0

To przez kamerę.

0

Co to było?

0

Błagam, przebudźcie się!

0

Mam wrażenie, że grają, jakby ktoś im dziś kazał wyjść na boisko za karę.

0

Alves po stracie piłki na połowie rywala wraca do obrony truchcikiem - tylko pogratulować.

0

Prawa obrona jest do wzmocnienia.

0

Nie było spalonego, czy mi się wydawało?

0

Wspaniale, oby tak dalej panowie!

0

Jak ktoś chce dobre linki to niech wejdzie na rojadirecta.me lub firstrowus1.eu i po problemie.

0

Może Danilo z Porto? Widziałem go kilka razy, gra całkiem nieźle.

0

Moim zdaniem, gdyby nie kontuzje to Cuenca mógłby być dziś podstawowym skrzydłowym. Może nie jest taki szybki jak Tello, ale o wiele bardziej pasuje do tiki-taki.

0

Żaden ze mnie lekarz, ale sądzę, że to może być na tle nerwowym.

0

Moim zdaniem sprzedaż Songa jest bez sensu, nie sądzę, abyśmy znaleźli kogoś lepszego na miejsce zmiennika Busquetsa. Alvesa można by sprzedać, ale ciężko będzie kupić godnego zastępcę.

0

Varane to bardzo dobry obrońca, wraz z Bartrą mogliby być przyszłością naszej defensywy. Francuz ma jednak jedną wadę - gra w Realu.

0

Tak w miarę realne transfery, które bym chciał to:
- ter Stegen
- Mangala
- Cardozo
i jakiś środkowy pomocnik, raczej nie Vidal, on jest nie do wyciągnięcia. Ter Stegen jest już niemal pewny, Mangalę chyba udałoby się ściągnąć, a takiego obrońcy potrzebujemy, Cardozo to silny, wysoki, dobrze strzelający z daleka napastnik, który raczej pogodziłby się z rolą rezerwowego, a na dodatek jest dosyć tani.

0

Ciężko będzie wzmocnić obronę. Nam jest potrzebny szybki i dobrze grający głową stoper światowej klasy, a takich na świecie jest raptem kilku i każdego z nich ciężko będzie kupić.

0

Xavi niedługo zakończy karierę, a Roberto to nie ta liga i nie wierzę, że to się zmieni. Musimy mieć konkurencje w zespole.

0

Moim zdaniem Kroos byłby solidnym wzmocnieniem. Wysoki, fantastycznie strzela z daleka, nie ważne czy lewą czy prawą nogą a także potrafi genialnie dograć do partnera z drużyny.

0

Akurat Zubi to nawet nie potrafiłby zawodnika bez klubu w Fifie zakontraktować.

0

Nie za bardzo wiem co napisać. Dziękuję Ci za wszystko co zrobiłeś na boisku i poza nim Kapitanie!

0

Nareszcie doczekałem się wiadomości o Tito. Cieszę się, że leczenie zmierza w dobrym kierunku.

0

Klasyka. Ale tak to jest jak na boisko wychodzi tylko jeden piłkarz powyżej 180 cm wzrostu.

0

Znakomity strzał.

0

0

Nam jest potrzebny szybki i zwinny stoper a nie Hummels, który gra niemal tak samo jak Pique.

0

Po meczu. Lepiej przełączyć kanał na Tottenham kontra Dnipro.

0

Ja oglądam Juve, bo obserwuję Vidala.

0

Poprawił się już.

0

No, Ryczel się poprawił.

0

Co za mecz we Frankfurcie.
A czy przypadkiem 3-3 nie daje awansu Porto? Przecież mają więcej goli na wyjeździe, a komentatorzy cały czas gadają, że Porto musi jeszcze jednego gola strzelić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?