Mimo wszystko nie lekceważyłbym Realu. Ostatnie dwa mecze w naszym wykonaniu nie były za rewelacyjne. Warto też dodać, że "biali" potrafią się zmobilizować na GD.
Martwi mnie postawa środka pola. Iniesta tragicznie, Xavi też kiepsko, Fabs mocno przeciętnie (to może dlatego, że grał na szpicy), a Roberto i Dos Santos są za młodzi. Może kupno Koke to nie byłby zły pomysł.
Może jest to nieco kontrowersyjna opinia, ale uważam, że ten mecz jest ważniejszy niż spotkanie z Milanem. Ekipa z Mediolanu gra ostatnio fatalnie, więc uważam, że nie musi we wtorek wyjść najmocniejsza ekipa. Dziś natomiast gramy z Osasuną - z drużyną, z którą nigdy lekko nie jest. Jeśli przegramy, albo zremisujemy możemy stracić pierwsze miejsce w tabeli.
0
Już widzę Montoyę na PO i Cesca na szpicy jak zdrowi są Alves i Messi.
0
Valdes
Alves - Puyol - Bartra - Adriano
Busquets/Song
Fabregas - Xavi
Alexis - Messi - Neymar
Na taki skład liczę.
0
Ew. Martino jak założy białą koszulkę xD
0
Sądzę, że Puyol jest szybszy od Pique.
0
Mimo wszystko nie lekceważyłbym Realu. Ostatnie dwa mecze w naszym wykonaniu nie były za rewelacyjne. Warto też dodać, że "biali" potrafią się zmobilizować na GD.
0
Powietrze w cenie, skoro Real dał za nie 100 milionów.
0
hahahahhahahahahhahahahahhahahahhahaahaha
0
Szkoda, że tylko na GD cokolwiek się dzieje na tym stadionie.
0
Więcej strzałów, mniej klepania na czterdziestym metrze - będą bramki.
0
Jeden z ciekawszych komentarzy na tej stronie w ostatnich dniach.
0
Zamiast gadać jakie to inne drużyny stawiają autobusy to powinni nauczyć się je rozbrajać.
0
"młode bogi"?
0
Macherano - stoper, który przegrywa wszystkie pojedynki główkowe.
0
KONTRATAK!
0
Gdzie Song?
0
A ja zauważyłem regres. Znowu było nudne klepanie jak u Tito.
0
Martwi mnie postawa środka pola. Iniesta tragicznie, Xavi też kiepsko, Fabs mocno przeciętnie (to może dlatego, że grał na szpicy), a Roberto i Dos Santos są za młodzi. Może kupno Koke to nie byłby zły pomysł.
0
Kurde, myślałem, że Montoya będzie w tym sezonie godnym rywalem Alvesa o pierwszy skład. Może ten Zuniga to nie taki zły pomysł?
0
Tello na zmęczonych obrońców jest idelany.
0
Ile jeszcze Cesc będzie grał na fałszywej "9"?
0
Gdzie są zmiany?
0
Dlaczego Iniesta wciąż jest na boisku to nie wiem.
0
Messi za Iniestę po przerwie i Fabs do środka.
0
Martwi mnie dyspozycja Iniesty.
0
Może jest to nieco kontrowersyjna opinia, ale uważam, że ten mecz jest ważniejszy niż spotkanie z Milanem. Ekipa z Mediolanu gra ostatnio fatalnie, więc uważam, że nie musi we wtorek wyjść najmocniejsza ekipa. Dziś natomiast gramy z Osasuną - z drużyną, z którą nigdy lekko nie jest. Jeśli przegramy, albo zremisujemy możemy stracić pierwsze miejsce w tabeli.
0
Dla każdego człowieka.
0
Mam nadzieję, że ta kontuzja jest w 100% wyleczona i nasz kapitan rozegra ten sezon bez urazów.
0
Może i dobry, nie wiem, nie znam go, ale osobiście wolałbym kogoś pewniejszego na bramkę.
0
Najlepszy kapitan w historii Piłki Nożnej. Tyle w temacie.
0
Jackson Martinez widzę rozchwytywany. Najpierw Chelsea, teraz Real.