18 września 2013, 22:14
0
Gol głową... Nareszcie!!!
18 września 2013, 22:12
Tylko 54% posiadania piłki :O
18 września 2013, 22:06
What???
18 września 2013, 22:04
Chyba nasi się budzą. :)
18 września 2013, 22:00
Messi na skrzydle = magia.
18 września 2013, 21:49
Słabizna. Jedno słowo wystarcza.
18 września 2013, 21:47
Teraz wszyscy nagle chcą Xaviego a Fabregas jest be.
18 września 2013, 21:45
Martwi mnie ta dyspozycja zespołu. Jedynie Neymar, VV i Leo na plus, ale ten ostatni gra zbyt egoistycznie i za daleko od pola karnego przeciwnika.
18 września 2013, 21:35
Xavi gra to wszyscy spina, że Fabsa w składzie nie ma. Xavi nie gra to wszyscy tęsknią.
18 września 2013, 21:30
AdBlock wgraj.
18 września 2013, 19:59
Ja wciąż uważam, że powinien zagrać Song.
18 września 2013, 14:26
Dlaczego nie Song? Obecnie jest tak samo dobry jak Busquets.
14 września 2013, 22:11
Adriano bym zostawił. XD
14 września 2013, 22:09
Pique to celebryta a nie stoper.
14 września 2013, 21:54
O KURWA!!!!!!!
14 września 2013, 21:51
KURWA MAĆ!
14 września 2013, 21:44
Sorki, nie do Cb.
14 września 2013, 21:43
Bo tylu nie mamy.
14 września 2013, 21:42
"Mamy szeroką kadrę" - Sandro Zjebsell
14 września 2013, 21:41
OBRONA!
14 września 2013, 21:18
Na lewym skrzydle gra o wiele lepiej.
14 września 2013, 21:17
Genialna wrzutka Alvesa.
14 września 2013, 20:54
Martwi mnie słaba dyspozycja Leo, cieszy dobra Neymara.
14 września 2013, 20:51
Neymar dziś gra świetnie.
14 września 2013, 20:46
Xavi wreszcie do przodu.
14 września 2013, 20:43
Tello lepszy na lewym skrzydle.
14 września 2013, 20:19
Robią z Pique co chcą.
14 września 2013, 19:50
"Rotacje"...
14 września 2013, 19:19
Dokładnie.
14 września 2013, 19:18
Martino zajeździ Alvesa.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Gol głową... Nareszcie!!!
0
Tylko 54% posiadania piłki :O
0
What???
0
Chyba nasi się budzą. :)
0
Messi na skrzydle = magia.
0
Słabizna. Jedno słowo wystarcza.
0
Teraz wszyscy nagle chcą Xaviego a Fabregas jest be.
0
Martwi mnie ta dyspozycja zespołu. Jedynie Neymar, VV i Leo na plus, ale ten ostatni gra zbyt egoistycznie i za daleko od pola karnego przeciwnika.
0
Xavi gra to wszyscy spina, że Fabsa w składzie nie ma. Xavi nie gra to wszyscy tęsknią.
0
AdBlock wgraj.
0
Ja wciąż uważam, że powinien zagrać Song.
0
Dlaczego nie Song? Obecnie jest tak samo dobry jak Busquets.
0
Adriano bym zostawił. XD
0
Pique to celebryta a nie stoper.
0
O KURWA!!!!!!!
0
KURWA MAĆ!
0
Sorki, nie do Cb.
0
Bo tylu nie mamy.
0
"Mamy szeroką kadrę" - Sandro Zjebsell
0
OBRONA!
0
Na lewym skrzydle gra o wiele lepiej.
0
Genialna wrzutka Alvesa.
0
Martwi mnie słaba dyspozycja Leo, cieszy dobra Neymara.
0
Neymar dziś gra świetnie.
0
Xavi wreszcie do przodu.
0
Tello lepszy na lewym skrzydle.
0
Robią z Pique co chcą.
0
"Rotacje"...
0
Dokładnie.
0
Martino zajeździ Alvesa.