"Gerardo Martino wyraźnie brakuje swobody działań i stojącego za tym zaufania Zarządu. Szuka rozwiązań i znajduje je (chęć sprowadzenia obrońcy, transfer wysokiego napastnika w kwiecie wieku i niskiej cenie), lecz brak mu sojuszników. Analizując (dementi) zapowiedzi transferów, klub nie pozwala Argentyńczykowi rozwinąć na ławce skrzydeł. Z poparciem nie spieszą się kibice. W reakcjach prasy trudno szukać sympatii." - Zgadzam się z tą wypowiedzią w stu procentach. Jestem przekonany, że Tata ma własne pomysły na drużynę, ale ktoś w klubie go blokuje.
Ostatnio Roberto grał nieco asekuracyjnie, ale sądzę, że to się zmieni i niedługo zacznie stanowić duże zagrożenie dla Xaviego, Iniesty i Fabsa w środku pola.
Cardozo, Lewandowski, Klose, Soriano, Lukaku, Llorente, Berbatov, Van Persie - ci zawodnicy byli już wymieniani w roli kandydatów do wzmocnienia ataku. Ciekawe, o kim jeszcze napiszą.
Dla mnie kluczem do zwycięstwa będzie wypoczęty i optymalny skład. Zawodnicy w pełni sił będą w stanie nałożyć pressing na cały mecz i City się pogubi.
0
152315165554215465465465426432132134543215354135163512564135162132
0
Super, Martin ma zadatki na świetnego obrońcę.
0
Najchętniej zagłosowałbym na wszystko.
0
Dlatego, że życie ludzkie jest ważniejsze od dwumeczu czy odejścia jednego zawodnika.
0
Nie rozumiem ludzi, którzy nie zagłosowali na nawrót choroby.
0
No tak, najlepiej wszystkich wypożyczyć i grać non stop jednym składem.
0
w tym roku*
0
Cuenca w tym sezonie wymiatał. Nie zmarnował ani jednej sytuacji!
0
Mam Xboxa, ale nie posiadam Fify na tę platformę.
0
Mam na PS4.
0
"Gerardo Martino wyraźnie brakuje swobody działań i stojącego za tym zaufania Zarządu. Szuka rozwiązań i znajduje je (chęć sprowadzenia obrońcy, transfer wysokiego napastnika w kwiecie wieku i niskiej cenie), lecz brak mu sojuszników. Analizując (dementi) zapowiedzi transferów, klub nie pozwala Argentyńczykowi rozwinąć na ławce skrzydeł. Z poparciem nie spieszą się kibice. W reakcjach prasy trudno szukać sympatii." - Zgadzam się z tą wypowiedzią w stu procentach. Jestem przekonany, że Tata ma własne pomysły na drużynę, ale ktoś w klubie go blokuje.
0
Ostatnio Roberto grał nieco asekuracyjnie, ale sądzę, że to się zmieni i niedługo zacznie stanowić duże zagrożenie dla Xaviego, Iniesty i Fabsa w środku pola.
0
I jeszcze Torres.
0
Cardozo, Lewandowski, Klose, Soriano, Lukaku, Llorente, Berbatov, Van Persie - ci zawodnicy byli już wymieniani w roli kandydatów do wzmocnienia ataku. Ciekawe, o kim jeszcze napiszą.
0
Mam nadzieję, że w meczu z Elche wejdzie na boisko gdzieś tak w okolicach 75 minuty,
0
Dla mnie Chile mogłoby zdobyć 3 miejsce na mundialu. Pierwsze Argentyna, drugie Hiszpania.
0
Dla mnie kluczem do zwycięstwa będzie wypoczęty i optymalny skład. Zawodnicy w pełni sił będą w stanie nałożyć pressing na cały mecz i City się pogubi.
0
Song na Elche a wypoczęty Busi na Atletico.
0
Nie rozumiem tego, dlaczego Tata przeprowadza te zmiany tak późno.
0
Jakieś zmiany by się przydały.
0
Mogłeś zrobić to na karcie TOTY.
0
Dalej niektórzy uważają, że Martino wie co robi?
0
Oby w zimę przyszedł napastnik do klubu, bo albo Tata zajeździ Messiego, albo na ataku będzie grał Cesc.
0
Czasami mam wrażenie, że większość osób na tej stronie wystawiłaby lepszą jedenastkę.
0
Szkoda, że nie ma Bartry i Dongou, fajnie, że jest Sergi.
0
Ciekawe, czy jakby KMŚ wygrała jakakolwiek inna drużyna to czy też byłby news.
0
Dołączam się do pytania.
0
Skład Sportu jest git.
0
Mam nadzieję, że zagra jutro Dongou od pierwszej minuty.
0
Suarez jest niesamowity.