0

Dzisiaj możemy powalczyć przy stałych fragmentach. Mamy Songa, Busiego, Bartrę i Pique.

0

Ja jeszcze mam nadzieję, że to będzie 4-2-3-1 z Neymarem na ataku, Fabsem na "10" i Iniestą na skrzydle.

0

Przepraszam, że nie na temat, ale czy mógłby mi ktoś napisać w którym meczu Cesc po raz pierwszy zagrał jako "fałszywa 9"?

0

Fabs na ataku... :(

0

Zapomniałem, że Aguero to 88 rocznik, więc to na pewno nie on.

0

Aguero?

0

Moim zdaniem prezentują taki sam, bardzo wysoki poziom.

0

Jak chcesz 5 obrońców to idź kibicować Chelsea.

0

Toure jest niesamowity.

0

Co za gol Theo!

0

Może to będzie 4-2-3-1?
Pinto
Montoya, Bartra, Pique, Alba
Busquets, Song
Alexis, Fabregas, Iniesta
Neymar

0

Neymar gra najlepszy mecz w Barcelonie jako fałszywa "9" a Tata i tak woli wepchnąć tam Fabregasa.

0

Uwielbiam Leo, ale w tym roku CR7 był po prostu lepszy.

0

Gdyby ten skład się sprawdził to byłoby git.

0

Mam nadzieję, że to nie był jednorazowy występ Pique, tylko teraz będzie trzymał tę formę.

0

Pinto
Montoya, Pique, Bartra, Alba
Busquets
Iniesta/Roberto, Fabregas
Alexis, Neymar, Pedro

Taki skład chciałbym zobaczyć.

0

Alexis powinien dostać 9.

0

Wiem, że nie jest to opłacalne, ale nie wyobrażam sobie Barcy na innym stadionie niż Camp Nou.

0

Niby nie był jakąś naszą legendą, ale brakuje mi go u nas.

0

Nie dość, że zarabiają krocie to jeszcze dostają auta i komputery. Fajnie mają.

0

Zastanawiam się, czy dalej są tu tacy, którzy uważają, że Song bardziej zasługuje na miejsce w pierwszym składzie niż Busi.

0

Więc spodziewajmy się Neya na środku obrony. ^^

0

Montoya wygląda na tym zdjęciu jakby ze trzy dni nie spał.

0

Mam nadzieję, że ten mecz uświadomił Martino, że pod nieobecność Leo lepiej ustawiać Neya na środku ataku.

0

Moje oceny za ten mecz:
Pinto - 5.5
Montoya - 7.0
Pique - 8.0
Mascherano - 7.0
Adriano - 6.5
Busquets - 7.5
Roberto - 7.5
Xavi - 7.0
Alexis - 9.0
Neymar - 9.5
Pedro - 7.5

0

:/ Tak coś czułem, że Samaras z główki strzeli.

0

SIF nawet. :D

0

Alexis 10/10 za ten mecz.

0

NEYMAR!

0

Alexis gra fenomenalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?