19 stycznia 2014, 19:58
0
Najbardziej martwi mnie to, że po powrocie Leo, Alexis gra straszny piach. Pedro też nie wymiata.
19 stycznia 2014, 19:43
Xavi dziś dobre zawody rozgrywa.
19 stycznia 2014, 19:35
W sezonie 11/12 czasami Leo grał tak jak dzisiaj, blisko linii środkowej i z reguły mu tam nie szło, dziś gra tak co mecz.
19 stycznia 2014, 19:33
Wraca Messi = Pedro i Alexis grają piach...
19 stycznia 2014, 19:19
Pierwszy gol bezpośrednio po rożnym w tym sezonie.
19 stycznia 2014, 19:10
Cholera...
19 stycznia 2014, 18:33
Musi z nami zostać do końca swojej kariery.
19 stycznia 2014, 18:01
Po raz kolejny taki sam skład, jaki wytypowała prasa.
19 stycznia 2014, 13:36
Brad Friedel ma prawie 43 lata i jakoś gra. Pinto ma niecałe 39 to też może grać.
19 stycznia 2014, 10:04
Valdes Montoya, Pique, Bartra, Alba Busquets Xavi/Fabregas, Sergi Roberto Alexis, Messi, Pedro Taki skład bym chciał.
18 stycznia 2014, 18:13
Nie wyobrażam sobie meczów Barcy "u siebie" na innym stadionie niż Camp Nou.
Świetny zawodnik, potrafi znakomicie uderzyć z daleka, a tego nam brakuje, ale z drugiej strony na jego pozycję mamy Neymara.
18 stycznia 2014, 11:16
Dla nas wyszło z korzyścią, że nie został w Arsenalu. Sezon 08/09 miał bardzo udany.
Xavi nie jest już tym piłkarzem co był jeszcze ze 2,5 roku temu, ale jestem zdania, że dalej może wiele dać wchodząc wypoczęty z ławki w 65-70 minucie, uspokajając grę w środku pola.
18 stycznia 2014, 11:14
Napastnika z krwi i kości czyli Cesca Fabregasa.
Alvesa można sprzedać, tylko będzie problem ze znalezieniem jego następcy. Alexis? Buhahahahha, on na pewno nie odejdzie.
17 stycznia 2014, 16:28
Świetna wiadomość.
17 stycznia 2014, 13:18
Nasz najlepszy obrońca na ten moment.
16 stycznia 2014, 23:20
Jak ja długo na to czekałem.
16 stycznia 2014, 22:32
Tello gra dziś tragicznie.
16 stycznia 2014, 21:06
Nareszcie "11", z której jestem w 100% zadowolony.
16 stycznia 2014, 17:28
Dałbym mu szansę w Barcelonie. Jak się nie sprawdzi to latem można go sprzedać.
16 stycznia 2014, 16:49
Jestem przekonany, że gdyby Xavi wtedy odszedł, nie mielibyśmy tylu sukcesów.
16 stycznia 2014, 14:48
Za te pieniądze są do wyciągnięcia Mangala i David Luiz.
16 stycznia 2014, 14:47
Nie wyobrażam sobie jego odejścia.
16 stycznia 2014, 14:46
Idealny skład.
15 stycznia 2014, 19:57
Jest Reus a nie ma Messiego. "Troszeczkę" to dziwne.
15 stycznia 2014, 19:43
Defensywny pomocnik, który strzelił hat tricka. Świetny piłkarz.
15 stycznia 2014, 16:47
Ja znam :D
15 stycznia 2014, 16:46
Mała ta klauzula.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Najbardziej martwi mnie to, że po powrocie Leo, Alexis gra straszny piach. Pedro też nie wymiata.
0
Xavi dziś dobre zawody rozgrywa.
0
W sezonie 11/12 czasami Leo grał tak jak dzisiaj, blisko linii środkowej i z reguły mu tam nie szło, dziś gra tak co mecz.
0
Wraca Messi = Pedro i Alexis grają piach...
0
Pierwszy gol bezpośrednio po rożnym w tym sezonie.
0
Cholera...
0
Musi z nami zostać do końca swojej kariery.
0
Po raz kolejny taki sam skład, jaki wytypowała prasa.
0
Brad Friedel ma prawie 43 lata i jakoś gra. Pinto ma niecałe 39 to też może grać.
0
Valdes
Montoya, Pique, Bartra, Alba
Busquets
Xavi/Fabregas, Sergi Roberto
Alexis, Messi, Pedro
Taki skład bym chciał.
0
Nie wyobrażam sobie meczów Barcy "u siebie" na innym stadionie niż Camp Nou.
0
Świetny zawodnik, potrafi znakomicie uderzyć z daleka, a tego nam brakuje, ale z drugiej strony na jego pozycję mamy Neymara.
0
Dla nas wyszło z korzyścią, że nie został w Arsenalu. Sezon 08/09 miał bardzo udany.
0
Xavi nie jest już tym piłkarzem co był jeszcze ze 2,5 roku temu, ale jestem zdania, że dalej może wiele dać wchodząc wypoczęty z ławki w 65-70 minucie, uspokajając grę w środku pola.
0
Napastnika z krwi i kości czyli Cesca Fabregasa.
0
Alvesa można sprzedać, tylko będzie problem ze znalezieniem jego następcy.
Alexis? Buhahahahha, on na pewno nie odejdzie.
0
Świetna wiadomość.
0
Nasz najlepszy obrońca na ten moment.
0
Jak ja długo na to czekałem.
0
Tello gra dziś tragicznie.
0
Nareszcie "11", z której jestem w 100% zadowolony.
0
Dałbym mu szansę w Barcelonie. Jak się nie sprawdzi to latem można go sprzedać.
0
Jestem przekonany, że gdyby Xavi wtedy odszedł, nie mielibyśmy tylu sukcesów.
0
Za te pieniądze są do wyciągnięcia Mangala i David Luiz.
0
Nie wyobrażam sobie jego odejścia.
0
Idealny skład.
0
Jest Reus a nie ma Messiego. "Troszeczkę" to dziwne.
0
Defensywny pomocnik, który strzelił hat tricka. Świetny piłkarz.
0
Ja znam :D
0
Mała ta klauzula.