0

Co za mecz!

0

Ciekawe, na ile minut Betisowi starczy sił.

0

Chyba nie było spalonego!

0

Song jest zajebisty.

0

Współczuję Perquisowi.

0

Nie pamiętam dokładnie, to były moje początki z piłką.

0

Zajebiście, że gra Montoya, szkoda, że nie ma Tello i mam nadzieję, że zarówno on jak i Roberto wejdą w drugiej połowie.

0

Wygląda tragicznie (przypomina mi się Stamford Bridge z sezonu 05/06), ale sądzę, że i tak wygramy.

0

1-0 :(

0

Czy jest ktokolwiek na tej stronie, kto jest za Manchesterem w meczu z Arsenalem?

0

Xavi miał być najmniej eksploatowany, a gra najwięcej.

0

Świetny tekst. Nie wiedziałem, że w tamtym okresie wydarzyło się tyle cudów.

0

Miki_Messi

0

Jezu, tylko nie na skrzydle.

0

Zostanę zhejtowany, ale uważam, że ZP należy się jemu, albo Riberemu.

0

Nie lubię Ronaldo, ale muszę przyznać, że ostatnio gra rewelacyjnie.

0

Rywale potykali się o jego włosy i nie mogli go dogonić. XD

0

Dzięki.

0

Oglądam albo Real vs Real, albo Chelsea vs WBA. Nie mogę się zdecydować.

0

Sorki za odejście od tematu, ale mam dylemat. Lepiej obejrzeć mecz RM vs RSSS czy Chelsea vs WBA?

0

Może nie tylko w nocy. :D

0

Valdes; Montoya/Alves, Puyol, Bartra, Adriano; Song, Cesc, Roberto; Alexis, Messi, Tello

0

Rozumiem, że to taki komplement, ale jak gramy bez trenera udowodniła druga połowa zeszłego sezonu.

0

1. Ribery
2. Ronaldo
3. Messi
4. Ibrahimovic
5. Iniesta

0

W pierwszej chwili drugą linijkę drugiego akapitu przeczytałem tak: "Obydwaj grają już tandetnie".

0

3 lata męki.

0

W środku pola grał.

0

Pique non stop ma jakieś bóle w okolicy łonowej. xD

0

Ja tu za bardzo rotacji nie widzę.

0

Uwielbiam Xaviego, to jeden z najlepszych pomocników w historii, ale uważam, że ostatnio gra raczej za zasługi, bo nie prezentuje najlepszej formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?