0

JEst już mecz?

0

Brawo dla Tajlandii.

0

Wrzutka jak Alves XD

0

Liczę na wynik dwucyfrowy.

0

Na komputerze.

0

Bez przesady

0

Znakomita akcja.

0

Świetny pressing.

0

Świetny strzał.

0

Karny.

0

MESSI - FABS - NEYMAR!!!

0

0

Tajlandia jaki autobus.

0

W życiu za tak małą kasę go nie kupimy. Wydaje mi się, że kwota 40 mln nie powinna być problemem, tym bardziej, że na transfery w tym roku miało być 100 mln.

0

Super skład, najbardziej cieszy obecnoś Roberto, Cesca i Bagnacka w pierwszej jedenastce.

0

Przydałby się teraz sparing z jakimś mocnym rywalem, bo trener się zmienił. Wychodzi na to, że pierwszy poważny mecz to będzie spotkanie z Atletico.

0

Gdzie jest Iniesta ja się pytam?

0

Jak nie David Luiz to ja proponowałbym Verthongena lub Sakho. A najlepiej obu, ale nas nie stać.

0

Mi by pasował duet Agger i Sakho.

0

Ładna główka Aggera, jak na razie gra całkiem nieźle.

0

Co za mecz!

0

Mam nadzieję, że w tym sezonie Dongou będzie zmiennikiem Messiego.

0

W życiu bym się tego nie spodziewał.

0

Mam przeczucie, że w tym sezonie będzie walka o pozycję lewego obrońcy.

0

Pinto brawo.

0

O takim debiucie na ławce trenerskiej Tata pewnie nawet nie marzył.

0

Bez przesady.

0

W tym meczu jest wszystko:
- szybka tiki-taka
- wysoki pressing
- strzały z daleka

0

Ale brama.

0

Neymar szaleje. Coś czuję, że nie strzeli wielu goli w tym sezonie, ale zanotuje bardzo dużo asyst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?