HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Macio93 jak na ta chwile Francuz nie gra źle
1
Chciałbym dziś zobaczyć od pierwszych minut Umtti.
0
O proszę prezydent jak Wawrzyniak... Obudź się,bo będziesz kopał się w 2 lidze z tym dembele
0
Jeśli z Dembele to prawda to ja dałbym mu kur** zamiast lekarza to weterynarza.
1
Dembele tez był kiedyś tak rozchwytywany ,a teraz szkoda gadać.
0
@blaugrana_36 jpld. Człowieku weź idź już spać, bo jutro masz do szkoły.
0
@blaugrana_36 nie wiem co Ci robią, że boli ,ale nikogo to nie interesuje. Baw się dobrze
0
@SZYCHA0005 No to ma P$G i cala trójka chodzi po boisku . Ciężko tego nie zauważyć, a i gra w lidze Francuskiej ,bo do Lewego piszą, że to Niemiecka słaba liga.
1
Pluje na ta złota piłkę i tych śmieci co ustawiają to ! Lewy wciąga ta 3 z P$G nosem .
0
No i wszystko jasne . Jak wymieniają te 5 to w kolejności i Messi wygrał , a lewy drugi .
0
FDJ nie może grać z Busim w składzie.
Ale szkoda FDJ i Busiego dać na ławkę. Mimo tego ,że Busi jest wolny ,ale samym ustawieniem ,spokojem i odbiorami daje bardzo dużo. Z drugiej strony FDJ powinien wziąść więcej gry na siebie i podchodzić po ta piłkę do Busiego ,a następnie ją wyprowadzać.
7
Przy takiej wąskiej kadrze Xavi powinien dać mu szanse na grę. Moim zdaniem on jest do oszlifowania .
15
Pisałem kiedyś, że ciężka praca zapracował na to aby dostać szanse . Nie siedzi na dupie ,a zapier**** i myślę, że zasługuje na szanse.
0
Za 9 niech się rozglądają, a nie szukają palca w dupie.
0
Sprzedać Roberto , Puiq ,a i oddać LDJ .
Kupić do środka Walczaka, który będzie łapał kartki za wślizgi ,a nie za gadanie .
Dać szansę Umtti I może Xavi ma pomysł na Coutinho . I konieczna jest 9 tylko ,że kasy nie ma ,więc muszą coś wykombinować. To już ich problem nie nasz :)
2
Ja nie wiem jaki trener z tym szpitalem może coś ugrać. Zaraz będzie też Xavi OUT . Kasy nie ma ,czyli zero transferów.
Kontuzje wzrosły do 11 piłkarzy, czyli normalnie pierwszą 11 można ulepić.
Brakuje zaciętej walki i tu napisze ,że takim piłkarzem był Vidal nie wchodzę w czasy głębokie.
0
@maroon genialne rozwiązanie z La Masia, ale kto zaryzykuje z tym ? Już dawno powinni dawać szanse młodym, aby ich wprowadzać po kolei do składu kosztem innych . Balde ma wszystko czego potrzeba na LO ,ale mało ma szansy . Bayern dal szanse Alphonso i teraz mają z niego pożytek na lata.
1
Nie byłem za tym nigdy ,ale jedyne co może uratować i pomoc wrócić na prawidłowy szlak to Szejkowie. Wtedy będzie można pozbyć się długów, odpadów i zacząć nowy projekt .
0
@czarek78 Nie będzie transferów .
Chyba ,że będą szukać w Brazylii diamentów za grosze typu Douglas :)
0
@czarek78 De Jonga szkoda ,bo nie patrząc jest jeszcze mlody ,a przy dobrym ustawieniu i szybkiej grze on wychodzi dobrze . A tak to nie mamy kogo sprzedać. :(
0
@damiano16398 racja mało gra ,ale mimo tego wchodzi w meczu Barcelony i przypomina mi trochę Busiego za młodych lat.
0
@wuwunio92 jak chciałeś zabłysnąć to Ci nie wyszło, elo
6
On powinien grać w pierwszej reprezentacji .
1
@czarek78 jest kozakiem ,a powinien grać więcej. Przyjęcie kierunkowe ma petarda .
2
Mam nadzieję, że przekażę ważne informacje i wskazówki dla Nico i Gaviego, aby mogli osiągnąć poziom . Chociaż Nico mi się jakoś widzi za Busiego
0
Niech oddadzą Roberto za Xaviego
5
Przyjdzie Xavi i co zrobi z tym składem.?
Fati- po długiej przerwie nie wiadomo ,czy będzie stanie wrócić do pełnej formy .
Pedri- cały sezon przegrał i teraz wychodzi na jego nie korzyść.
Gavi,Nico,Balde- tu jest wielki znak zapytania jak będzie z ich losem dalej.
Araujo - Dobrze się rozwijał, ale przez kontuzje chłopak może dużo stracić.
Garcia- Jak dla mnie nie jest to stoper na pierwszą 11 ,ale z czego tu wybierać.
Lenglet- Na starcie przygody z Barcelona był kozakiem ,a później było jak było . Być może wróci stary Lenglet, który będzie solidnym ŚO.
Dest- Wszystko fajnie z przodu próbuje dużo 1vs1 ,czy wrzutek w pole karne, ale w obronie za słabo jak na PO . Młody może jeszcze dużo się nauczyć.
LDJ,Roberto- Out !
FDJ- Stać go na wiele więcej, ale widać gołym okiem ,że swój poziom dostosował do drużyny, czyli wszystkie piłki do boku ,tyłu.
Busi,Alba i Pique - Ostatni sezon widzę ich pierwszej 11 . Tylko przy tym budżecie niestety tylko tylko marzenia.
Depay - Niby fajnie ,że przyszedł za free i wgl ,ale to nie jest liga Francuska i widać, że sobie nie radzi .
Aguero - Wchodził w rytm z meczu na mecz i wielki pech .
Coutinho- Widocznie nie pasuje do Baecelony ,gdy przy takim czasie nie potrafi się wgrać w skład.
Puiq, Demir - nie mają zbyt dużo placu ,aby pokazać coś od siebie i nie będę ich komentował.
Umtti- myślę, że powinien dostać szanse na pokazanie się z tym ,że nie mamy super ŚO ,a płacone ma.
Mats- Robi co może, ale czasem też lekceważy słabsze drużyny ta pewnością gra nogami i trzymaniem piłki do końca, aż prawie mu nie zabiorą.
Dembele- szpital i kot w worku i tyle .
0
W tym wieku powinien grać jak najwięcej i błąd zrobił, że poszedł na wypożyczenie do takiego Klubu jak Barcelona . Co innego gdyby go kupili i został by w klubie na wypożyczeniu lub gdzie indziej. Tak samo jest z Collado ,który świetnie pokazał się przed sezonem,a te dzbany go nie zarejestrowały przy takiej kadrze.
0
@Roafson24 serio ? Może chodzi o jego narodowość?
0
@el_tanque jak dobrze pamiętam to Vinicius na początku też grał piach ,ale dostawał szanse na grę i teraz jest tak ,a nie inaczej . U Nas Trincao jak strzelił bramki to go przyspawał do ławki i gdzie tu logika ?