Gdyby to Borussia strzeliła gola to darłby się tak, że by go na płycie boiska słyszeli a informację o golu Bayernu powiedział tonem takim jakby reprezentacja Polski straciła gola.
Myślę, że jeszcze kariery kończyć nie musi. Mógłby grać raz na jakiś czas przez następny sezon jako zmiennik i potem zakończyć karierę. Oczywiście mam nadzieję, że zostanie w klubie jako np. trener któreś drużyny młodzieżowej.
0
http://www.firstrow1.eu/watch/188981/1/watch-espanyol-vs-fc-barcelona.html - niezła jakość, nie tnie.
0
Sprawdziłem to i teraz jestem pewny, że Holender w chwili transferu do United miał niecałe 35 lat.
0
O ile się nie mylę to Van Der Sar przyszedł do United mając 34, albo 35 lat i dał tej drużynie jeszcze bardzo wiele dobrego.
Willy ma niecałe 32.
0
Dobry bramkarz, tylko szkoda, że już 32 lata. Choć i tak on byłby lepszą opcją od Reiny.
0
Po co nam Thiago? Xavi będzie grał do czterdziestki.
0
Hahahahahah, wg onetu dajemy 17 mln i Alexisa za Matę.
0
Chciałbym takiego Alexisa w każdym meczu w przyszłym sezonie.
0
Tamta Barca chyba we wszystkim była lepsza od dzisiejszej.
0
Mi by pasowały opcje Marquinhos i Subotic, albo Vertonghen i Marquinhos.
0
Zarząd chyba pomylił wiek Xaviego z wiekiem Thiago.
0
Dobrze, że tak szybko do nas przybędzie. :D
0
I dlaczego Cesc jako napastnik!? Przecież to pomocnik!
0
Szkoda, że Thiago i Tello nie zostali powołani.
0
Osobiście nie obraziłbym się na dwóch stoperów, np. Verthongen i Marqiunhos a Bartrę wypożyczyć.
0
Nareszcie!!!
0
Szpakowski zabrał mi przyjemność oglądania tego meczu.
0
Byłem za Bayernem, ale w pewnym sensie szkoda mi BVB, bo grali bardzo ładnie.
0
Bayern vs Chelsea - rewanż za LM w zeszłym roku w Superpucharze
Kolejny pojedynek Muł vs Pep
0
Co jak co, ale Bayern na to zasłużył.
0
Strzał piękny, ale widać, że Neuer słyszał gwizdek.
0
Kupujemy Subotica! :D
0
Gundogan.
0
Mowa oczywiście o Szpakowskim.
0
Gdyby to Borussia strzeliła gola to darłby się tak, że by go na płycie boiska słyszeli a informację o golu Bayernu powiedział tonem takim jakby reprezentacja Polski straciła gola.
0
Szpaku i jego "bezstronność".
0
"Dantego"?
0
Dobrze, że zdrowieje.
Mam nadzieję, że dzięki temu będzie lepiej dowodził naszą drużyną.
0
Ta jasne, może jeszcze mu pensje płacić jak w nowym klubie będzie grać?
0
Myślę, że jeszcze kariery kończyć nie musi. Mógłby grać raz na jakiś czas przez następny sezon jako zmiennik i potem zakończyć karierę. Oczywiście mam nadzieję, że zostanie w klubie jako np. trener któreś drużyny młodzieżowej.
0
W sumie wolałbym Aguero niż Neymara.