Może to śmieszne, ale mam takie przeczucie, że jeśli ta kontuzja to coś poważnego to Victor przedłuży kontrakt z Barcą i będzie rywalizował z Ter Stegenem o miejsce w bramce.
Może się mylę, ale Alexis bardziej pasowałby mi na lewym skrzydle. Mógłby wtedy schodzić do środka i uderzać zza pola karnego, bo wszyscy wiemy, że to potrafi. Na prawej stronie to albo poda do Alvesa, albo gdzieś do tyłu i nic z tego nie wychodzi.
0
Przepraszam za offtop, ale wie ktoś, skąd mogę pobrać mecz Barcy z Espanyolem?
0
A Pinto to przypadkiem w tym roku nie kończy 39 lat?
0
10 milionów? Może dziesięć lat temu, ale teraz to przynajmniej 14-18.
0
2014 - rok zerwanych więzadeł.
0
Bardzo mu współczuję. Po tylu latach oglądania meczów reprezentacji Hiszpanii z ławki, doczekałby się wreszcie gry w pierwszym składzie.
0
Jezus, Pinto, wstawaj!
0
NEYMAR!
0
Za niski. Nam potrzebny jest silny i wysoki napastnik, który pogodzi się z rolą rezerwowego.
0
Świetne by to było.
0
Song gra dziś wcale nie gorzej niż Busi w ostatnich spotkaniach.
0
Poszukaj na rojadirecta.me
0
Mam nadzieję, że gdzieś w 60-70 minucie zejdzie także Leo. Nie ma sensu, żeby grał dziś w pełnym wymiarze czasowym.
0
Ma 22 gole.
0
Messi może dokonać coś, co wydawałoby się niemożliwe gdy doznał kontuzji - będzie królem strzelców La Liga.
0
To tylko moje przypuszczenia. Źle to wyglądało.
0
Napisałem coś podobnego nieco niżej. :)
0
Tak, gracz z pola.
0
Może to śmieszne, ale mam takie przeczucie, że jeśli ta kontuzja to coś poważnego to Victor przedłuży kontrakt z Barcą i będzie rywalizował z Ter Stegenem o miejsce w bramce.
0
Jezu, żeby tylko nie więzadła.
0
Alexis powinien sam iść.
0
Neymar!
Akcja w stylu Barcy Pepa. :)
0
Dobra decyzja liniowego.
0
Właściwie co mecz jest minuta ciszy. :(
0
Messi jest moim idolem nie tylko dlatego, że znakomicie gra w piłkę, ale także dlatego, że jest wspaniałym człowiekiem.
0
Bardzo fajnie, że wysłał mu list, a nie napisał na Facebooku czy Twitterze.
0
Może się mylę, ale Alexis bardziej pasowałby mi na lewym skrzydle. Mógłby wtedy schodzić do środka i uderzać zza pola karnego, bo wszyscy wiemy, że to potrafi. Na prawej stronie to albo poda do Alvesa, albo gdzieś do tyłu i nic z tego nie wychodzi.
0
Czerwone Diabły grają w tym sezonie w beznadziejnym stylu. Tylko dośrodkowują w pole karne, jak w Fifie 14.
0
Przed sezonem myślałem, że City kupuje kota w worku.
0
Też tak mam.
0
Jeśli Cesc i Alexis odejdą to stracę wiarę w transfery w tym klubie.