"Wstępna lista transferów jest już zamknięta. Trener nalega na sprowadzenie w letnim okienku transferowym środkowego obrońcy, pomocnika i napastnika." - oby to była prawda. Byłoby świetnie.
Aż ciężko mi się to pisze, ale uważam, że nasz kapitan powinien zakończyć karierę po sezonie. Bądźmy szczerzy, to już nie ten sam zawodnik co chociażby 3-4 lata temu. Kontuzje nie dają mu spokoju, nie ma już tej szybkości i pewności. Sądzę, że po sezonie na jego miejsce powinien przyjść Vidic (także niesamowity wojownik, kiedyś nawet zablokował strzał twarzą) i jeszcze jeden obrońca, tylko, że do podstawowego składu, np. Mangala lub Inigo Martinez.
Szkoda, że Piszczek nie jest ze 2-3 lata młodszy, bo gra 100 razy lepiej od Alvesa. W sumie to większość najlepszych prawych obrońców jest w wieku około lub ponad 30 lat:
- Lahm
- Zabaleta
- Piszczek
- Sagna
- Ivanovic
- Maicon
Ja już od sezonu 11/12 jestem zdania, że tej drużynie potrzebne jest wietrzenie szatni. Powinni przyjść:
- bramkarz
- środkowy obrońca
- prawy obrońca
- środkowy pomocnik
- klasyczna "9".
Może to dziwne, ale cały czas mi się wydaje, że Tata chce zmian, ale zarząd mu na nie nie pozwala.
Co do Jese - moim zdaniem jak tak dalej będzie grał to może pojechać na mundial. Oby Del Bosque zabrał także Bartrę.
Nie rozumiem, czemu nie gra para stoperów Pique-Bartra. Oni znakomicie uzupełniają się nawzajem. Gerard jest silny, dobrze gra głową a Marc jest szybki, zwinny i może wiele się od Pique nauczyć.
0
"Wstępna lista transferów jest już zamknięta. Trener nalega na sprowadzenie w letnim okienku transferowym środkowego obrońcy, pomocnika i napastnika." - oby to była prawda. Byłoby świetnie.
0
TOP 3 jest w zasięgu Alexisa.
0
Mam nadzieję, że Montoya od dziś jest podstawowym prawym obrońcą. Bardzo na to zasługuje.
0
Znowu te zakompleksione prześcieradła minusują.
0
Iniesta gra to Leo bliżej pola karnego i od razu bramki strzela.
0
Będzie nieograny.
0
Valdes
Montoya, Pique, Bartra, Adriano
Song
Fabregas, Iniesta
Alexis, Messi, Pedro
Taki skład na City.
0
Cóż za wykończenie!
0
Leo przestał dreptać ze spuszczoną głową a zaczął się uśmiechać. To jest sukces!
0
LEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Błagam, grajcie tak cały czas.
0
Genialny skład, złoto Kamila - czego chcieć więcej?
0
Znowu Alves...
0
Aż ciężko mi się to pisze, ale uważam, że nasz kapitan powinien zakończyć karierę po sezonie. Bądźmy szczerzy, to już nie ten sam zawodnik co chociażby 3-4 lata temu. Kontuzje nie dają mu spokoju, nie ma już tej szybkości i pewności. Sądzę, że po sezonie na jego miejsce powinien przyjść Vidic (także niesamowity wojownik, kiedyś nawet zablokował strzał twarzą) i jeszcze jeden obrońca, tylko, że do podstawowego składu, np. Mangala lub Inigo Martinez.
0
Szkoda, że Piszczek nie jest ze 2-3 lata młodszy, bo gra 100 razy lepiej od Alvesa. W sumie to większość najlepszych prawych obrońców jest w wieku około lub ponad 30 lat:
- Lahm
- Zabaleta
- Piszczek
- Sagna
- Ivanovic
- Maicon
0
4-0!!!
0
To co, Skrtel do Barcy?
0
Moim zdaniem to bardzo ciekawa okazja, ale i tak trzeba kupić również kogoś młodszego i szybszego.
0
Ja już od sezonu 11/12 jestem zdania, że tej drużynie potrzebne jest wietrzenie szatni. Powinni przyjść:
- bramkarz
- środkowy obrońca
- prawy obrońca
- środkowy pomocnik
- klasyczna "9".
0
Może to dziwne, ale cały czas mi się wydaje, że Tata chce zmian, ale zarząd mu na nie nie pozwala.
Co do Jese - moim zdaniem jak tak dalej będzie grał to może pojechać na mundial. Oby Del Bosque zabrał także Bartrę.
0
Aby w tej drużynie zaszły zmiany potrzebna jest chyba powtórka z sezonu 07/08.
0
Nareszcie Messi przyspiesza grę, a skrzydłowi strzelają z daleka.
0
Sociedad gra piątką obrońców. Szykuje się 99% posiadania piłki.
0
Na tyle śmieszny, że w La Liga mają więcej punktów od nas.
0
Nie rozumiem, czemu nie gra para stoperów Pique-Bartra. Oni znakomicie uzupełniają się nawzajem. Gerard jest silny, dobrze gra głową a Marc jest szybki, zwinny i może wiele się od Pique nauczyć.
0
Tak jak nie trawię stwierdzenia, że Leo bez Xaviego i Iniesty nie istnieje, tak ten kawał mi się podoba.
0
Mam nadzieję, że ten tekst o życiu syna to błąd w tłumaczeniu, bo jak nie to Ney zdecydowanie przesadził.
0
Szczerze mówiąc wolałbym do środka pola kogoś nieco wyższego i silniejszego, zawodnika, który haruje i w obronie, i w ataku.
0
Mam nadzieję, że fakt, iż Cesc siedzi na ławce jest spowodowany tym, że nasza "4" musi odpocząć.
0
Boże, Aragones nie żyje. Dopiero co oglądałem finał Euro 2008, gdzie Hiszpanie pod jego wodzą wygrali turniej. :(