HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze hahaha co za dzbanuszki
0
@noface A co mogą zrobić jak Firpo,Martin nie potrafią przyjąć piłki.
0
I gazela zaczyna.
1
Jeszcze trochę to kluby z Topu będą dawać na wypożyczenie do Barcelony graczy,aby się ogrywali .
0
Proszę niech ten typ zejdzie, bo psuje wszystko
2
Zaraz czarna gazela wejdzie
0
Szkoda ,że nie udało się sprowadzić Pedro lub Wiliama, bo ten Bajwan słaby jest ,surowy.
1
@Rogo123 co mamy ?
1
Dwie cegły akcje zrobiły
0
Dest jak ryja darl aby mu podali hahahah
6
Jak pisałem Firpo i Martin nie powinni założyć tej koszulki. Dziś mógł Rudy dac szansę młodym.
2
Pedri lub Pjanic, a nie ta cegowka
0
Po co tam się pchal...
0
Jeśli Pjanic będzie takie grał piłki długie to będzie pięknie dziś
0
Bardziej pasuje ta opaska kapitana dla Matsa
0
@Sapos93 no niby tak ,ale on mi nie pasuje osobiście z gry :)
0
Ten Junior i Martin nie pasują tu .
1
Dobrze niech idzie, ale niech tego Alenie sprzedają, bo ja wiem do tej pory co on tu robi . Taki Rafinha po kontuzji był bardziej przydatny niż on .
1
Coutinho jedyny który oddaje strzały za 16 ,a reszta elektryczne nogi
0
Gdyby Messi był bliżej to nawet piłki by nie dotknął.
0
@Veysel teraz ma mega spadek formy ,ale kiedy przyszedł i wszedł w skład grał świetnie. A poziom jak napisałeś Barcelony to jaki masz na myśli? :) Teraz poziom moim zdaniem jest słaby.
1
@Veysel ta tylko gdy ratował dupe nie raz to pisano najlepszy .
0
Każdy narzeka na Trincao,a co wczoraj Alenia pokazał? Chłop się nie nadaje do gry w Barcelonie tak samo jak Pjanic. Portugalczyk widać, że ma kiwke, ale dac mu szansę na ogarnie się w innym klubie z ligi .
0
@Sheva77 masz coś z głową chłopczyku widzę.
0
Schodzi tylko Busi i sraka w środku jest ...
2
Szkoda Grizu, bo biega od bramki do bramki stara się i ten pech co go prześladuje.
0
@Sheva77 co mnie miało zatkac? Weź się ogarnij człowieku. Ja oceniam jego zachowanie, a nie grę i nie pisz swoich wypocin o zatkaniu...
1
Grizu chłop gra fajnie ale ma mega pecha .
0
@OskarR01 widocznie na treningu mało skuteczny jest ;)
0
Jedyną zmiana to zawodnik z nr 9