Alba wraca po długiej kontuzji, więc jest to zrozumiałe, natomiast przypadek Bartry jest dla mnie dziwny. Marc się stara, jest naszym najlepszym obrońcą na ten moment a siedzi na trybunach, bo muszą grać święte krowy czyli Masche i Pique.
Dla tych co uważają, że Cardozo jest za stary:
Di Natale w wieku 36 lat był wicekrólem strzelców w Serie A w zeszłym sezonie.
Jaki widać mimo wieku można strzelać gole.
Ja uważam, że potrzeba nam kilku nowych, wysokich, silnych zawodników. Przede wszystkim stoper, prawy obrońca też by się przydał, bo Dani gra coraz słabiej a Montoya jest niepewny, środkowy pomocnik i zmiennik Messiego.
Moi wymarzeni kandydaci to:
ŚO - Mangala
PO - Danilo
ŚP - Vidal
N - Cardozo
Wydaje mi się, że już na chwilę obecną jest lepszy od Tello. Niech wraca z tego wypożyczenia, przyda się ktoś taki. Jestem pewny, że da więcej drużynie niż Pedro.
To jest mój faworyt do wzmocnienia ataku. Mógłby grać z ogórami w BBVA, żeby nie eksploatować zbytnio Messiego, który byłby wtedy wypoczęty na najważniejsze mecze w LM i w lidze.
0
Czy mi się wydaje, czy Martino powiedział "Mamo"?
0
Pique ma więcej goli w LM niż Neymar. XD
0
Ale nasi zajebiście dziś grają!
0
Niech Martino solidnie ochrzani Neymara za to, że nie uderza na bramkę.
0
Gdybyśmy mieli klasyczną "9", byłby gol.
0
Macherano jak Łysy z Brazzers. XD
0
Alba wraca po długiej kontuzji, więc jest to zrozumiałe, natomiast przypadek Bartry jest dla mnie dziwny. Marc się stara, jest naszym najlepszym obrońcą na ten moment a siedzi na trybunach, bo muszą grać święte krowy czyli Masche i Pique.
0
Cieszy mnie obecność Montoyi i Roberto, ale szkoda, że nie ma Bartry. To Mascherano powinien się kisić na trybunach a nie Marc.
0
Lepiej, żeby Leo tego prezentu nie otwierał, bo tam jeszcze jakaś bomba będzie.
0
Jak można prosić o datę urodzin Messiego? Żyjemy w średniowieczu, że takich informacji nie można uzyskać bezproblemowo?
0
Zamiast tych 35 milionów za Luiza już lepiej dać 50 za Mangale.
0
Oczywiście najlepszy obrońca czyli Bartra usiądzie pewnie na ławce.
0
Nie rozumiem tego faworyzowania Pedro przy ocenach.
0
Sądzę, że wszyscy powinni siedzieć przy jednym ogromnym stole a nie tak podzieleni.
0
Jeszcze Tottiego i Zanettiego.
0
Nie słaby. Tragiczny, albo nawet i gorzej.
0
Jezu, przez chwilę myślałem, że to Neymar o kuli idzie. Troszkę podobni są z Dos Santosem.
Song jak zwykle ciekawie ubrany. XD
0
Trochę to dziwne. Ciekawe, czy mu się przykro zrobiło.
0
Więcej takich spotkań!
0
Cardozo lepszy.
0
Wiem, że Vidal jest drogi, ale to jeden z najlepszych na swojej pozycji, a my potrzebujemy takich zawodników.
0
Dla tych co uważają, że Cardozo jest za stary:
Di Natale w wieku 36 lat był wicekrólem strzelców w Serie A w zeszłym sezonie.
Jaki widać mimo wieku można strzelać gole.
0
Ja uważam, że potrzeba nam kilku nowych, wysokich, silnych zawodników. Przede wszystkim stoper, prawy obrońca też by się przydał, bo Dani gra coraz słabiej a Montoya jest niepewny, środkowy pomocnik i zmiennik Messiego.
Moi wymarzeni kandydaci to:
ŚO - Mangala
PO - Danilo
ŚP - Vidal
N - Cardozo
0
Wydaje mi się, że już na chwilę obecną jest lepszy od Tello. Niech wraca z tego wypożyczenia, przyda się ktoś taki. Jestem pewny, że da więcej drużynie niż Pedro.
0
Mam nadzieję, że Leo będzie grał teraz mniej niż zawsze, żeby go te kontuzje tak nie prześladowały.
0
Ja myślę, że Cardozo, bo Klose jest moim zdaniem za stary nawet na zmiennika.
0
To jest mój faworyt do wzmocnienia ataku. Mógłby grać z ogórami w BBVA, żeby nie eksploatować zbytnio Messiego, który byłby wtedy wypoczęty na najważniejsze mecze w LM i w lidze.
0
Mangala to kapitalny wybór, szkoda, że taki drogi.
0
Chciałbym, żeby przyszli David Luiz i Oscar Cardozo, ale jak znam życie nie kupimy nikogo.
0
Niedługo media powiedzą, że Rasiak będzie nowym "Larssonem".