HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@adukla daj mu czas ,a będzie jak Inzaghi. Potrzebuję czasu ,a do okazji bramkowych dochodzi łatwo
2
,,Rewolucja "xddd czuje się jakbym oglądał Magdę Gessler . Piszą o rewolucji i przedłużają kontrakt z S.Roberto. A Gavi i Araujo czekają. Lewandowski już jest wiekowy i styl Barcelony nie pasuje do jego gry ,a zarabiać też mało nie będzie.
Sprzedać ten syf ,a jeszcze wrócą z wypożyczenia piłkarze. Ściągnąć piłkarza, który będzie wzmocnieniem,a nie tylko zapchaj dziury. Pau Torres, Darwin Núñez
0
@Gargamel01 nie wiem ,czy oglądałem ten sam mecz, ale co takiego zrobił źle Lenglet ? Alba tragedią jest.
2
W tej drużynie potrzeba Lewego obrońcę i napastnika . Alba jest totalnie bezużyteczny w obronie i ataku .
1
Co komentatorzy na Eleven pierdo*** ,że błąd Francuza xd co za dzbany . Jakoś nie widzę, aby coś zjeb** dziś
1
Alba wszystko gra do tyłu zero dryblingów, a wrzutki na poziomie A klasy
0
Jpld ten Alba to pajac do potęgi
0
@Tomix_83 sprzedając tych wszystkich wymienionych u góry znajdzie się kasa . ;)
1
Trzeba zacząć od początku. I pozbyć się paru ,a tu jest ich : Martin,Mingueza,Pjanic, Puiq,Coutinho, Griezmann,Neto,Roberto . I powyciągać z tych rezerw LO , ŚO I innych ,którzy się wyróżniają. A kasę wydać na Darwina Nuneza
2
Tu piszą o prawej stronie ,ale Alba jest za to najlepszy . Facet mnie tak wkur**** macha tymi łapami zamiast grać. Na LO jest Dani i Dest oni sobie poradzą, ale nie jakiś Mingueza tragiczny .
0
Trzeba się brać do roboty to był znak ,że ściągnięcie ŚO,PO,N i LO to podstawa . Patrząc na to jak wczoraj grała obrona to dramat . Spacerek nawet na początku meczu .
0
Żadnych Lewandowskich i Halandow. Darwin Núñez najlepsza opcja jaka jest teraz na pozycję nr.9
2
@korn234 chyba z Religi xd
2
Szacunek za to ,że nie pierd**** głupot . Wynik niesprawiedliwy ,bo byliśmy lepsi i nie zasługujemy na taki wynik
0
@Qba2113 tak ,ale póki nie ma oficjalnego komunikatu można sobie marzyć. ;)
0
Ale fajnie byłoby ,gdyby Mbappe zrobił w ch** Real i podpisał kontakt z Barcelona, a Real wtedy bierze Halanda
15
On musi zostać, a chcieć to może sobie pilkarz typu puiq.
1
Darwin Núñez jego ściągnąć jako napastinka . Nie drogi transfer i jeśli się nie sprawdzi to nie będzie bólu, że kasa w błoto. Tak jak w przypadku Dembele I innych , a Haland też jest kotem w worku .
0
@KibicBarcy84 daleko nie trzeba patrzeć z ta głębokością: Dembele, Coutinho, Grizu
0
@Pedritodejong oby ten zarząd pomyślał przed podpisem ,a ten wymyśl z Norwegiem to tylko napędzanie innych .
0
@a1a z Borussi transfery się nie sprawdzają w innych ligach.
0
@LatajacyHolender czyli akcja z Dembele to mieć auto ,a jeździć autobusem .
13
Lepiej ściągnąć Darwin Núñez w dobrej cenie i nie będzie też dużych wymagań finansowych, aby znów popaść w bagno.
3
@KibicBarcy84 Darwin Núñez z Urugwaju . Jest do wyciągnięcia za nie duża kasę i gwarantuje gole .
0
Z tej dwójki zdecydowanie wolałbym Mbappe, który jest w stanie wziąść piłkę i pociągnąć do przodu zwód, szybkość, wykończenie i brak kontuzji . Ale niby woli Real ,lecz nigdy nic nie jest pewnie przed oficjalnym ogłoszeniem transferu . Do tego załatać obronę na ŚO - Koundé i LO - Gaya, Alphonso . Odejście Roberto, Umtti,Martina,Coutinho, Dembele,Grizmana zwolni trochę płacę .
0
Jak już to Felixa ,albo kasa .
0
Moim zdaniem taki zawodnik jak Felix mógłby w Barcelonie zrobić dużo. Teraz akcja z Dembele , a tak serio on nic nie wnosi poza jakimś przebłyskiem przypadkowym . Oddać I zapominamy o nim .
1
Ale ten Gil jest dobry
0
Na spokojnie Feran jeszcze odpali ważne ,ze dochodzi do okazji
0
Dobrze niech zrotuje ,bo w niedzielę ważny mecz . Tu niech da grać Dembele, Nico,Aubie, Minguezie czy Puiq-owi.