Jeśli już to Benatia i 27 lat na stopera to jeszcze młody wiek. Zresztą słyszałem, że jest teraz najlepszym stoperem Serie A. A co do Twoich kandydatów:
Mangala - tu się zgodzę, byłby idealny
Hummels - to jest właściwie drugi Pique
Luiz - za bardzo chaotyczny
0
Bardzo chciałbym go zobaczyć w koszulce Barcy.
0
Najmłodsza legenda w historii całego świata.
0
Tak, zwłaszcza na pozycji defensywnego pomocnika i środkowego napastnika jest konkurencja. :)
0
Według mnie mógłby już zastępować Mascherano w tych najważniejszych meczach.
0
I tak pewnie jutro media będą sprzedawać go do P$G, albo do $ity.
0
Będzie Messi inform. XD
0
Nasz stoper z zeszłego sezonu
0
Neymar zbyt szczęśliwy chyba nie jest.
0
Ale bomba!
0
Historia tworzy się na naszych oczach.
0
Jak on to zrobił?
0
Bartra - chyba najbardziej niewidoczny zawodnik.
0
Andres niech tak gra na mundialu, a Złotą Piłkę dostanie.
0
Zaraz prześcieradła będą pisać, że Messi jest na dopingu. :)
0
Patrząc na grę Pedro, Alexisa i Iniesty to nasuwa się wniosek, że Neymar ma niewielkie szanse na grę w pierwszym składzie w GD.
0
Krytyka na nich podziałała.
0
Iniesta jak na razie ZM.
0
I robi dużo miejsca Inieście i Albie.
0
WOW!! I to jeszcze słabszą nogą!
0
Iniesta uczy się od Alvesa.
0
Ciekawe rozwiązanie Alexisa. XD
0
Messi w pressingu, tak trzymać.
0
I tak trzeba grać!
0
No i pięknie!
0
Dla mnie skład z meczu z City byłby idealny, ewentualnie Alexis lub Pedro zamiast Neymara.
0
Oglądałem ostatnio mecz Porto i rzeczywiście gra podobnie do Alvesa, tyle że jest wyższy i silniejszy.
0
Przydałby nam się taki "super rezerwowy" napastnik.
0
Adriano musi zostać. Jest kapitalnym zawodnikiem na obu bokach obrony.
0
Vidal ma 27 lat.
0
Jeśli już to Benatia i 27 lat na stopera to jeszcze młody wiek. Zresztą słyszałem, że jest teraz najlepszym stoperem Serie A. A co do Twoich kandydatów:
Mangala - tu się zgodzę, byłby idealny
Hummels - to jest właściwie drugi Pique
Luiz - za bardzo chaotyczny