młody, odbiory dla mnie kot . Gaya ciekawa opcja na LO i do środka ktoś kto piłkę odbierze .

3

Jaki syf zostawił Bartosz . Serio dojdzie do tego ,że będzie trzeba odsprzedać Szejkowi coś, aby dług spłacić. Są pieniądze na transfery" - Barça ma 16 mln z finansowego fair play, buractwo i śmiech.

0

Dziś czwartek Liga Europejska!
O której gra Barcelona ?

0

Wczoraj ogladalem tylko 2 polowe ,ale podobał mi się gra Nico, Gaviego i Desta i niby Coutinho coś kreował. Jest trochę pracy przed młodymi, ale już teraz widać, że śmiało mogą grać z słabszymi rywalami .

5

Nie wiem na co tu patrzeć, ale Holandię też prowadził rudy i grali dobrze . Tu nie ma piłkarzy do gry .

3

Już kiedyś pisałem, że sztab medyczny jest tu na poziomie Pani higienistki ze szkoły. Polać wodą utlenioną i nakleić plasterek. Dramat

4

Pucz nie dokopie więc po co tam stoi.

4

Ale wejście pucza

0

Ten de Jong boi się piłki xD

1

Może Ci Holendrzy niech się spakują.

0

Nie ,nie tego się nie da oglądać. Ten napastnik jest kur** tragedia

1

Jak ten Luk nie wie jak się ustawić . Boi się piłki japid

0

Ale ten LDJ jest drewniany . Gorzej niż w A klasie napastnik

3

@TomekWilczek patrząc na ostatnie miesiące Umtti zrzucił kilogramów i nabrał mięśni, więc może dać mu szanse ,a być może strzał w 10 będzie. :)

0

Mats
Mingueza,Araujo,Umtti,Dest
Busi
FDJ Gavi
Coutinho
Demir Depay
Bez żadnego LDJ ,ani Roberto . Jeśli chce wygrać to niech sobie sam nie strzela w kolano jakiś Lukiem, czy Roberto. Collado ,który nie został zarejestrowany do gry powinien grać właśnie w miejsce ,któregoś z tych patalachow.

0

Sprowadzenie takich piłkarzy jak Garcia,Pjanic, LDJ i Dynczyka jest śmiechem na sali .

0

Jest takie coś, że niektórych piłkarzy z samego patrzenia nie trawie i w nich jest Alba ,Vinicius i Casiemiro ,a do nich Roberto dołącza.

3

Dać szansę Balde za Albe ,Minqueza/Dest za Roberto i Coutinho wprowadzić.

1

Proszę o zdjęcie Robero i Pedriego . Niech wpuści Coutinho i Demira .

0

Wesley Fofana tego zawodnika powinna ściągnąć Barca

0

@Pustelnik skąd wiesz ,że to jego słowa?

1

Już go tu nie ma i chyba nie powinno się pisać na jego temat. Może lepiej zajrzyjcie do szpitala co oni tam mają, że Dembele jest ich stałym klientem.

0

@Herbert racja ,ale sam fakt się liczy . :)

1

Czyli Messi naciskał na odejście. Ale w sumie i dobrze niech sobie pochodzi po boiskach Francuskich, a na debiucie zrobił tyle, że ohhho

2

Ten Albanczyk, którego oddaliśmy jest super napastnikiem . Klasa wyżej niż te drewna z Duńczyk i Holender (LDJ).

0

@Boski82 bankrutem ,ale stać było na pensję Griza. Weź człowieku ogarnij się, bo nikt z tych co wymieniłem to nie ma pensji takiej jak Francuz. ...

0

Nie mogli spróbować wypożyczyć: Wernera,Rashforda, czy kogoś innego co zapewnilby jakaś liczbę bramek .

0

Haha ... AM nie chciało nam nikogo wypożyczyć, czy oddać za Francuza to Barca im wypożyczyła Griza i jeszcze będzie płacić mu pensję znając ich . Xdd

0

Co za szrot z tej Barcelony w ciągu jednego okienka oddali dwóch najlepszych strzelców, a więc pozostało czekać jak za rok będą kopać się z Polskim zespołem w lidze Europy . Dramat!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?