W sumie w pierwszym sezonie Pepa nie mieliśmy tak niskiego składu.
Na środku obrony grali Pique i Puyol. Ten drugi może nie jest taki wysoki, ale za to bardzo skoczny. Na lewej był Abidal, który też miał ponad 180 cm wzrostu. Na DM Toure lub Busi, w ataku mierzący prawie 190 cm Henry oraz 180 cm Eto'o.
0
Najbardziej cieszy mnie fakt, że wszyscy czterej stoperzy grają na solidnym poziomie.
0
Patrząc na formę Iniesty i Xaviego nasuwa się wniosek, że warto byłoby kupić środkowego pomocnika.
0
Szkoda, że nie mamy dwóch Fabregasów. :(
0
Finally...
0
De Jong szybszy od Messiego -.-
0
Wow, tylko 541541515 osób przed Tobą podało skład.
0
Z całym szacunkiem dla Xaviego, ale ten sezon ma słaby i nie powinien tyle grać, zwłaszcza kosztem Cesca.
0
Bartra na ławie a Mascherano w pierwszym. Mieli grać zawodnicy w formie a nie nazwiska.
0
Oby to nie był oficjalny skład. Bez Cesca nic nie ugramy.
0
Valdes; Alves, Pique, Bartra, Adriano; Song, Cesc, Iniesta; Alexis, Messi, Neymar
Taki skład bym chciał.
0
Uwielbiam wywiady tego typu. Takie "na luzie". Cesc to spoko koleś. Widać, że jest bardzo szczęśliwy w Barcelonie.
0
W sumie w pierwszym sezonie Pepa nie mieliśmy tak niskiego składu.
Na środku obrony grali Pique i Puyol. Ten drugi może nie jest taki wysoki, ale za to bardzo skoczny. Na lewej był Abidal, który też miał ponad 180 cm wzrostu. Na DM Toure lub Busi, w ataku mierzący prawie 190 cm Henry oraz 180 cm Eto'o.
0
Przede wszystkim obaj stoperzy powinni być wysocy, przydałby się też wysoki napastnik.
0
Może libero?
0
Szkoda, że odchodzi. Nie mogę sobie wyobrazić nikogo innego między słupkami,
0
Wolałbym taki skład:
Valdes
Alves, Pique, Bartra, Montoya
Song
Iniesta, Fabregas
Alexis, Neymar, Tello
Messi niech odpocznie na Milan.
0
Ja bym chciał na drugiego bramkarza Julio Cesara, ale tor raczej niemożliwe.
0
A ten drugi przymula.
0
Puyol to nie tylko wzór do naśladowania dla młodych stoperów. Carles jest też wzorem dla każdego człowieka.
0
Sędziowanie w Hiszpanii to tragedia.
0
Kolejne trafienie Alexisa!
0
10 milionów to moim zdaniem okazja za takiego bramkarza. Szkoda tylko, że nie dołączy w zimę.
0
Bardzo mądre odpowiedzi. Cieszy fakt, że Tata będzie rotował składem, i że wierzy w Roberto. Mam nadzieję, że Sergi zagra z Celtą.
0
Skład na Celtę moim zdaniem
VV
Alves/Montoya, Bartra, Puyol, Adriano
Song
Iniesta, Roberto
Alexis, Pedro, Tello
0
Świetne wideo.
0
Ramos to takie samo dzikie zwierze jak Pepe.
0
Sorry, nie zastępcą a asystentem.
0
Chciałbym, żeby Tito był zastępcą Martino jak wyzdrowieje.
0
Cholera.
0
Jak ja bym chciał, żeby Valdes został. Najlepszy bramkarz na ten moment.