0

Na czacie na YT więcej Naszych niż Hiszpanów. ^^

0

Na jego miejsce chciałbym kogoś, kto nas nie zadłuży, ale też będzie potrafił sprawnie przeprowadzić transfer.

0

Tello może nie jest super w ataku pozycyjnym, ale do prostopadłych podań nadaje się idealnie, bo przyspieszenie ma rewelacyjne, wykończenie jak widać też. Potrafi także dobrze uderzyć z daleka a co najważniejsze - nie boi się grać z Messim jak reszta naszych napastników, nie licząc Neya.

0

Ciekawe, co z Puyolem...

0

Sorki, nie tu miało być.

0

Tekst z rm.pl ^^

0

Wyobraźcie sobie Messiego tak rozgrywającego i Neya na lewym skrzydle.

0

Messi w środku pola jest genialny.

0

Mówcie co chcecie, ale Tello do strzałów z daleka i prostopadłych piłek nadaje się idealnie.

0

Nie ma co, trzeba kupić napastnika i dać Leo na ŚPO.

0

Przykre, ale to chyba koniec naszego Kapitana.

0

Tyle, że ci zawodnicy powinni radzić sobie z takim Levante bez problemu.

0

Może jak dostaniemy drugie 7-0, tym razem od City to wreszcie w tej drużynie nadejdą jakieś zmiany.

0

Messi tak na prawdę nie gra już jako fałszywa "9" tylko jako ofensywny pomocnik, a napastnika nie ma.

0

Błagam Was, panowie, obudźcie się i zacznijcie grać jak na piłkarzy wielkiej Barcelony przystało.

0

Brak mi słów, żeby opisać tę tragedię.

0

Trzeba wzmocnić środek pola. Na razie tylko Fabregas i Busquets grają na wysokim poziomie. No, i jeszcze Song dobrze spisuje się jako zmiennik.

0

Super skład. Do boju Barcelono!

0

Najgorsze jest to, że w lutym często mamy zniżkę formy.

0

Naprawdę jeszcze nie znudziło Wam się jaranie liczbą 69?

0

Ech... sporo meczów w tym sezonie gramy w niedzielne wieczory.

0

Ważne, żeby po 38 kolejce mieli fotel lidera.

0

Żaden pech, po prostu zagrali piach.

0

Messi jest już zdrowy, więc mógłby za przeproszeniem ruszyć dupę a nie tylko spaceruje po boisku ze spuszczoną głową.

0

Leo do środka pola.

0

Po co te dośrodkowania na napastników po 1.70m?

0

Rezerwowi to przykleili się do ławki, że zmian nie ma?

0

Jakiś Alexis w Getafe chyba jest.

0

Ciekawe czemu Leo od powrotu wygląda, jakby był obrażony na cały świat?

0

Czy z 11/12.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?