Hmmm... niedługo wróci Valdes, Pique łapie formę, Bartra również, wróci Alves, Busi i Fabs też w dobrej dyspozycji, Xabi ostatnio zagrał kilka niezłych meczów, Neymar i Alexis wymiatają ostatnio, a przede wszystkim wróci Leo - początek 2014 zapowiada się ciekawie.
Za ten tekst z Realem nigdy nie chcę więcej go widzieć jako piłkarza Barcelony. Wiem, że to zabrzmi, jakbym miał ból dupy, ale zaczynam się cieszyć, że odszedł.
Jak myślicie, czy wyższa forma Pique może być spowodowana lepszą grą Bartry? Może Gerardowi zrobiło się głupio, że młody Marc jest od niego lepszy i wziął się do roboty.
0
Liczę, że Xavi teraz odpocznie i będzie błyszczał po nowym roku.
0
Pinto
Montoya, Pique, Bartra, Alba
Busquets
Fabregas, Iniesta
Alexis, Dongou, Pedro
Taki skład bym chciał.
0
Mi się wydaje, że coś tam w klubie jest nie tak i dlatego VV odchodzi.
0
Czy mi się wydaje, czy Leo schudł?
0
Nie powinno być przypadkiem "Katalonii" zamiast "Karalonii"?
0
Przepraszam, mała literówka.
0
Zagłosowałem. :)
0
Hmmm... niedługo wróci Valdes, Pique łapie formę, Bartra również, wróci Alves, Busi i Fabs też w dobrej dyspozycji, Xabi ostatnio zagrał kilka niezłych meczów, Neymar i Alexis wymiatają ostatnio, a przede wszystkim wróci Leo - początek 2014 zapowiada się ciekawie.
0
Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Puszczają BVB, bo grają tam Polacy.
0
No nie wiem. Jeszcze by w nią kopnął z całej siły, bo nie gra i kontuzja gotowa. :D
0
Postanowieniem noworocznym fizjoterapeutów Barcy powinno być niedopuszczenie do kolejnych urazów Messiego w 2014.
0
Może się mylę, ale według mnie Tello bardziej pasuje do drużyn, które bazują na kontratakach.
0
Coś czuję, że obecność Mascherano w pierwszym składzie oznacza, że Bartra staje się podstawowym stoperem.
0
bez tego "do"
0
Sądzę, że do powinniśmy kupić silnego stopera i prawego obrońcę, a także rosłego środkowego pomocnika i "9".
0
Ostatnio mówił, że jego idolem jest Ronaldinho, ale na razie zachowuje się jakby jego ulubieńcem był Figo.
0
Ale w jesiennej nie trafiał do pustej bramki.
0
Tak naprawdę to w tym sezonie słaby mecz Alexisa to jak niezły na początku zeszłego.
0
Za ten tekst z Realem nigdy nie chcę więcej go widzieć jako piłkarza Barcelony. Wiem, że to zabrzmi, jakbym miał ból dupy, ale zaczynam się cieszyć, że odszedł.
0
Ew. zamiast Iniesty ktoś z Barcy B.
0
Pinto
Montoya, Mascherano, Puyol, Adriano
Song
Roberto, Iniesta
Adama, Dongou, Tello
Taki skład na Cartagenę bym chciał.
0
Jak myślicie, czy wyższa forma Pique może być spowodowana lepszą grą Bartry? Może Gerardowi zrobiło się głupio, że młody Marc jest od niego lepszy i wziął się do roboty.
0
Jeśli Tello odejdzie to zostaniemy z czterema napastnikami.
0
Wybitny piłkarz, jeszcze lepszy człowiek. Tyle mam do powiedzenia.
0
Gdy Montoya ogarnie te dośrodkowania po ziemi i będzie nieco pewniejszy siebie to stanie się zagrożeniem dla Alvesa.
0
Przynajmniej Neymar odpocznie.
0
Po co Xavi? Mógł wejść Pedro.
0
A Fabs dalej na ataku.
0
Czy tylko mi się zdaje, czy Cesc gra jak klasyczna "9"?
0
Ktoś tu nie odróżnia Bagnacka od Dongou.