0

Liczę, że Xavi teraz odpocznie i będzie błyszczał po nowym roku.

0

Pinto
Montoya, Pique, Bartra, Alba
Busquets
Fabregas, Iniesta
Alexis, Dongou, Pedro

Taki skład bym chciał.

0

Mi się wydaje, że coś tam w klubie jest nie tak i dlatego VV odchodzi.

0

Czy mi się wydaje, czy Leo schudł?

0

Nie powinno być przypadkiem "Katalonii" zamiast "Karalonii"?

0

Przepraszam, mała literówka.

0

Zagłosowałem. :)

0

Hmmm... niedługo wróci Valdes, Pique łapie formę, Bartra również, wróci Alves, Busi i Fabs też w dobrej dyspozycji, Xabi ostatnio zagrał kilka niezłych meczów, Neymar i Alexis wymiatają ostatnio, a przede wszystkim wróci Leo - początek 2014 zapowiada się ciekawie.

0

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Puszczają BVB, bo grają tam Polacy.

0

No nie wiem. Jeszcze by w nią kopnął z całej siły, bo nie gra i kontuzja gotowa. :D

0

Postanowieniem noworocznym fizjoterapeutów Barcy powinno być niedopuszczenie do kolejnych urazów Messiego w 2014.

0

Może się mylę, ale według mnie Tello bardziej pasuje do drużyn, które bazują na kontratakach.

0

Coś czuję, że obecność Mascherano w pierwszym składzie oznacza, że Bartra staje się podstawowym stoperem.

0

bez tego "do"

0

Sądzę, że do powinniśmy kupić silnego stopera i prawego obrońcę, a także rosłego środkowego pomocnika i "9".

0

Ostatnio mówił, że jego idolem jest Ronaldinho, ale na razie zachowuje się jakby jego ulubieńcem był Figo.

0

Ale w jesiennej nie trafiał do pustej bramki.

0

Tak naprawdę to w tym sezonie słaby mecz Alexisa to jak niezły na początku zeszłego.

0

Za ten tekst z Realem nigdy nie chcę więcej go widzieć jako piłkarza Barcelony. Wiem, że to zabrzmi, jakbym miał ból dupy, ale zaczynam się cieszyć, że odszedł.

0

Ew. zamiast Iniesty ktoś z Barcy B.

0

Pinto
Montoya, Mascherano, Puyol, Adriano
Song
Roberto, Iniesta
Adama, Dongou, Tello

Taki skład na Cartagenę bym chciał.

0

Jak myślicie, czy wyższa forma Pique może być spowodowana lepszą grą Bartry? Może Gerardowi zrobiło się głupio, że młody Marc jest od niego lepszy i wziął się do roboty.

0

Jeśli Tello odejdzie to zostaniemy z czterema napastnikami.

0

Wybitny piłkarz, jeszcze lepszy człowiek. Tyle mam do powiedzenia.

0

Gdy Montoya ogarnie te dośrodkowania po ziemi i będzie nieco pewniejszy siebie to stanie się zagrożeniem dla Alvesa.

0

Przynajmniej Neymar odpocznie.

0

Po co Xavi? Mógł wejść Pedro.

0

A Fabs dalej na ataku.

0

Czy tylko mi się zdaje, czy Cesc gra jak klasyczna "9"?

0

Ktoś tu nie odróżnia Bagnacka od Dongou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?