0

Bardzo chciałbym go zobaczyć w koszulce Barcy.

0

Najmłodsza legenda w historii całego świata.

0

Tak, zwłaszcza na pozycji defensywnego pomocnika i środkowego napastnika jest konkurencja. :)

0

Według mnie mógłby już zastępować Mascherano w tych najważniejszych meczach.

0

I tak pewnie jutro media będą sprzedawać go do P$G, albo do $ity.

0

Będzie Messi inform. XD

0

Nasz stoper z zeszłego sezonu

0

Neymar zbyt szczęśliwy chyba nie jest.

0

Ale bomba!

0

Historia tworzy się na naszych oczach.

0

Jak on to zrobił?

0

Bartra - chyba najbardziej niewidoczny zawodnik.

0

Andres niech tak gra na mundialu, a Złotą Piłkę dostanie.

0

Zaraz prześcieradła będą pisać, że Messi jest na dopingu. :)

0

Patrząc na grę Pedro, Alexisa i Iniesty to nasuwa się wniosek, że Neymar ma niewielkie szanse na grę w pierwszym składzie w GD.

0

Krytyka na nich podziałała.

0

Iniesta jak na razie ZM.

0

I robi dużo miejsca Inieście i Albie.

0

WOW!! I to jeszcze słabszą nogą!

0

Iniesta uczy się od Alvesa.

0

Ciekawe rozwiązanie Alexisa. XD

0

Messi w pressingu, tak trzymać.

0

I tak trzeba grać!

0

No i pięknie!

0

Dla mnie skład z meczu z City byłby idealny, ewentualnie Alexis lub Pedro zamiast Neymara.

0

Oglądałem ostatnio mecz Porto i rzeczywiście gra podobnie do Alvesa, tyle że jest wyższy i silniejszy.

0

Przydałby nam się taki "super rezerwowy" napastnik.

0

Adriano musi zostać. Jest kapitalnym zawodnikiem na obu bokach obrony.

0

Vidal ma 27 lat.

0

Jeśli już to Benatia i 27 lat na stopera to jeszcze młody wiek. Zresztą słyszałem, że jest teraz najlepszym stoperem Serie A. A co do Twoich kandydatów:
Mangala - tu się zgodzę, byłby idealny
Hummels - to jest właściwie drugi Pique
Luiz - za bardzo chaotyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?