HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś ma link do meczu Barcy B
2
Wracaj Big Sam do gry . Bo tyle bramek straconych to nie było od uhhhu
2
@Bartex idź do księdza i mu to powiedz .
2
@Bartex haha nie wiesz do czego to było nawiązanie więc nie odzywaj się...
3
Umtti kozaczek na SO
1
Jak się cieszy pchla
1
Grizu dziś MVP .
1
I znów Alba na ślepo. Dzbanik
0
Może dziś pograja młodzi nie puiq :)
0
Wszyscy się kładą
11
Trener chyba chce aby Busi się połamał, aby mieć argument dlaczego nie gra . Xd
0
Nie ma transferów ,więc musi czegoś szukać. Akurat on jest pod lupą od dawna ,oby mu dał dziś z 20min .
3
W końcu bez bajwannta
0
@Krzywy95 dobrze, ale jesli chodzi o chęci do gry oni mają więcej chęci i zaangażowania :)
0
Fajnie się prezentuje Hlozek, Daka,Dia,Boadu,Kokita i Malen. Wiem, że to są tylko filmiki z yt gdzie każdy z nas może mieć takie coś, ale Daka,Hlozek i Dia fajnie grają.
0
Masz problem z samym sobą widzę. Napisałem to co ogląda zresztą cały świat,a Ty masz tu spine. Polecam Melise pozdro.
3
My nie mamy żadnego szybkiego zawodnika w tym momencie. Okej może Dembele, a tak po za tym klapa. Więc po co pomocnik ma rzucać piłkę za plecy jak oni biegać nie potrafią. Od kiedy Xavi i Iniesta opuścili klub to Messi mniej się angażuje i to jest mega widoczne . Wiek ? Nie sądzę, bo czy Lewy ,Ronaldo grają kosmos . Tu chodzi o pracę dodatkową jaką piłkarze robią na siłowni, a Messi ma wyje**** na to cała prawda .
3
Nie ma co skreslac Trinaco. Chłopak dopiero dołączył i zapewne ma stres. Młody jest do tego niech rozegra pełny sezon i dopiero można mówić o nim .
1
Jeśli nie ma kasy na transfery ,a siedza o tym dawno to niech ogrywaja jakiegoś napastnika z młodych. Bo z tym Duńczykiem można w Lidze Europy grać.
0
@Raxon9 tylko FIFA? Na tyle Ciebie stać? A Ty kim jesteś aby tu swoje 5groszy dawać? Nie podoba się komentarz jedziesz dalej ,bo nikt Ciebie nie prosil, a co Nick ma do wieku ? Weź się zastanów czasami co piszesz albo czytaj to co piszesz . Bez odbioru.
0
Niech zamienia Griza na Rashforda i można grać. Do środka kupić też będzie trzeba kogoś, albo brać Isco .
0
@Czarny_ck A co ma FIFA. Gdzie jest napisane o kupnie czegoś co jest niemożliwe?
0
@kejdzi nie napisałem aby kupowali wszystkich ,ale na 100% kogoś się da .
0
Pozbyć się szortu Neto, umtiti, firpo, busi, pjanic, alena, coutinho, griezmann, matheus, braithwaite . A na zakupy udać się do United,bo mają fajnych graczy : Greenwood, Rashford,Martial, Fernandes. Można też uwagę zwrócić na graczy Wolves tam akurat Pedro Neto mi się podoba . Z City Fooden jest kozakiem . Jest tego od groma ,a oni kupują typa za kosmiczna kasę i gowno gra .
0
@Barcelonista94 Najazd na Firpo ,bo każda piłkę co podawał do przodu to strata .
0
Trener nie ma tu nic teraz ,gdy wziął drużynę to nie zrobił żadnego transferu . A teraz jak kogoś chce to nie ma kasy. Sprzedać:Firpo, Coutinho, Martina9 ,Alenie,Umtti,Matheusa i Griezanna.
0
Piłka leci na lewą nogę napastnika ,a ten prawa ,łamaga
0
Nasza 9 boi się piłki. On nie może grać w takim razie .
3
A nasza 9 biega za plecami i boi się piłki
0
A ta 9 zmieni ??