3

To nie Fifa. Nasz genialny dyrektor sportowy w życiu nie przeprowadzi takich transferów.

0

Za jego czasów było jeszcze gorzej niż jest teraz, ale poniekąd zgadzam się z tym co powiedział. Potrzebujemy dwóch bramkarzy (chyba, że VV zostanie), prawego obrońcę, dwóch stoperów (Masche na tej pozycji to porażka), środkowego pomocnika i wysokiego napastnika.

0

Nie chcę, żeby odchodził. Chcę, żeby zaczął się starać na boisku jak za dawnych lat.

0

Pisałem jakąś godzinę temu pod newsem o kontuzji Neya, że gorzej być nie może. Jednak może.

17

Ten sezon jest chyba nawet bardziej beznadziejny od 07/08. Wyniki słabe, non stop kontuzje, jeszcze te sankcje. Gorzej być już chyba nie może.

6

Na ten moment Bale jest lepszy od Neymara, ale sądzę, że nasz skrzydłowy nie wykorzystał jeszcze nawet połowy swojego potencjału.

0

Leo nie zasługuje na ten kontrakt.

0

Jeśli anulują nam te sankcje to trzeba go sprzedać, póki jest coś warty i kupić na jego miejsce kogoś młodego.

1

Fabiański jest bardzo dobrym bramkarzem, ale raczej zależy mu na grze w każdym meczu.

0

Znowu nie wiadomo po co czterech pomocników.

12

Pirlo i Xavi razem w wyjściowej jedenastce to o jednego generała za dużo. :)

0

Już wolę nieogranego Puyola niż Busquetsa na środku obrony.

1

Klopp i Simeone to idealni kandydaci.

2

Zamiast Reusa wolałbym klasyczną "9".

0

Miałem kiedyś podobne rozcięcie do Costy, tylko, że na łydce. 9 szwów i 2 miesiące bez piłki. Sądzę, że zawodowego piłkarza wyleczyliby szybciej. Oby to tylko nie było złamanie.

0

Hejty na Kompanego za 3...2...1...

0

Sakho gra świetnie i był do kupienia w zeszłym okienku to Zubi ganiał za niemożliwym do zdobycia Thiago Silvą.

0

Skrtel! I mamy 2-0.

0

Liverpool ma taki sam głód sukcesów jak Barca w sezonie 08/09.

0

Szkoda, że to 36. a nie 26. urodziny...
Sto lat Kapitanie!

0

Nie za bardzo wiem, co o tym myśleć. Żadne obelgi nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza rasistowskie, ale może to ich zmotywuje do lepszej gry, skoro kibice się zaczynają ich wstydzić.

0

Mimo, że ostatnio grają fatalnie to wierzę, że chociaż na Real się zmobilizują i pokażą futbol, jakim nas cieszyli przez ostatnie lata.

0

Po tym meczu całkowicie straciłem do niego zaufanie.

0

Co za żenująca gadka. Od dwóch lat widać, że w tej drużynie potrzebna jest rewolucja, aby osiągać wyniki z początku pracy Pepa Guardioli.

0

Przez cały sezon broniłem Martino, uważałem, że może coś zrobić, a tymczasem on tylko stoi przy linii bocznej ze spuszczoną głową i ewidentnie nie pamięta o tym, że za nim jest ławka rezerwowych.

0

Jeśli Montoya nie zagra z Realem to będzie oznaczać, że Martino nie ma jaj.

0

Było kilka przebłysków w tym sezonie, ale ogólnie grają po prostu słabo.

0

Nie wierzę, że to tak Neymara bolało.

0

Wiem, że to co napiszę wielu osobom wyda się kontrowersyjne, ale sądzę, że za fatalny mecz z Atletico Messi powinien usiąść na ławce, a na jego miejsce Alexis.

0

Skład pewnie będzie wyglądał tak:
Pinto
Alves, Busquets, Mascherano, Alba
Song
Iniesta, Fabregas
Alexis, Messi, Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?