Moim zdaniem, aby ta "iskra" wróciła potrzebne jest małe wietrzenie szatni. Nowy bramkarz, prawy obrońca (sorry, ale Alves gra bardzo przeciętnie), środkowy pomocnik i środkowy napastnik, który byłby pełnoprawnym zmiennikiem Messiego.
Jak Wy tu możecie gadać o jakieś Złotej Piłce? Nas, kibiców Barcelony powinno w tym momencie interesować zdrowie i forma Leo a także dobro drużyny a nie jego nagrody indywidualne.
Dla mnie Leo mógłby już nie grać do końca roku, byleby tylko w styczniu wrócił w 100% zdrowy. W LM mamy świetną sytuację, a w lidze sobie poradzimy, właściwie wszystkich lepszych rywali mamy już z głowy.
0
Przepraszam, że nie na temat, ale chciałbym się zapytać czy wie ktoś może czy ten kibic Ajaxu co spadł z dużej wysokości zmarł?
0
Może to i lepiej. Aduriz kapitalnie gra głową, więc byłoby go ciężko zatrzymać przy dośrodkowaniach.
0
Może ostatnio nie czaruje, ale powinien zostać, bo ma potencjał, a na dodatek na chwilę obecną mamy problemy z linią obrony.
0
Wolałbym jednego bramkarza (Pinto powinien zostać), stopera, pomocnika i zmiennika dla Messiego.
0
Źle się czyta takie oceny. Mam nadzieję, że nasi nie zagrają tak jeszcze raz w najbliższym czasie.
0
Rzeczywiście. Zapomniałem napisać. Wielkie dzięki za przypomnienie.
0
Po zwycięstwie z Realem: "Martino, jesteś wspaniały!"
Po porażce z Ajaxem: "Martino się nie nadaje"
0
Moim zdaniem, aby ta "iskra" wróciła potrzebne jest małe wietrzenie szatni. Nowy bramkarz, prawy obrońca (sorry, ale Alves gra bardzo przeciętnie), środkowy pomocnik i środkowy napastnik, który byłby pełnoprawnym zmiennikiem Messiego.
0
Fajnie, że w tym wieku jeszcze chce mu się grać.
0
Szkoda, że nie ma Leo, zasłużył na tego gola.
0
Mam wrażenie, że Alba nie gra od początku sezonu.
0
Puyol też, ale leczył się cierpliwie.
0
To zdjęcie: GTA Messi
0
Mielibyśmy atak, który nazywałby się jak federacja wrestlingu - TNA (Tello-Neymar-Alexis)
0
Co ten Martino uparł się tak na Fabregasa w środku ataku?
0
Teraz by się Villa przydał.
0
Jak Wy tu możecie gadać o jakieś Złotej Piłce? Nas, kibiców Barcelony powinno w tym momencie interesować zdrowie i forma Leo a także dobro drużyny a nie jego nagrody indywidualne.
0
Użyję jednego słowa, aby to podsumować: zasłużył.
0
Oby tylko Fabs nie grał na środku ataku.
0
Jeśli to znaczy, że wreszcie doleczy się w 100% to się cieszę.
0
Gdzie jest do cholery gol Mexesa?
0
Dla mnie Leo mógłby już nie grać do końca roku, byleby tylko w styczniu wrócił w 100% zdrowy. W LM mamy świetną sytuację, a w lidze sobie poradzimy, właściwie wszystkich lepszych rywali mamy już z głowy.
0
Ja myślę, że Leo ma teraz tyle kontuzji, bo w ostatnim sezonie Guardioli i w sezonie Villanovy nie podlegał żadnym rotacjom.
0
Nie sądziłem, że to powiem, ale Pedro gra bardzo dobrze.
0
Genialna kontra
0
PEDRITO!
0
Cóż za podanie Songa!!!!!!!
0
Środek pola to tragedia. Dziwnie mi się ogląda Barcelonę, która tylko kontruje.
0
Nie ma co, w zimę trzeba kupić napastnika.
0