Moim zdaniem, gdyby nie kontuzje to Cuenca mógłby być dziś podstawowym skrzydłowym. Może nie jest taki szybki jak Tello, ale o wiele bardziej pasuje do tiki-taki.
Moim zdaniem sprzedaż Songa jest bez sensu, nie sądzę, abyśmy znaleźli kogoś lepszego na miejsce zmiennika Busquetsa. Alvesa można by sprzedać, ale ciężko będzie kupić godnego zastępcę.
Tak w miarę realne transfery, które bym chciał to:
- ter Stegen
- Mangala
- Cardozo
i jakiś środkowy pomocnik, raczej nie Vidal, on jest nie do wyciągnięcia. Ter Stegen jest już niemal pewny, Mangalę chyba udałoby się ściągnąć, a takiego obrońcy potrzebujemy, Cardozo to silny, wysoki, dobrze strzelający z daleka napastnik, który raczej pogodziłby się z rolą rezerwowego, a na dodatek jest dosyć tani.
Ciężko będzie wzmocnić obronę. Nam jest potrzebny szybki i dobrze grający głową stoper światowej klasy, a takich na świecie jest raptem kilku i każdego z nich ciężko będzie kupić.
Moim zdaniem Kroos byłby solidnym wzmocnieniem. Wysoki, fantastycznie strzela z daleka, nie ważne czy lewą czy prawą nogą a także potrafi genialnie dograć do partnera z drużyny.
Co za mecz we Frankfurcie.
A czy przypadkiem 3-3 nie daje awansu Porto? Przecież mają więcej goli na wyjeździe, a komentatorzy cały czas gadają, że Porto musi jeszcze jednego gola strzelić.
0
To przez kamerę.
0
Co to było?
0
Błagam, przebudźcie się!
0
Mam wrażenie, że grają, jakby ktoś im dziś kazał wyjść na boisko za karę.
0
Alves po stracie piłki na połowie rywala wraca do obrony truchcikiem - tylko pogratulować.
0
Prawa obrona jest do wzmocnienia.
0
Nie było spalonego, czy mi się wydawało?
0
Wspaniale, oby tak dalej panowie!
0
Jak ktoś chce dobre linki to niech wejdzie na rojadirecta.me lub firstrowus1.eu i po problemie.
0
Może Danilo z Porto? Widziałem go kilka razy, gra całkiem nieźle.
0
Moim zdaniem, gdyby nie kontuzje to Cuenca mógłby być dziś podstawowym skrzydłowym. Może nie jest taki szybki jak Tello, ale o wiele bardziej pasuje do tiki-taki.
0
Żaden ze mnie lekarz, ale sądzę, że to może być na tle nerwowym.
0
Moim zdaniem sprzedaż Songa jest bez sensu, nie sądzę, abyśmy znaleźli kogoś lepszego na miejsce zmiennika Busquetsa. Alvesa można by sprzedać, ale ciężko będzie kupić godnego zastępcę.
0
Varane to bardzo dobry obrońca, wraz z Bartrą mogliby być przyszłością naszej defensywy. Francuz ma jednak jedną wadę - gra w Realu.
0
Tak w miarę realne transfery, które bym chciał to:
- ter Stegen
- Mangala
- Cardozo
i jakiś środkowy pomocnik, raczej nie Vidal, on jest nie do wyciągnięcia. Ter Stegen jest już niemal pewny, Mangalę chyba udałoby się ściągnąć, a takiego obrońcy potrzebujemy, Cardozo to silny, wysoki, dobrze strzelający z daleka napastnik, który raczej pogodziłby się z rolą rezerwowego, a na dodatek jest dosyć tani.
0
Ciężko będzie wzmocnić obronę. Nam jest potrzebny szybki i dobrze grający głową stoper światowej klasy, a takich na świecie jest raptem kilku i każdego z nich ciężko będzie kupić.
0
Xavi niedługo zakończy karierę, a Roberto to nie ta liga i nie wierzę, że to się zmieni. Musimy mieć konkurencje w zespole.
0
Moim zdaniem Kroos byłby solidnym wzmocnieniem. Wysoki, fantastycznie strzela z daleka, nie ważne czy lewą czy prawą nogą a także potrafi genialnie dograć do partnera z drużyny.
0
Akurat Zubi to nawet nie potrafiłby zawodnika bez klubu w Fifie zakontraktować.
0
Nie za bardzo wiem co napisać. Dziękuję Ci za wszystko co zrobiłeś na boisku i poza nim Kapitanie!
0
Nareszcie doczekałem się wiadomości o Tito. Cieszę się, że leczenie zmierza w dobrym kierunku.
0
Klasyka. Ale tak to jest jak na boisko wychodzi tylko jeden piłkarz powyżej 180 cm wzrostu.
0
Znakomity strzał.
0
http://zonasports.to/canal-1.shtml#www.rojadirecta.me - świetna transmisja
0
Nam jest potrzebny szybki i zwinny stoper a nie Hummels, który gra niemal tak samo jak Pique.
0
Po meczu. Lepiej przełączyć kanał na Tottenham kontra Dnipro.
0
Ja oglądam Juve, bo obserwuję Vidala.
0
Poprawił się już.
0
No, Ryczel się poprawił.
0
Co za mecz we Frankfurcie.
A czy przypadkiem 3-3 nie daje awansu Porto? Przecież mają więcej goli na wyjeździe, a komentatorzy cały czas gadają, że Porto musi jeszcze jednego gola strzelić.