7 sierpnia 2013, 15:11
0
JEst już mecz?
7 sierpnia 2013, 14:59
Brawo dla Tajlandii.
7 sierpnia 2013, 14:56
Wrzutka jak Alves XD
7 sierpnia 2013, 14:51
Liczę na wynik dwucyfrowy.
7 sierpnia 2013, 14:43
Na komputerze.
7 sierpnia 2013, 14:41
Bez przesady
7 sierpnia 2013, 14:35
Znakomita akcja.
7 sierpnia 2013, 14:32
Świetny pressing.
7 sierpnia 2013, 14:30
Świetny strzał.
7 sierpnia 2013, 14:29
Karny.
7 sierpnia 2013, 14:28
MESSI - FABS - NEYMAR!!!
7 sierpnia 2013, 14:23
http://webfirstrow.eu/watch/199576/1/watch-thai-star-team-vs-fc-barcelona.html - tutaj jest bez opóźnienia
7 sierpnia 2013, 14:22
Tajlandia jaki autobus.
7 sierpnia 2013, 13:51
W życiu za tak małą kasę go nie kupimy. Wydaje mi się, że kwota 40 mln nie powinna być problemem, tym bardziej, że na transfery w tym roku miało być 100 mln.
7 sierpnia 2013, 13:26
Super skład, najbardziej cieszy obecnoś Roberto, Cesca i Bagnacka w pierwszej jedenastce.
7 sierpnia 2013, 10:52
Przydałby się teraz sparing z jakimś mocnym rywalem, bo trener się zmienił. Wychodzi na to, że pierwszy poważny mecz to będzie spotkanie z Atletico.
6 sierpnia 2013, 18:24
Gdzie jest Iniesta ja się pytam?
4 sierpnia 2013, 12:18
Jak nie David Luiz to ja proponowałbym Verthongena lub Sakho. A najlepiej obu, ale nas nie stać.
3 sierpnia 2013, 14:23
Mi by pasował duet Agger i Sakho.
Ładna główka Aggera, jak na razie gra całkiem nieźle.
2 sierpnia 2013, 23:28
Co za mecz!
2 sierpnia 2013, 23:25
Mam nadzieję, że w tym sezonie Dongou będzie zmiennikiem Messiego.
2 sierpnia 2013, 23:19
W życiu bym się tego nie spodziewał.
2 sierpnia 2013, 23:18
Mam przeczucie, że w tym sezonie będzie walka o pozycję lewego obrońcy.
2 sierpnia 2013, 23:15
Pinto brawo.
O takim debiucie na ławce trenerskiej Tata pewnie nawet nie marzył.
2 sierpnia 2013, 23:14
Bez przesady.
2 sierpnia 2013, 23:12
W tym meczu jest wszystko: - szybka tiki-taka - wysoki pressing - strzały z daleka
Ale brama.
2 sierpnia 2013, 23:11
Neymar szaleje. Coś czuję, że nie strzeli wielu goli w tym sezonie, ale zanotuje bardzo dużo asyst.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
JEst już mecz?
0
Brawo dla Tajlandii.
0
Wrzutka jak Alves XD
0
Liczę na wynik dwucyfrowy.
0
Na komputerze.
0
Bez przesady
0
Znakomita akcja.
0
Świetny pressing.
0
Świetny strzał.
0
Karny.
0
MESSI - FABS - NEYMAR!!!
0
http://webfirstrow.eu/watch/199576/1/watch-thai-star-team-vs-fc-barcelona.html - tutaj jest bez opóźnienia
0
Tajlandia jaki autobus.
0
W życiu za tak małą kasę go nie kupimy. Wydaje mi się, że kwota 40 mln nie powinna być problemem, tym bardziej, że na transfery w tym roku miało być 100 mln.
0
Super skład, najbardziej cieszy obecnoś Roberto, Cesca i Bagnacka w pierwszej jedenastce.
0
Przydałby się teraz sparing z jakimś mocnym rywalem, bo trener się zmienił. Wychodzi na to, że pierwszy poważny mecz to będzie spotkanie z Atletico.
0
Gdzie jest Iniesta ja się pytam?
0
Jak nie David Luiz to ja proponowałbym Verthongena lub Sakho. A najlepiej obu, ale nas nie stać.
0
Mi by pasował duet Agger i Sakho.
0
Ładna główka Aggera, jak na razie gra całkiem nieźle.
0
Co za mecz!
0
Mam nadzieję, że w tym sezonie Dongou będzie zmiennikiem Messiego.
0
W życiu bym się tego nie spodziewał.
0
Mam przeczucie, że w tym sezonie będzie walka o pozycję lewego obrońcy.
0
Pinto brawo.
0
O takim debiucie na ławce trenerskiej Tata pewnie nawet nie marzył.
0
Bez przesady.
0
W tym meczu jest wszystko:
- szybka tiki-taka
- wysoki pressing
- strzały z daleka
0
Ale brama.
0
Neymar szaleje. Coś czuję, że nie strzeli wielu goli w tym sezonie, ale zanotuje bardzo dużo asyst.