10 listopada 2013, 21:24
0
Co za mecz!
10 listopada 2013, 21:17
Ciekawe, na ile minut Betisowi starczy sił.
10 listopada 2013, 21:15
Chyba nie było spalonego!
10 listopada 2013, 21:11
Song jest zajebisty.
10 listopada 2013, 21:07
Współczuję Perquisowi.
10 listopada 2013, 20:09
Nie pamiętam dokładnie, to były moje początki z piłką.
10 listopada 2013, 20:06
Zajebiście, że gra Montoya, szkoda, że nie ma Tello i mam nadzieję, że zarówno on jak i Roberto wejdą w drugiej połowie.
10 listopada 2013, 18:47
Wygląda tragicznie (przypomina mi się Stamford Bridge z sezonu 05/06), ale sądzę, że i tak wygramy.
10 listopada 2013, 17:45
1-0 :(
10 listopada 2013, 17:17
Czy jest ktokolwiek na tej stronie, kto jest za Manchesterem w meczu z Arsenalem?
10 listopada 2013, 10:33
Xavi miał być najmniej eksploatowany, a gra najwięcej.
10 listopada 2013, 08:17
Świetny tekst. Nie wiedziałem, że w tamtym okresie wydarzyło się tyle cudów.
9 listopada 2013, 22:57
Miki_Messi
9 listopada 2013, 18:58
Jezu, tylko nie na skrzydle.
9 listopada 2013, 18:04
Zostanę zhejtowany, ale uważam, że ZP należy się jemu, albo Riberemu.
9 listopada 2013, 16:25
Nie lubię Ronaldo, ale muszę przyznać, że ostatnio gra rewelacyjnie.
9 listopada 2013, 15:59
Rywale potykali się o jego włosy i nie mogli go dogonić. XD
9 listopada 2013, 15:56
Dzięki.
9 listopada 2013, 15:50
Oglądam albo Real vs Real, albo Chelsea vs WBA. Nie mogę się zdecydować.
9 listopada 2013, 15:48
Sorki za odejście od tematu, ale mam dylemat. Lepiej obejrzeć mecz RM vs RSSS czy Chelsea vs WBA?
9 listopada 2013, 15:47
Może nie tylko w nocy. :D
9 listopada 2013, 13:50
Valdes; Montoya/Alves, Puyol, Bartra, Adriano; Song, Cesc, Roberto; Alexis, Messi, Tello
9 listopada 2013, 11:41
Rozumiem, że to taki komplement, ale jak gramy bez trenera udowodniła druga połowa zeszłego sezonu.
9 listopada 2013, 10:17
1. Ribery 2. Ronaldo 3. Messi 4. Ibrahimovic 5. Iniesta
8 listopada 2013, 12:12
W pierwszej chwili drugą linijkę drugiego akapitu przeczytałem tak: "Obydwaj grają już tandetnie".
7 listopada 2013, 14:08
3 lata męki.
7 listopada 2013, 13:46
W środku pola grał.
Pique non stop ma jakieś bóle w okolicy łonowej. xD
7 listopada 2013, 10:52
Ja tu za bardzo rotacji nie widzę.
7 listopada 2013, 07:11
Uwielbiam Xaviego, to jeden z najlepszych pomocników w historii, ale uważam, że ostatnio gra raczej za zasługi, bo nie prezentuje najlepszej formy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Co za mecz!
0
Ciekawe, na ile minut Betisowi starczy sił.
0
Chyba nie było spalonego!
0
Song jest zajebisty.
0
Współczuję Perquisowi.
0
Nie pamiętam dokładnie, to były moje początki z piłką.
0
Zajebiście, że gra Montoya, szkoda, że nie ma Tello i mam nadzieję, że zarówno on jak i Roberto wejdą w drugiej połowie.
0
Wygląda tragicznie (przypomina mi się Stamford Bridge z sezonu 05/06), ale sądzę, że i tak wygramy.
0
1-0 :(
0
Czy jest ktokolwiek na tej stronie, kto jest za Manchesterem w meczu z Arsenalem?
0
Xavi miał być najmniej eksploatowany, a gra najwięcej.
0
Świetny tekst. Nie wiedziałem, że w tamtym okresie wydarzyło się tyle cudów.
0
Miki_Messi
0
Jezu, tylko nie na skrzydle.
0
Zostanę zhejtowany, ale uważam, że ZP należy się jemu, albo Riberemu.
0
Nie lubię Ronaldo, ale muszę przyznać, że ostatnio gra rewelacyjnie.
0
Rywale potykali się o jego włosy i nie mogli go dogonić. XD
0
Dzięki.
0
Oglądam albo Real vs Real, albo Chelsea vs WBA. Nie mogę się zdecydować.
0
Sorki za odejście od tematu, ale mam dylemat. Lepiej obejrzeć mecz RM vs RSSS czy Chelsea vs WBA?
0
Może nie tylko w nocy. :D
0
Valdes; Montoya/Alves, Puyol, Bartra, Adriano; Song, Cesc, Roberto; Alexis, Messi, Tello
0
Rozumiem, że to taki komplement, ale jak gramy bez trenera udowodniła druga połowa zeszłego sezonu.
0
1. Ribery
2. Ronaldo
3. Messi
4. Ibrahimovic
5. Iniesta
0
W pierwszej chwili drugą linijkę drugiego akapitu przeczytałem tak: "Obydwaj grają już tandetnie".
0
3 lata męki.
0
W środku pola grał.
0
Pique non stop ma jakieś bóle w okolicy łonowej. xD
0
Ja tu za bardzo rotacji nie widzę.
0
Uwielbiam Xaviego, to jeden z najlepszych pomocników w historii, ale uważam, że ostatnio gra raczej za zasługi, bo nie prezentuje najlepszej formy.