0

Najbardziej cieszy mnie fakt, że wszyscy czterej stoperzy grają na solidnym poziomie.

0

Patrząc na formę Iniesty i Xaviego nasuwa się wniosek, że warto byłoby kupić środkowego pomocnika.

0

Szkoda, że nie mamy dwóch Fabregasów. :(

0

Finally...

0

De Jong szybszy od Messiego -.-

0

Wow, tylko 541541515 osób przed Tobą podało skład.

0

Z całym szacunkiem dla Xaviego, ale ten sezon ma słaby i nie powinien tyle grać, zwłaszcza kosztem Cesca.

0

Bartra na ławie a Mascherano w pierwszym. Mieli grać zawodnicy w formie a nie nazwiska.

0

Oby to nie był oficjalny skład. Bez Cesca nic nie ugramy.

0

Valdes; Alves, Pique, Bartra, Adriano; Song, Cesc, Iniesta; Alexis, Messi, Neymar

Taki skład bym chciał.

0

Uwielbiam wywiady tego typu. Takie "na luzie". Cesc to spoko koleś. Widać, że jest bardzo szczęśliwy w Barcelonie.

0

W sumie w pierwszym sezonie Pepa nie mieliśmy tak niskiego składu.
Na środku obrony grali Pique i Puyol. Ten drugi może nie jest taki wysoki, ale za to bardzo skoczny. Na lewej był Abidal, który też miał ponad 180 cm wzrostu. Na DM Toure lub Busi, w ataku mierzący prawie 190 cm Henry oraz 180 cm Eto'o.

0

Przede wszystkim obaj stoperzy powinni być wysocy, przydałby się też wysoki napastnik.

0

Może libero?

0

Szkoda, że odchodzi. Nie mogę sobie wyobrazić nikogo innego między słupkami,

0

Wolałbym taki skład:
Valdes
Alves, Pique, Bartra, Montoya
Song
Iniesta, Fabregas
Alexis, Neymar, Tello

Messi niech odpocznie na Milan.

0

Ja bym chciał na drugiego bramkarza Julio Cesara, ale tor raczej niemożliwe.

0

A ten drugi przymula.

0

Puyol to nie tylko wzór do naśladowania dla młodych stoperów. Carles jest też wzorem dla każdego człowieka.

0

Sędziowanie w Hiszpanii to tragedia.

0

Kolejne trafienie Alexisa!

0

10 milionów to moim zdaniem okazja za takiego bramkarza. Szkoda tylko, że nie dołączy w zimę.

0

Bardzo mądre odpowiedzi. Cieszy fakt, że Tata będzie rotował składem, i że wierzy w Roberto. Mam nadzieję, że Sergi zagra z Celtą.

0

Skład na Celtę moim zdaniem
VV
Alves/Montoya, Bartra, Puyol, Adriano
Song
Iniesta, Roberto
Alexis, Pedro, Tello

0

Świetne wideo.

0

Ramos to takie samo dzikie zwierze jak Pepe.

0

Sorry, nie zastępcą a asystentem.

0

Chciałbym, żeby Tito był zastępcą Martino jak wyzdrowieje.

0

Cholera.

0

Jak ja bym chciał, żeby Valdes został. Najlepszy bramkarz na ten moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?