0

Najbardziej martwi mnie to, że po powrocie Leo, Alexis gra straszny piach. Pedro też nie wymiata.

0

Xavi dziś dobre zawody rozgrywa.

0

W sezonie 11/12 czasami Leo grał tak jak dzisiaj, blisko linii środkowej i z reguły mu tam nie szło, dziś gra tak co mecz.

0

Wraca Messi = Pedro i Alexis grają piach...

0

Pierwszy gol bezpośrednio po rożnym w tym sezonie.

0

Cholera...

0

Musi z nami zostać do końca swojej kariery.

0

Po raz kolejny taki sam skład, jaki wytypowała prasa.

0

Brad Friedel ma prawie 43 lata i jakoś gra. Pinto ma niecałe 39 to też może grać.

0

Valdes
Montoya, Pique, Bartra, Alba
Busquets
Xavi/Fabregas, Sergi Roberto
Alexis, Messi, Pedro

Taki skład bym chciał.

0

Nie wyobrażam sobie meczów Barcy "u siebie" na innym stadionie niż Camp Nou.

0

Świetny zawodnik, potrafi znakomicie uderzyć z daleka, a tego nam brakuje, ale z drugiej strony na jego pozycję mamy Neymara.

0

Dla nas wyszło z korzyścią, że nie został w Arsenalu. Sezon 08/09 miał bardzo udany.

0

Xavi nie jest już tym piłkarzem co był jeszcze ze 2,5 roku temu, ale jestem zdania, że dalej może wiele dać wchodząc wypoczęty z ławki w 65-70 minucie, uspokajając grę w środku pola.

0

Napastnika z krwi i kości czyli Cesca Fabregasa.

0

Alvesa można sprzedać, tylko będzie problem ze znalezieniem jego następcy.
Alexis? Buhahahahha, on na pewno nie odejdzie.

0

Świetna wiadomość.

0

Nasz najlepszy obrońca na ten moment.

0

Jak ja długo na to czekałem.

0

Tello gra dziś tragicznie.

0

Nareszcie "11", z której jestem w 100% zadowolony.

0

Dałbym mu szansę w Barcelonie. Jak się nie sprawdzi to latem można go sprzedać.

0

Jestem przekonany, że gdyby Xavi wtedy odszedł, nie mielibyśmy tylu sukcesów.

0

Za te pieniądze są do wyciągnięcia Mangala i David Luiz.

0

Nie wyobrażam sobie jego odejścia.

0

Idealny skład.

0

Jest Reus a nie ma Messiego. "Troszeczkę" to dziwne.

0

Defensywny pomocnik, który strzelił hat tricka. Świetny piłkarz.

0

Ja znam :D

0

Mała ta klauzula.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?