0

Mangala jest kapitalny.

0

Tymczasem Mangala strzela gola głową.

0

Nie widziałem Twojego komentarza. :)

0

Już dawno powinniśmy go sprzedać.

0

Moim zdaniem pomocnik jest potrzebny, a dlaczego? Oto kilka powodów:
- Xavi ma już 34 lata i pewnie to jego przedostatni sezon
- Roberto na razie kiepsko gra nawet z ogórami z BBVA
- wróci Rafinha, ale czy to zawodnik, który może być godnym rywalizowania z Fabsem czy Iniestą o pierwszy skład?
- Andres też już najmłodszy nie jest (30 lat prawie)
- przydałby się do środka pola ktoś silny

Tak więc środkowy pomocnik jest potrzebny. Vidal byłby kapitalnym wzmocnieniem, ale czy za te pieniądze? Przecież potrzebujemy jeszcze środkowego obrońcy i klasycznej "9".

0

Ja bym sprzedał Masche i kupiłbym dwójkę stoperów Mangala, Fazio.

0

Jest git, ale trzeba się przyzwyczaić.

0

Numer "5" powinien być zastrzeżony.

0

Niby wiedziałem, że może to nastąpić, ale aż zaniemówiłem jak to przeczytałem. Mam nadzieję, że jeśli to prawda to zakończy tu karierę a nie pójdzie do innej ligi.

0

Ludzie, co jest z Wami? Jeszcze niedawno Bartra był dla Was zawodnikiem na pierwszy skład, pisaliście, że jest 100x lepszy od Pique i Mascherano. Z Montoyą to samo. Wszyscy chcieli go w pierwszym składzie kosztem Daniego, ba, niektórzy pisali, że Martin jest dużo lepszy od Alvesa. Po jednym słabszym meczu (warto dodać, że Bartra nie był w składzie meczowym podczas ostatnich trzech spotkań) zmieniliście zdanie i uważacie tę dwójkę za przeciętniaków, którzy mogą grać tylko z ogórami w La Liga i w pierwszych rundach Pucharu Króla. Naprawdę, żal mi niektórych "kibiców" z tej strony. Śmiejecie się z sympatyków Realu a wcale w wielu aspektach nie jesteście od nich lepsi.

0

Ale bramki padają w meczu Liverpool vs Swansea.

0

Ostatnio bardzo dużo grał, przynajmniej sobie odpocznie.

0

To jest Barca!

0

Mówiłem, że Leo będzie się głęboko cofał po piłkę i w ataku będzie słabo.

0

Coś czuję, że dziś Messi będzie się cofał do rozegrania i znowu nie będzie miał kto wykończyć akcji.

0

Rzeczywiście, zapomniałem. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

0

Dałbym odpocząć Busiemu, na jego miejsce Song, a przed nim Iniesta jako ten, który napędzałby akcje i Roberto, który uspokajałby grę w środku.

0

VV
Montoya, Pique, Bartra, Adriano
Song
Cesc, Iniesta
Pedro, Messi, Neymar

0

Sądzę, że z młodych powinni pojechać Thiago, Jese i Bartra.

0

Cesc jest lepszy od Maty. Bardziej kompletny.

0

Mourinho zazdrości, bo nie ma w drużynie ani jednego rozgrywającego tak dobrego jak Cesc. :)

0

Piękna bramka.

0

Szczęsny jak Lehmann w 2006 roku.

0

Jedyny, który zachował się honorowo po porażce. Uwielbiam gościa.

0

100% racji. A za to jak Barcę pokrzywdzą sędziowie to wszyscy siedzą cicho.

0

Karnego być nie powinno, ale za to w sytuacji z Pique gol był zdobyty prawidłowo, więc teoretycznie jest sprawiedliwie.

0

Ja proponuję sprezentować naszym rywalom Alvesa na drugą połowę. Wtedy na pewno nie stracimy gola po dośrodkowaniu.

0

Neymar za Xaviego a Iniesta do środka.

0

Navas lepiej wrzuca gorszą nogą na oślep niż Alves lepszą nogą, mając przegląd pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?