2

Mkhitaryan chciał, żeby Benzema poczuł się raźniej.

9

Śmiejemy się z kibiców Realu, ale po porażce większość z nas zachowuje się podobnie. Też sprzedajemy pół składu, Martino się nie nadaje, itp..

3

Przydałby się w tym sezonie. Mógłby grać o wiele więcej niż Puyol.

1

Oddał jakiemuś dziecku koszulkę i chwilę z nim porozmawiał.

0

Boże, ostatnia drużyna tabeli strzela nam gola na CN.

0

Xavi jakie skillsy. :D

1

Alexis!

0

Nie dość, że Fifa nałożyła na nas sankcje to jeszcze Jagoda komentuje mecz.

0

Song i Montoya powinni zagrać dziś. I Roberto w drugiej połowie za kogoś z dwójki Xavi/Iniesta jeśli wynik będzie ustabilizowany.

3

Trzeba wygrać wysoko, najlepiej bez straty gola.

11

Świetny pomysł, ale nie dla wszystkich. Zakompleksione hala dzieci nie będą miały co robić. :D

0

Już dawno temu powinien zastąpić Mascherano w pierwszym składzie.

0

Mangala w powietrzu jest niesamowity. Oby nam zdjęli tę karę, my musimy go kupić!

0

Jego już dawno powinni z Hiszpanii wyrzucić.

0

Trudna Polska bardzo język?

0

Villa też nie zachował się w porządku podczas Superpucharu, gdzie miał nie celebrować gola, a robił to dosyć wyraźnie. Nie zmienia to jednak faktu, że te gwizdy były chamskie.

0

Sami siebie nie wywalą. :)

0

Ta, wieczny młody i utalentowany Bojan.

0

Nie wiem czy to coś da, bo niestety w tym sezonie to nawet piłkarze z dużo słabszych klubów kręcili Puyolem jak chcieli.

0

Chociaż tyle.

0

Też o tym pomyślałem, ale znając "talent" ludzi z zarządu Barcy to nic z tego nie będzie.

0

No to świetnie, zostajemy na bramce z Pinto, który ma 39 lat, Oierem, o którym krąży legenda, że kiedyś zagrał w jakimś meczu, na środku obrony będziemy mieli 3 zawodników, w tym jeden właściwie nie jest stoperem, a Leo dalej będzie grał w każdym meczu po 90 minut.

0

Jeśli to zakaz kupowania zawodników poniżej 18 roku życia to jestem w stanie to przeboleć, ale jeśli nie będziemy mogli pozyskać nikogo to mamy nie powiem co.

0

Wynik nienajlepszy. Na Calderon będzie ciężko.

0

Nareszcie.

0

The Return of Alves.

0

Czy Orłowski powiedział, że Bartra jest mniej zwrotny od Pique?

0

Co ten Pinto odwala?

0

Prima Aprilis?

0

Wielkie dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?