29 sierpnia 2013, 02:16
0
Chciałbym, żeby Victor został. Będzie mi go brakowało.
29 sierpnia 2013, 00:52
Piłkarze Atletico niczym jak z dżungli.
29 sierpnia 2013, 00:50
Leo, why?
28 sierpnia 2013, 23:46
Obrona...
28 sierpnia 2013, 23:34
Beznadziejny ten mecz. Co chwilę faule.
28 sierpnia 2013, 23:14
O wiele lepsza gra niż tydzień temu.
28 sierpnia 2013, 23:12
Świetna akcja.
28 sierpnia 2013, 23:09
firstrow1.eu - pełno linków :D
28 sierpnia 2013, 23:08
JEst pressing.
28 sierpnia 2013, 22:38
Po prostu uważam, że jest w lepszej dyspozycji niż Busi.
28 sierpnia 2013, 22:33
Szkoda, że nie gra Song. Liczę, że pojawi się w drugiej połowie.
28 sierpnia 2013, 20:01
Song za Sergio i będzie git.
28 sierpnia 2013, 18:54
Ciekawe czy tatara z Sokołowa mają. :D
28 sierpnia 2013, 13:00
Jeśli zagra Xavi a nie Fabs to okaże się, że słowa Martino o graczach w formie były puste.
27 sierpnia 2013, 21:03
Prędzej uwierzę w transfer stopera niż w awans Legii.
27 sierpnia 2013, 19:28
Pozabijali by się z Songiem.
27 sierpnia 2013, 14:39
Mógłbym mieszkać na tej wyspie.
26 sierpnia 2013, 15:22
Może to głupie, ale chciałbym, aby środek pola na Atletico składał się z Songa, Fabsa i Roberto.
26 sierpnia 2013, 15:19
Jeśli jakimś cudem sprowadzilibyśmy go w tym tygodniu to byłbym prze szczęśliwy.
25 sierpnia 2013, 23:17
Moje oceny: Valdes - 8 Alba - 4 Pique - 6 Mascherano - 7 Adriano - 7,5 Alves - 5,5 Song - 7,5 Xavi - 3,5 Iniesta - 6 Fabregas - 8 Alexis - 8,5 Pedro - 4,5 Neymar - 7,5 Roberto - zbyt krótko grał.
25 sierpnia 2013, 23:15
Szkoda, że tak często jest kontuzjowany.
25 sierpnia 2013, 22:53
Minuta bez Pawłowskiego minutą straconą.
25 sierpnia 2013, 22:40
Dobry strzał!
25 sierpnia 2013, 22:39
Piękne to było.
25 sierpnia 2013, 22:38
Nudny ten mecz.
25 sierpnia 2013, 22:28
OMG!!!
25 sierpnia 2013, 22:27
Mecz z Atletico będzie bardzo ciężki.
25 sierpnia 2013, 22:23
Nareszcie.
25 sierpnia 2013, 22:22
Co ten Xavi robi? Same piłki do tyłu.
25 sierpnia 2013, 22:18
Dziś fajne jest to, że stwarzamy zagrożenie w powietrzu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Chciałbym, żeby Victor został. Będzie mi go brakowało.
0
Piłkarze Atletico niczym jak z dżungli.
0
Leo, why?
0
Obrona...
0
Beznadziejny ten mecz. Co chwilę faule.
0
O wiele lepsza gra niż tydzień temu.
0
Świetna akcja.
0
firstrow1.eu - pełno linków :D
0
JEst pressing.
0
Po prostu uważam, że jest w lepszej dyspozycji niż Busi.
0
Szkoda, że nie gra Song. Liczę, że pojawi się w drugiej połowie.
0
Song za Sergio i będzie git.
0
Ciekawe czy tatara z Sokołowa mają. :D
0
Jeśli zagra Xavi a nie Fabs to okaże się, że słowa Martino o graczach w formie były puste.
0
Prędzej uwierzę w transfer stopera niż w awans Legii.
0
Pozabijali by się z Songiem.
0
Mógłbym mieszkać na tej wyspie.
0
Może to głupie, ale chciałbym, aby środek pola na Atletico składał się z Songa, Fabsa i Roberto.
0
Jeśli jakimś cudem sprowadzilibyśmy go w tym tygodniu to byłbym prze szczęśliwy.
0
Moje oceny:
Valdes - 8
Alba - 4
Pique - 6
Mascherano - 7
Adriano - 7,5
Alves - 5,5
Song - 7,5
Xavi - 3,5
Iniesta - 6
Fabregas - 8
Alexis - 8,5
Pedro - 4,5
Neymar - 7,5
Roberto - zbyt krótko grał.
0
Szkoda, że tak często jest kontuzjowany.
0
Minuta bez Pawłowskiego minutą straconą.
0
Dobry strzał!
0
Piękne to było.
0
Nudny ten mecz.
0
OMG!!!
0
Mecz z Atletico będzie bardzo ciężki.
0
Nareszcie.
0
Co ten Xavi robi? Same piłki do tyłu.
0
Dziś fajne jest to, że stwarzamy zagrożenie w powietrzu.