0

Chciałbym, żeby Victor został. Będzie mi go brakowało.

0

Piłkarze Atletico niczym jak z dżungli.

0

Leo, why?

0

Obrona...

0

Beznadziejny ten mecz. Co chwilę faule.

0

O wiele lepsza gra niż tydzień temu.

0

Świetna akcja.

0

firstrow1.eu - pełno linków :D

0

JEst pressing.

0

Po prostu uważam, że jest w lepszej dyspozycji niż Busi.

0

Szkoda, że nie gra Song. Liczę, że pojawi się w drugiej połowie.

0

Song za Sergio i będzie git.

0

Ciekawe czy tatara z Sokołowa mają. :D

0

Jeśli zagra Xavi a nie Fabs to okaże się, że słowa Martino o graczach w formie były puste.

0

Prędzej uwierzę w transfer stopera niż w awans Legii.

0

Pozabijali by się z Songiem.

0

Mógłbym mieszkać na tej wyspie.

0

Może to głupie, ale chciałbym, aby środek pola na Atletico składał się z Songa, Fabsa i Roberto.

0

Jeśli jakimś cudem sprowadzilibyśmy go w tym tygodniu to byłbym prze szczęśliwy.

0

Moje oceny:
Valdes - 8
Alba - 4
Pique - 6
Mascherano - 7
Adriano - 7,5
Alves - 5,5
Song - 7,5
Xavi - 3,5
Iniesta - 6
Fabregas - 8
Alexis - 8,5
Pedro - 4,5
Neymar - 7,5
Roberto - zbyt krótko grał.

0

Szkoda, że tak często jest kontuzjowany.

0

Minuta bez Pawłowskiego minutą straconą.

0

Dobry strzał!

0

Piękne to było.

0

Nudny ten mecz.

0

OMG!!!

0

Mecz z Atletico będzie bardzo ciężki.

0

Nareszcie.

0

Co ten Xavi robi? Same piłki do tyłu.

0

Dziś fajne jest to, że stwarzamy zagrożenie w powietrzu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?