0

Już widzę Montoyę na PO i Cesca na szpicy jak zdrowi są Alves i Messi.

0

Valdes
Alves - Puyol - Bartra - Adriano
Busquets/Song
Fabregas - Xavi
Alexis - Messi - Neymar

Na taki skład liczę.

0

Ew. Martino jak założy białą koszulkę xD

0

Sądzę, że Puyol jest szybszy od Pique.

0

Mimo wszystko nie lekceważyłbym Realu. Ostatnie dwa mecze w naszym wykonaniu nie były za rewelacyjne. Warto też dodać, że "biali" potrafią się zmobilizować na GD.

0

Powietrze w cenie, skoro Real dał za nie 100 milionów.

0

hahahahhahahahahhahahahahhahahahhahaahaha

0

Szkoda, że tylko na GD cokolwiek się dzieje na tym stadionie.

0

Więcej strzałów, mniej klepania na czterdziestym metrze - będą bramki.

0

Jeden z ciekawszych komentarzy na tej stronie w ostatnich dniach.

0

Zamiast gadać jakie to inne drużyny stawiają autobusy to powinni nauczyć się je rozbrajać.

0

"młode bogi"?

0

Macherano - stoper, który przegrywa wszystkie pojedynki główkowe.

0

KONTRATAK!

0

Gdzie Song?

0

A ja zauważyłem regres. Znowu było nudne klepanie jak u Tito.

0

Martwi mnie postawa środka pola. Iniesta tragicznie, Xavi też kiepsko, Fabs mocno przeciętnie (to może dlatego, że grał na szpicy), a Roberto i Dos Santos są za młodzi. Może kupno Koke to nie byłby zły pomysł.

0

Kurde, myślałem, że Montoya będzie w tym sezonie godnym rywalem Alvesa o pierwszy skład. Może ten Zuniga to nie taki zły pomysł?

0

Tello na zmęczonych obrońców jest idelany.

0

Ile jeszcze Cesc będzie grał na fałszywej "9"?

0

Gdzie są zmiany?

0

Dlaczego Iniesta wciąż jest na boisku to nie wiem.

0

Messi za Iniestę po przerwie i Fabs do środka.

0

Martwi mnie dyspozycja Iniesty.

0

Może jest to nieco kontrowersyjna opinia, ale uważam, że ten mecz jest ważniejszy niż spotkanie z Milanem. Ekipa z Mediolanu gra ostatnio fatalnie, więc uważam, że nie musi we wtorek wyjść najmocniejsza ekipa. Dziś natomiast gramy z Osasuną - z drużyną, z którą nigdy lekko nie jest. Jeśli przegramy, albo zremisujemy możemy stracić pierwsze miejsce w tabeli.

0

Dla każdego człowieka.

0

Mam nadzieję, że ta kontuzja jest w 100% wyleczona i nasz kapitan rozegra ten sezon bez urazów.

0

Może i dobry, nie wiem, nie znam go, ale osobiście wolałbym kogoś pewniejszego na bramkę.

0

Najlepszy kapitan w historii Piłki Nożnej. Tyle w temacie.

0

Jackson Martinez widzę rozchwytywany. Najpierw Chelsea, teraz Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?