Za jego czasów było jeszcze gorzej niż jest teraz, ale poniekąd zgadzam się z tym co powiedział. Potrzebujemy dwóch bramkarzy (chyba, że VV zostanie), prawego obrońcę, dwóch stoperów (Masche na tej pozycji to porażka), środkowego pomocnika i wysokiego napastnika.
Miałem kiedyś podobne rozcięcie do Costy, tylko, że na łydce. 9 szwów i 2 miesiące bez piłki. Sądzę, że zawodowego piłkarza wyleczyliby szybciej. Oby to tylko nie było złamanie.
Nie za bardzo wiem, co o tym myśleć. Żadne obelgi nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza rasistowskie, ale może to ich zmotywuje do lepszej gry, skoro kibice się zaczynają ich wstydzić.
Przez cały sezon broniłem Martino, uważałem, że może coś zrobić, a tymczasem on tylko stoi przy linii bocznej ze spuszczoną głową i ewidentnie nie pamięta o tym, że za nim jest ławka rezerwowych.
Wiem, że to co napiszę wielu osobom wyda się kontrowersyjne, ale sądzę, że za fatalny mecz z Atletico Messi powinien usiąść na ławce, a na jego miejsce Alexis.
3
To nie Fifa. Nasz genialny dyrektor sportowy w życiu nie przeprowadzi takich transferów.
0
Za jego czasów było jeszcze gorzej niż jest teraz, ale poniekąd zgadzam się z tym co powiedział. Potrzebujemy dwóch bramkarzy (chyba, że VV zostanie), prawego obrońcę, dwóch stoperów (Masche na tej pozycji to porażka), środkowego pomocnika i wysokiego napastnika.
0
Nie chcę, żeby odchodził. Chcę, żeby zaczął się starać na boisku jak za dawnych lat.
0
Pisałem jakąś godzinę temu pod newsem o kontuzji Neya, że gorzej być nie może. Jednak może.
17
Ten sezon jest chyba nawet bardziej beznadziejny od 07/08. Wyniki słabe, non stop kontuzje, jeszcze te sankcje. Gorzej być już chyba nie może.
6
Na ten moment Bale jest lepszy od Neymara, ale sądzę, że nasz skrzydłowy nie wykorzystał jeszcze nawet połowy swojego potencjału.
0
Leo nie zasługuje na ten kontrakt.
0
Jeśli anulują nam te sankcje to trzeba go sprzedać, póki jest coś warty i kupić na jego miejsce kogoś młodego.
1
Fabiański jest bardzo dobrym bramkarzem, ale raczej zależy mu na grze w każdym meczu.
0
Znowu nie wiadomo po co czterech pomocników.
12
Pirlo i Xavi razem w wyjściowej jedenastce to o jednego generała za dużo. :)
0
Już wolę nieogranego Puyola niż Busquetsa na środku obrony.
1
Klopp i Simeone to idealni kandydaci.
2
Zamiast Reusa wolałbym klasyczną "9".
0
Miałem kiedyś podobne rozcięcie do Costy, tylko, że na łydce. 9 szwów i 2 miesiące bez piłki. Sądzę, że zawodowego piłkarza wyleczyliby szybciej. Oby to tylko nie było złamanie.
0
Hejty na Kompanego za 3...2...1...
0
Sakho gra świetnie i był do kupienia w zeszłym okienku to Zubi ganiał za niemożliwym do zdobycia Thiago Silvą.
0
Skrtel! I mamy 2-0.
0
Liverpool ma taki sam głód sukcesów jak Barca w sezonie 08/09.
0
Szkoda, że to 36. a nie 26. urodziny...
Sto lat Kapitanie!
0
Nie za bardzo wiem, co o tym myśleć. Żadne obelgi nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza rasistowskie, ale może to ich zmotywuje do lepszej gry, skoro kibice się zaczynają ich wstydzić.
0
Mimo, że ostatnio grają fatalnie to wierzę, że chociaż na Real się zmobilizują i pokażą futbol, jakim nas cieszyli przez ostatnie lata.
0
Po tym meczu całkowicie straciłem do niego zaufanie.
0
Co za żenująca gadka. Od dwóch lat widać, że w tej drużynie potrzebna jest rewolucja, aby osiągać wyniki z początku pracy Pepa Guardioli.
0
Przez cały sezon broniłem Martino, uważałem, że może coś zrobić, a tymczasem on tylko stoi przy linii bocznej ze spuszczoną głową i ewidentnie nie pamięta o tym, że za nim jest ławka rezerwowych.
0
Jeśli Montoya nie zagra z Realem to będzie oznaczać, że Martino nie ma jaj.
0
Było kilka przebłysków w tym sezonie, ale ogólnie grają po prostu słabo.
0
Nie wierzę, że to tak Neymara bolało.
0
Wiem, że to co napiszę wielu osobom wyda się kontrowersyjne, ale sądzę, że za fatalny mecz z Atletico Messi powinien usiąść na ławce, a na jego miejsce Alexis.
0
Skład pewnie będzie wyglądał tak:
Pinto
Alves, Busquets, Mascherano, Alba
Song
Iniesta, Fabregas
Alexis, Messi, Neymar