14 grudnia 2013, 19:17
0
Dzisiaj możemy powalczyć przy stałych fragmentach. Mamy Songa, Busiego, Bartrę i Pique.
14 grudnia 2013, 19:10
Ja jeszcze mam nadzieję, że to będzie 4-2-3-1 z Neymarem na ataku, Fabsem na "10" i Iniestą na skrzydle.
14 grudnia 2013, 19:08
Przepraszam, że nie na temat, ale czy mógłby mi ktoś napisać w którym meczu Cesc po raz pierwszy zagrał jako "fałszywa 9"?
14 grudnia 2013, 19:01
Fabs na ataku... :(
14 grudnia 2013, 18:57
Zapomniałem, że Aguero to 88 rocznik, więc to na pewno nie on.
14 grudnia 2013, 18:56
Aguero?
14 grudnia 2013, 14:30
Moim zdaniem prezentują taki sam, bardzo wysoki poziom.
14 grudnia 2013, 14:24
Jak chcesz 5 obrońców to idź kibicować Chelsea.
14 grudnia 2013, 14:23
Toure jest niesamowity.
14 grudnia 2013, 14:16
Co za gol Theo!
14 grudnia 2013, 13:25
Może to będzie 4-2-3-1? Pinto Montoya, Bartra, Pique, Alba Busquets, Song Alexis, Fabregas, Iniesta Neymar
14 grudnia 2013, 09:48
Neymar gra najlepszy mecz w Barcelonie jako fałszywa "9" a Tata i tak woli wepchnąć tam Fabregasa.
13 grudnia 2013, 22:47
Uwielbiam Leo, ale w tym roku CR7 był po prostu lepszy.
13 grudnia 2013, 17:58
Gdyby ten skład się sprawdził to byłoby git.
13 grudnia 2013, 16:52
Mam nadzieję, że to nie był jednorazowy występ Pique, tylko teraz będzie trzymał tę formę.
13 grudnia 2013, 15:36
Pinto Montoya, Pique, Bartra, Alba Busquets Iniesta/Roberto, Fabregas Alexis, Neymar, Pedro Taki skład chciałbym zobaczyć.
13 grudnia 2013, 15:34
Alexis powinien dostać 9.
13 grudnia 2013, 13:07
Wiem, że nie jest to opłacalne, ale nie wyobrażam sobie Barcy na innym stadionie niż Camp Nou.
12 grudnia 2013, 21:59
Niby nie był jakąś naszą legendą, ale brakuje mi go u nas.
12 grudnia 2013, 21:25
Nie dość, że zarabiają krocie to jeszcze dostają auta i komputery. Fajnie mają.
12 grudnia 2013, 15:29
Zastanawiam się, czy dalej są tu tacy, którzy uważają, że Song bardziej zasługuje na miejsce w pierwszym składzie niż Busi.
12 grudnia 2013, 15:02
Więc spodziewajmy się Neya na środku obrony. ^^
11 grudnia 2013, 22:58
Montoya wygląda na tym zdjęciu jakby ze trzy dni nie spał.
11 grudnia 2013, 22:51
Mam nadzieję, że ten mecz uświadomił Martino, że pod nieobecność Leo lepiej ustawiać Neya na środku ataku.
11 grudnia 2013, 22:50
Moje oceny za ten mecz: Pinto - 5.5 Montoya - 7.0 Pique - 8.0 Mascherano - 7.0 Adriano - 6.5 Busquets - 7.5 Roberto - 7.5 Xavi - 7.0 Alexis - 9.0 Neymar - 9.5 Pedro - 7.5
11 grudnia 2013, 22:31
:/ Tak coś czułem, że Samaras z główki strzeli.
11 grudnia 2013, 22:25
SIF nawet. :D
11 grudnia 2013, 21:31
Alexis 10/10 za ten mecz.
11 grudnia 2013, 21:26
NEYMAR!
Alexis gra fenomenalnie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dzisiaj możemy powalczyć przy stałych fragmentach. Mamy Songa, Busiego, Bartrę i Pique.
0
Ja jeszcze mam nadzieję, że to będzie 4-2-3-1 z Neymarem na ataku, Fabsem na "10" i Iniestą na skrzydle.
0
Przepraszam, że nie na temat, ale czy mógłby mi ktoś napisać w którym meczu Cesc po raz pierwszy zagrał jako "fałszywa 9"?
0
Fabs na ataku... :(
0
Zapomniałem, że Aguero to 88 rocznik, więc to na pewno nie on.
0
Aguero?
0
Moim zdaniem prezentują taki sam, bardzo wysoki poziom.
0
Jak chcesz 5 obrońców to idź kibicować Chelsea.
0
Toure jest niesamowity.
0
Co za gol Theo!
0
Może to będzie 4-2-3-1?
Pinto
Montoya, Bartra, Pique, Alba
Busquets, Song
Alexis, Fabregas, Iniesta
Neymar
0
Neymar gra najlepszy mecz w Barcelonie jako fałszywa "9" a Tata i tak woli wepchnąć tam Fabregasa.
0
Uwielbiam Leo, ale w tym roku CR7 był po prostu lepszy.
0
Gdyby ten skład się sprawdził to byłoby git.
0
Mam nadzieję, że to nie był jednorazowy występ Pique, tylko teraz będzie trzymał tę formę.
0
Pinto
Montoya, Pique, Bartra, Alba
Busquets
Iniesta/Roberto, Fabregas
Alexis, Neymar, Pedro
Taki skład chciałbym zobaczyć.
0
Alexis powinien dostać 9.
0
Wiem, że nie jest to opłacalne, ale nie wyobrażam sobie Barcy na innym stadionie niż Camp Nou.
0
Niby nie był jakąś naszą legendą, ale brakuje mi go u nas.
0
Nie dość, że zarabiają krocie to jeszcze dostają auta i komputery. Fajnie mają.
0
Zastanawiam się, czy dalej są tu tacy, którzy uważają, że Song bardziej zasługuje na miejsce w pierwszym składzie niż Busi.
0
Więc spodziewajmy się Neya na środku obrony. ^^
0
Montoya wygląda na tym zdjęciu jakby ze trzy dni nie spał.
0
Mam nadzieję, że ten mecz uświadomił Martino, że pod nieobecność Leo lepiej ustawiać Neya na środku ataku.
0
Moje oceny za ten mecz:
Pinto - 5.5
Montoya - 7.0
Pique - 8.0
Mascherano - 7.0
Adriano - 6.5
Busquets - 7.5
Roberto - 7.5
Xavi - 7.0
Alexis - 9.0
Neymar - 9.5
Pedro - 7.5
0
:/ Tak coś czułem, że Samaras z główki strzeli.
0
SIF nawet. :D
0
Alexis 10/10 za ten mecz.
0
NEYMAR!
0
Alexis gra fenomenalnie.