Tello może nie jest super w ataku pozycyjnym, ale do prostopadłych podań nadaje się idealnie, bo przyspieszenie ma rewelacyjne, wykończenie jak widać też. Potrafi także dobrze uderzyć z daleka a co najważniejsze - nie boi się grać z Messim jak reszta naszych napastników, nie licząc Neya.
0
Na czacie na YT więcej Naszych niż Hiszpanów. ^^
0
Na jego miejsce chciałbym kogoś, kto nas nie zadłuży, ale też będzie potrafił sprawnie przeprowadzić transfer.
0
Tello może nie jest super w ataku pozycyjnym, ale do prostopadłych podań nadaje się idealnie, bo przyspieszenie ma rewelacyjne, wykończenie jak widać też. Potrafi także dobrze uderzyć z daleka a co najważniejsze - nie boi się grać z Messim jak reszta naszych napastników, nie licząc Neya.
0
Ciekawe, co z Puyolem...
0
Sorki, nie tu miało być.
0
Tekst z rm.pl ^^
0
Wyobraźcie sobie Messiego tak rozgrywającego i Neya na lewym skrzydle.
0
Messi w środku pola jest genialny.
0
Mówcie co chcecie, ale Tello do strzałów z daleka i prostopadłych piłek nadaje się idealnie.
0
Nie ma co, trzeba kupić napastnika i dać Leo na ŚPO.
0
Przykre, ale to chyba koniec naszego Kapitana.
0
Tyle, że ci zawodnicy powinni radzić sobie z takim Levante bez problemu.
0
Może jak dostaniemy drugie 7-0, tym razem od City to wreszcie w tej drużynie nadejdą jakieś zmiany.
0
Messi tak na prawdę nie gra już jako fałszywa "9" tylko jako ofensywny pomocnik, a napastnika nie ma.
0
Błagam Was, panowie, obudźcie się i zacznijcie grać jak na piłkarzy wielkiej Barcelony przystało.
0
Brak mi słów, żeby opisać tę tragedię.
0
Trzeba wzmocnić środek pola. Na razie tylko Fabregas i Busquets grają na wysokim poziomie. No, i jeszcze Song dobrze spisuje się jako zmiennik.
0
Super skład. Do boju Barcelono!
0
Najgorsze jest to, że w lutym często mamy zniżkę formy.
0
Naprawdę jeszcze nie znudziło Wam się jaranie liczbą 69?
0
Ech... sporo meczów w tym sezonie gramy w niedzielne wieczory.
0
Ważne, żeby po 38 kolejce mieli fotel lidera.
0
Żaden pech, po prostu zagrali piach.
0
Messi jest już zdrowy, więc mógłby za przeproszeniem ruszyć dupę a nie tylko spaceruje po boisku ze spuszczoną głową.
0
Leo do środka pola.
0
Po co te dośrodkowania na napastników po 1.70m?
0
Rezerwowi to przykleili się do ławki, że zmian nie ma?
0
Jakiś Alexis w Getafe chyba jest.
0
Ciekawe czemu Leo od powrotu wygląda, jakby był obrażony na cały świat?
0
Czy z 11/12.