0

0

Sprawdziłem to i teraz jestem pewny, że Holender w chwili transferu do United miał niecałe 35 lat.

0

O ile się nie mylę to Van Der Sar przyszedł do United mając 34, albo 35 lat i dał tej drużynie jeszcze bardzo wiele dobrego.
Willy ma niecałe 32.

0

Dobry bramkarz, tylko szkoda, że już 32 lata. Choć i tak on byłby lepszą opcją od Reiny.

0

Po co nam Thiago? Xavi będzie grał do czterdziestki.

0

Hahahahahah, wg onetu dajemy 17 mln i Alexisa za Matę.

0

Chciałbym takiego Alexisa w każdym meczu w przyszłym sezonie.

0

Tamta Barca chyba we wszystkim była lepsza od dzisiejszej.

0

Mi by pasowały opcje Marquinhos i Subotic, albo Vertonghen i Marquinhos.

0

Zarząd chyba pomylił wiek Xaviego z wiekiem Thiago.

0

Dobrze, że tak szybko do nas przybędzie. :D

0

I dlaczego Cesc jako napastnik!? Przecież to pomocnik!

0

Szkoda, że Thiago i Tello nie zostali powołani.

0

Osobiście nie obraziłbym się na dwóch stoperów, np. Verthongen i Marqiunhos a Bartrę wypożyczyć.

0

Nareszcie!!!

0

Szpakowski zabrał mi przyjemność oglądania tego meczu.

0

Byłem za Bayernem, ale w pewnym sensie szkoda mi BVB, bo grali bardzo ładnie.

0

Bayern vs Chelsea - rewanż za LM w zeszłym roku w Superpucharze
Kolejny pojedynek Muł vs Pep

0

Co jak co, ale Bayern na to zasłużył.

0

Strzał piękny, ale widać, że Neuer słyszał gwizdek.

0

Kupujemy Subotica! :D

0

Gundogan.

0

Mowa oczywiście o Szpakowskim.

0

Gdyby to Borussia strzeliła gola to darłby się tak, że by go na płycie boiska słyszeli a informację o golu Bayernu powiedział tonem takim jakby reprezentacja Polski straciła gola.

0

Szpaku i jego "bezstronność".

0

"Dantego"?

0

Dobrze, że zdrowieje.
Mam nadzieję, że dzięki temu będzie lepiej dowodził naszą drużyną.

0

Ta jasne, może jeszcze mu pensje płacić jak w nowym klubie będzie grać?

0

Myślę, że jeszcze kariery kończyć nie musi. Mógłby grać raz na jakiś czas przez następny sezon jako zmiennik i potem zakończyć karierę. Oczywiście mam nadzieję, że zostanie w klubie jako np. trener któreś drużyny młodzieżowej.

0

W sumie wolałbym Aguero niż Neymara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?