0

"Wstępna lista transferów jest już zamknięta. Trener nalega na sprowadzenie w letnim okienku transferowym środkowego obrońcy, pomocnika i napastnika." - oby to była prawda. Byłoby świetnie.

0

TOP 3 jest w zasięgu Alexisa.

0

Mam nadzieję, że Montoya od dziś jest podstawowym prawym obrońcą. Bardzo na to zasługuje.

0

Znowu te zakompleksione prześcieradła minusują.

0

Iniesta gra to Leo bliżej pola karnego i od razu bramki strzela.

0

Będzie nieograny.

0

Valdes
Montoya, Pique, Bartra, Adriano
Song
Fabregas, Iniesta
Alexis, Messi, Pedro

Taki skład na City.

0

Cóż za wykończenie!

0

Leo przestał dreptać ze spuszczoną głową a zaczął się uśmiechać. To jest sukces!

0

LEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Błagam, grajcie tak cały czas.

0

Genialny skład, złoto Kamila - czego chcieć więcej?

0

Znowu Alves...

0

Aż ciężko mi się to pisze, ale uważam, że nasz kapitan powinien zakończyć karierę po sezonie. Bądźmy szczerzy, to już nie ten sam zawodnik co chociażby 3-4 lata temu. Kontuzje nie dają mu spokoju, nie ma już tej szybkości i pewności. Sądzę, że po sezonie na jego miejsce powinien przyjść Vidic (także niesamowity wojownik, kiedyś nawet zablokował strzał twarzą) i jeszcze jeden obrońca, tylko, że do podstawowego składu, np. Mangala lub Inigo Martinez.

0

Szkoda, że Piszczek nie jest ze 2-3 lata młodszy, bo gra 100 razy lepiej od Alvesa. W sumie to większość najlepszych prawych obrońców jest w wieku około lub ponad 30 lat:
- Lahm
- Zabaleta
- Piszczek
- Sagna
- Ivanovic
- Maicon

0

4-0!!!

0

To co, Skrtel do Barcy?

0

Moim zdaniem to bardzo ciekawa okazja, ale i tak trzeba kupić również kogoś młodszego i szybszego.

0

Ja już od sezonu 11/12 jestem zdania, że tej drużynie potrzebne jest wietrzenie szatni. Powinni przyjść:
- bramkarz
- środkowy obrońca
- prawy obrońca
- środkowy pomocnik
- klasyczna "9".

0

Może to dziwne, ale cały czas mi się wydaje, że Tata chce zmian, ale zarząd mu na nie nie pozwala.
Co do Jese - moim zdaniem jak tak dalej będzie grał to może pojechać na mundial. Oby Del Bosque zabrał także Bartrę.

0

Aby w tej drużynie zaszły zmiany potrzebna jest chyba powtórka z sezonu 07/08.

0

Nareszcie Messi przyspiesza grę, a skrzydłowi strzelają z daleka.

0

Sociedad gra piątką obrońców. Szykuje się 99% posiadania piłki.

0

Na tyle śmieszny, że w La Liga mają więcej punktów od nas.

0

Nie rozumiem, czemu nie gra para stoperów Pique-Bartra. Oni znakomicie uzupełniają się nawzajem. Gerard jest silny, dobrze gra głową a Marc jest szybki, zwinny i może wiele się od Pique nauczyć.

0

Tak jak nie trawię stwierdzenia, że Leo bez Xaviego i Iniesty nie istnieje, tak ten kawał mi się podoba.

0

Mam nadzieję, że ten tekst o życiu syna to błąd w tłumaczeniu, bo jak nie to Ney zdecydowanie przesadził.

0

Szczerze mówiąc wolałbym do środka pola kogoś nieco wyższego i silniejszego, zawodnika, który haruje i w obronie, i w ataku.

0

Mam nadzieję, że fakt, iż Cesc siedzi na ławce jest spowodowany tym, że nasza "4" musi odpocząć.

0

Boże, Aragones nie żyje. Dopiero co oglądałem finał Euro 2008, gdzie Hiszpanie pod jego wodzą wygrali turniej. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?