1

Dobrze hahaha co za dzbanuszki

0

@noface A co mogą zrobić jak Firpo,Martin nie potrafią przyjąć piłki.

0

I gazela zaczyna.

1

Jeszcze trochę to kluby z Topu będą dawać na wypożyczenie do Barcelony graczy,aby się ogrywali .

0

Proszę niech ten typ zejdzie, bo psuje wszystko

2

Zaraz czarna gazela wejdzie

0

Szkoda ,że nie udało się sprowadzić Pedro lub Wiliama, bo ten Bajwan słaby jest ,surowy.

1

@Rogo123 co mamy ?

1

Dwie cegły akcje zrobiły

0

Dest jak ryja darl aby mu podali hahahah

6

Jak pisałem Firpo i Martin nie powinni założyć tej koszulki. Dziś mógł Rudy dac szansę młodym.

2

Pedri lub Pjanic, a nie ta cegowka

0

Po co tam się pchal...

0

Jeśli Pjanic będzie takie grał piłki długie to będzie pięknie dziś

0

Bardziej pasuje ta opaska kapitana dla Matsa

0

@Sapos93 no niby tak ,ale on mi nie pasuje osobiście z gry :)

0

Ten Junior i Martin nie pasują tu .

1

Dobrze niech idzie, ale niech tego Alenie sprzedają, bo ja wiem do tej pory co on tu robi . Taki Rafinha po kontuzji był bardziej przydatny niż on .

1

Coutinho jedyny który oddaje strzały za 16 ,a reszta elektryczne nogi

0

Gdyby Messi był bliżej to nawet piłki by nie dotknął.

0

@Veysel teraz ma mega spadek formy ,ale kiedy przyszedł i wszedł w skład grał świetnie. A poziom jak napisałeś Barcelony to jaki masz na myśli? :) Teraz poziom moim zdaniem jest słaby.

1

@Veysel ta tylko gdy ratował dupe nie raz to pisano najlepszy .

0

Każdy narzeka na Trincao,a co wczoraj Alenia pokazał? Chłop się nie nadaje do gry w Barcelonie tak samo jak Pjanic. Portugalczyk widać, że ma kiwke, ale dac mu szansę na ogarnie się w innym klubie z ligi .

0

@Sheva77 masz coś z głową chłopczyku widzę.

0

Schodzi tylko Busi i sraka w środku jest ...

2

Szkoda Grizu, bo biega od bramki do bramki stara się i ten pech co go prześladuje.

0

@Sheva77 co mnie miało zatkac? Weź się ogarnij człowieku. Ja oceniam jego zachowanie, a nie grę i nie pisz swoich wypocin o zatkaniu...

1

Grizu chłop gra fajnie ale ma mega pecha .

0

@OskarR01 widocznie na treningu mało skuteczny jest ;)

0

Jedyną zmiana to zawodnik z nr 9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?