Villa też nie zachował się w porządku podczas Superpucharu, gdzie miał nie celebrować gola, a robił to dosyć wyraźnie. Nie zmienia to jednak faktu, że te gwizdy były chamskie.
No to świetnie, zostajemy na bramce z Pinto, który ma 39 lat, Oierem, o którym krąży legenda, że kiedyś zagrał w jakimś meczu, na środku obrony będziemy mieli 3 zawodników, w tym jeden właściwie nie jest stoperem, a Leo dalej będzie grał w każdym meczu po 90 minut.
Jeśli to zakaz kupowania zawodników poniżej 18 roku życia to jestem w stanie to przeboleć, ale jeśli nie będziemy mogli pozyskać nikogo to mamy nie powiem co.
2
Mkhitaryan chciał, żeby Benzema poczuł się raźniej.
9
Śmiejemy się z kibiców Realu, ale po porażce większość z nas zachowuje się podobnie. Też sprzedajemy pół składu, Martino się nie nadaje, itp..
3
Przydałby się w tym sezonie. Mógłby grać o wiele więcej niż Puyol.
1
Oddał jakiemuś dziecku koszulkę i chwilę z nim porozmawiał.
0
Boże, ostatnia drużyna tabeli strzela nam gola na CN.
0
Xavi jakie skillsy. :D
1
Alexis!
0
Nie dość, że Fifa nałożyła na nas sankcje to jeszcze Jagoda komentuje mecz.
0
Song i Montoya powinni zagrać dziś. I Roberto w drugiej połowie za kogoś z dwójki Xavi/Iniesta jeśli wynik będzie ustabilizowany.
3
Trzeba wygrać wysoko, najlepiej bez straty gola.
11
Świetny pomysł, ale nie dla wszystkich. Zakompleksione hala dzieci nie będą miały co robić. :D
0
Już dawno temu powinien zastąpić Mascherano w pierwszym składzie.
0
Mangala w powietrzu jest niesamowity. Oby nam zdjęli tę karę, my musimy go kupić!
0
Jego już dawno powinni z Hiszpanii wyrzucić.
0
Trudna Polska bardzo język?
0
Villa też nie zachował się w porządku podczas Superpucharu, gdzie miał nie celebrować gola, a robił to dosyć wyraźnie. Nie zmienia to jednak faktu, że te gwizdy były chamskie.
0
Sami siebie nie wywalą. :)
0
Ta, wieczny młody i utalentowany Bojan.
0
Nie wiem czy to coś da, bo niestety w tym sezonie to nawet piłkarze z dużo słabszych klubów kręcili Puyolem jak chcieli.
0
Chociaż tyle.
0
Też o tym pomyślałem, ale znając "talent" ludzi z zarządu Barcy to nic z tego nie będzie.
0
No to świetnie, zostajemy na bramce z Pinto, który ma 39 lat, Oierem, o którym krąży legenda, że kiedyś zagrał w jakimś meczu, na środku obrony będziemy mieli 3 zawodników, w tym jeden właściwie nie jest stoperem, a Leo dalej będzie grał w każdym meczu po 90 minut.
0
Jeśli to zakaz kupowania zawodników poniżej 18 roku życia to jestem w stanie to przeboleć, ale jeśli nie będziemy mogli pozyskać nikogo to mamy nie powiem co.
0
Wynik nienajlepszy. Na Calderon będzie ciężko.
0
Nareszcie.
0
The Return of Alves.
0
Czy Orłowski powiedział, że Bartra jest mniej zwrotny od Pique?
0
Co ten Pinto odwala?
0
Prima Aprilis?
0
Wielkie dzięki.