0

Gol głową... Nareszcie!!!

0

Tylko 54% posiadania piłki :O

0

What???

0

Chyba nasi się budzą. :)

0

Messi na skrzydle = magia.

0

Słabizna. Jedno słowo wystarcza.

0

Teraz wszyscy nagle chcą Xaviego a Fabregas jest be.

0

Martwi mnie ta dyspozycja zespołu. Jedynie Neymar, VV i Leo na plus, ale ten ostatni gra zbyt egoistycznie i za daleko od pola karnego przeciwnika.

0

Xavi gra to wszyscy spina, że Fabsa w składzie nie ma. Xavi nie gra to wszyscy tęsknią.

0

AdBlock wgraj.

0

Ja wciąż uważam, że powinien zagrać Song.

0

Dlaczego nie Song? Obecnie jest tak samo dobry jak Busquets.

0

Adriano bym zostawił. XD

0

Pique to celebryta a nie stoper.

0

O KURWA!!!!!!!

0

KURWA MAĆ!

0

Sorki, nie do Cb.

0

Bo tylu nie mamy.

0

"Mamy szeroką kadrę" - Sandro Zjebsell

0

OBRONA!

0

Na lewym skrzydle gra o wiele lepiej.

0

Genialna wrzutka Alvesa.

0

Martwi mnie słaba dyspozycja Leo, cieszy dobra Neymara.

0

Neymar dziś gra świetnie.

0

Xavi wreszcie do przodu.

0

Tello lepszy na lewym skrzydle.

0

Robią z Pique co chcą.

0

"Rotacje"...

0

Dokładnie.

0

Martino zajeździ Alvesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?