0

Czy ktoś ma link do meczu Barcy B

2

Wracaj Big Sam do gry . Bo tyle bramek straconych to nie było od uhhhu

2

@Bartex idź do księdza i mu to powiedz .

2

@Bartex haha nie wiesz do czego to było nawiązanie więc nie odzywaj się...

3

Umtti kozaczek na SO

1

Jak się cieszy pchla

1

Grizu dziś MVP .

1

I znów Alba na ślepo. Dzbanik

0

Może dziś pograja młodzi nie puiq :)

0

Wszyscy się kładą

11

Trener chyba chce aby Busi się połamał, aby mieć argument dlaczego nie gra . Xd

0

Nie ma transferów ,więc musi czegoś szukać. Akurat on jest pod lupą od dawna ,oby mu dał dziś z 20min .

3

W końcu bez bajwannta

0

@Krzywy95 dobrze, ale jesli chodzi o chęci do gry oni mają więcej chęci i zaangażowania :)

0

Fajnie się prezentuje Hlozek, Daka,Dia,Boadu,Kokita i Malen. Wiem, że to są tylko filmiki z yt gdzie każdy z nas może mieć takie coś, ale Daka,Hlozek i Dia fajnie grają.

0

Masz problem z samym sobą widzę. Napisałem to co ogląda zresztą cały świat,a Ty masz tu spine. Polecam Melise pozdro.

3

My nie mamy żadnego szybkiego zawodnika w tym momencie. Okej może Dembele, a tak po za tym klapa. Więc po co pomocnik ma rzucać piłkę za plecy jak oni biegać nie potrafią. Od kiedy Xavi i Iniesta opuścili klub to Messi mniej się angażuje i to jest mega widoczne . Wiek ? Nie sądzę, bo czy Lewy ,Ronaldo grają kosmos . Tu chodzi o pracę dodatkową jaką piłkarze robią na siłowni, a Messi ma wyje**** na to cała prawda .

3

Nie ma co skreslac Trinaco. Chłopak dopiero dołączył i zapewne ma stres. Młody jest do tego niech rozegra pełny sezon i dopiero można mówić o nim .

1

Jeśli nie ma kasy na transfery ,a siedza o tym dawno to niech ogrywaja jakiegoś napastnika z młodych. Bo z tym Duńczykiem można w Lidze Europy grać.

0

@Raxon9 tylko FIFA? Na tyle Ciebie stać? A Ty kim jesteś aby tu swoje 5groszy dawać? Nie podoba się komentarz jedziesz dalej ,bo nikt Ciebie nie prosil, a co Nick ma do wieku ? Weź się zastanów czasami co piszesz albo czytaj to co piszesz . Bez odbioru.

0

Niech zamienia Griza na Rashforda i można grać. Do środka kupić też będzie trzeba kogoś, albo brać Isco .

0

@Czarny_ck A co ma FIFA. Gdzie jest napisane o kupnie czegoś co jest niemożliwe?

0

@kejdzi nie napisałem aby kupowali wszystkich ,ale na 100% kogoś się da .

0

Pozbyć się szortu Neto, umtiti, firpo, busi, pjanic, alena, coutinho, griezmann, matheus, braithwaite . A na zakupy udać się do United,bo mają fajnych graczy : Greenwood, Rashford,Martial, Fernandes. Można też uwagę zwrócić na graczy Wolves tam akurat Pedro Neto mi się podoba . Z City Fooden jest kozakiem . Jest tego od groma ,a oni kupują typa za kosmiczna kasę i gowno gra .

0

@Barcelonista94 Najazd na Firpo ,bo każda piłkę co podawał do przodu to strata .

0

Trener nie ma tu nic teraz ,gdy wziął drużynę to nie zrobił żadnego transferu . A teraz jak kogoś chce to nie ma kasy. Sprzedać:Firpo, Coutinho, Martina9 ,Alenie,Umtti,Matheusa i Griezanna.

0

Piłka leci na lewą nogę napastnika ,a ten prawa ,łamaga

0

Nasza 9 boi się piłki. On nie może grać w takim razie .

3

A nasza 9 biega za plecami i boi się piłki

0

A ta 9 zmieni ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?