0

152315165554215465465465426432132134543215354135163512564135162132

0

Super, Martin ma zadatki na świetnego obrońcę.

0

Najchętniej zagłosowałbym na wszystko.

0

Dlatego, że życie ludzkie jest ważniejsze od dwumeczu czy odejścia jednego zawodnika.

0

Nie rozumiem ludzi, którzy nie zagłosowali na nawrót choroby.

0

No tak, najlepiej wszystkich wypożyczyć i grać non stop jednym składem.

0

w tym roku*

0

Cuenca w tym sezonie wymiatał. Nie zmarnował ani jednej sytuacji!

0

Mam Xboxa, ale nie posiadam Fify na tę platformę.

0

Mam na PS4.

0

"Gerardo Martino wyraźnie brakuje swobody działań i stojącego za tym zaufania Zarządu. Szuka rozwiązań i znajduje je (chęć sprowadzenia obrońcy, transfer wysokiego napastnika w kwiecie wieku i niskiej cenie), lecz brak mu sojuszników. Analizując (dementi) zapowiedzi transferów, klub nie pozwala Argentyńczykowi rozwinąć na ławce skrzydeł. Z poparciem nie spieszą się kibice. W reakcjach prasy trudno szukać sympatii." - Zgadzam się z tą wypowiedzią w stu procentach. Jestem przekonany, że Tata ma własne pomysły na drużynę, ale ktoś w klubie go blokuje.

0

Ostatnio Roberto grał nieco asekuracyjnie, ale sądzę, że to się zmieni i niedługo zacznie stanowić duże zagrożenie dla Xaviego, Iniesty i Fabsa w środku pola.

0

I jeszcze Torres.

0

Cardozo, Lewandowski, Klose, Soriano, Lukaku, Llorente, Berbatov, Van Persie - ci zawodnicy byli już wymieniani w roli kandydatów do wzmocnienia ataku. Ciekawe, o kim jeszcze napiszą.

0

Mam nadzieję, że w meczu z Elche wejdzie na boisko gdzieś tak w okolicach 75 minuty,

0

Dla mnie Chile mogłoby zdobyć 3 miejsce na mundialu. Pierwsze Argentyna, drugie Hiszpania.

0

Dla mnie kluczem do zwycięstwa będzie wypoczęty i optymalny skład. Zawodnicy w pełni sił będą w stanie nałożyć pressing na cały mecz i City się pogubi.

0

Song na Elche a wypoczęty Busi na Atletico.

0

Nie rozumiem tego, dlaczego Tata przeprowadza te zmiany tak późno.

0

Jakieś zmiany by się przydały.

0

Mogłeś zrobić to na karcie TOTY.

0

Dalej niektórzy uważają, że Martino wie co robi?

0

Oby w zimę przyszedł napastnik do klubu, bo albo Tata zajeździ Messiego, albo na ataku będzie grał Cesc.

0

Czasami mam wrażenie, że większość osób na tej stronie wystawiłaby lepszą jedenastkę.

0

Szkoda, że nie ma Bartry i Dongou, fajnie, że jest Sergi.

0

Ciekawe, czy jakby KMŚ wygrała jakakolwiek inna drużyna to czy też byłby news.

0

Dołączam się do pytania.

0

Skład Sportu jest git.

0

Mam nadzieję, że zagra jutro Dongou od pierwszej minuty.

0

Suarez jest niesamowity.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?