0

Przepraszam, że nie na temat, ale chciałbym się zapytać czy wie ktoś może czy ten kibic Ajaxu co spadł z dużej wysokości zmarł?

0

Może to i lepiej. Aduriz kapitalnie gra głową, więc byłoby go ciężko zatrzymać przy dośrodkowaniach.

0

Może ostatnio nie czaruje, ale powinien zostać, bo ma potencjał, a na dodatek na chwilę obecną mamy problemy z linią obrony.

0

Wolałbym jednego bramkarza (Pinto powinien zostać), stopera, pomocnika i zmiennika dla Messiego.

0

Źle się czyta takie oceny. Mam nadzieję, że nasi nie zagrają tak jeszcze raz w najbliższym czasie.

0

Rzeczywiście. Zapomniałem napisać. Wielkie dzięki za przypomnienie.

0

Po zwycięstwie z Realem: "Martino, jesteś wspaniały!"
Po porażce z Ajaxem: "Martino się nie nadaje"

0

Moim zdaniem, aby ta "iskra" wróciła potrzebne jest małe wietrzenie szatni. Nowy bramkarz, prawy obrońca (sorry, ale Alves gra bardzo przeciętnie), środkowy pomocnik i środkowy napastnik, który byłby pełnoprawnym zmiennikiem Messiego.

0

Fajnie, że w tym wieku jeszcze chce mu się grać.

0

Szkoda, że nie ma Leo, zasłużył na tego gola.

0

Mam wrażenie, że Alba nie gra od początku sezonu.

0

Puyol też, ale leczył się cierpliwie.

0

To zdjęcie: GTA Messi

0

Mielibyśmy atak, który nazywałby się jak federacja wrestlingu - TNA (Tello-Neymar-Alexis)

0

Co ten Martino uparł się tak na Fabregasa w środku ataku?

0

Teraz by się Villa przydał.

0

Jak Wy tu możecie gadać o jakieś Złotej Piłce? Nas, kibiców Barcelony powinno w tym momencie interesować zdrowie i forma Leo a także dobro drużyny a nie jego nagrody indywidualne.

0

Użyję jednego słowa, aby to podsumować: zasłużył.

0

Oby tylko Fabs nie grał na środku ataku.

0

Jeśli to znaczy, że wreszcie doleczy się w 100% to się cieszę.

0

Gdzie jest do cholery gol Mexesa?

0

Dla mnie Leo mógłby już nie grać do końca roku, byleby tylko w styczniu wrócił w 100% zdrowy. W LM mamy świetną sytuację, a w lidze sobie poradzimy, właściwie wszystkich lepszych rywali mamy już z głowy.

0

Ja myślę, że Leo ma teraz tyle kontuzji, bo w ostatnim sezonie Guardioli i w sezonie Villanovy nie podlegał żadnym rotacjom.

0

Nie sądziłem, że to powiem, ale Pedro gra bardzo dobrze.

0

Genialna kontra

0

PEDRITO!

0

Cóż za podanie Songa!!!!!!!

0

Środek pola to tragedia. Dziwnie mi się ogląda Barcelonę, która tylko kontruje.

0

Nie ma co, w zimę trzeba kupić napastnika.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?