0

Czy mi się wydaje, czy Martino powiedział "Mamo"?

0

Pique ma więcej goli w LM niż Neymar. XD

0

Ale nasi zajebiście dziś grają!

0

Niech Martino solidnie ochrzani Neymara za to, że nie uderza na bramkę.

0

Gdybyśmy mieli klasyczną "9", byłby gol.

0

Macherano jak Łysy z Brazzers. XD

0

Alba wraca po długiej kontuzji, więc jest to zrozumiałe, natomiast przypadek Bartry jest dla mnie dziwny. Marc się stara, jest naszym najlepszym obrońcą na ten moment a siedzi na trybunach, bo muszą grać święte krowy czyli Masche i Pique.

0

Cieszy mnie obecność Montoyi i Roberto, ale szkoda, że nie ma Bartry. To Mascherano powinien się kisić na trybunach a nie Marc.

0

Lepiej, żeby Leo tego prezentu nie otwierał, bo tam jeszcze jakaś bomba będzie.

0

Jak można prosić o datę urodzin Messiego? Żyjemy w średniowieczu, że takich informacji nie można uzyskać bezproblemowo?

0

Zamiast tych 35 milionów za Luiza już lepiej dać 50 za Mangale.

0

Oczywiście najlepszy obrońca czyli Bartra usiądzie pewnie na ławce.

0

Nie rozumiem tego faworyzowania Pedro przy ocenach.

0

Sądzę, że wszyscy powinni siedzieć przy jednym ogromnym stole a nie tak podzieleni.

0

Jeszcze Tottiego i Zanettiego.

0

Nie słaby. Tragiczny, albo nawet i gorzej.

0

Jezu, przez chwilę myślałem, że to Neymar o kuli idzie. Troszkę podobni są z Dos Santosem.
Song jak zwykle ciekawie ubrany. XD

0

Trochę to dziwne. Ciekawe, czy mu się przykro zrobiło.

0

Więcej takich spotkań!

0

Cardozo lepszy.

0

Wiem, że Vidal jest drogi, ale to jeden z najlepszych na swojej pozycji, a my potrzebujemy takich zawodników.

0

Dla tych co uważają, że Cardozo jest za stary:
Di Natale w wieku 36 lat był wicekrólem strzelców w Serie A w zeszłym sezonie.
Jaki widać mimo wieku można strzelać gole.

0

Ja uważam, że potrzeba nam kilku nowych, wysokich, silnych zawodników. Przede wszystkim stoper, prawy obrońca też by się przydał, bo Dani gra coraz słabiej a Montoya jest niepewny, środkowy pomocnik i zmiennik Messiego.
Moi wymarzeni kandydaci to:
ŚO - Mangala
PO - Danilo
ŚP - Vidal
N - Cardozo

0

Wydaje mi się, że już na chwilę obecną jest lepszy od Tello. Niech wraca z tego wypożyczenia, przyda się ktoś taki. Jestem pewny, że da więcej drużynie niż Pedro.

0

Mam nadzieję, że Leo będzie grał teraz mniej niż zawsze, żeby go te kontuzje tak nie prześladowały.

0

Ja myślę, że Cardozo, bo Klose jest moim zdaniem za stary nawet na zmiennika.

0

To jest mój faworyt do wzmocnienia ataku. Mógłby grać z ogórami w BBVA, żeby nie eksploatować zbytnio Messiego, który byłby wtedy wypoczęty na najważniejsze mecze w LM i w lidze.

0

Mangala to kapitalny wybór, szkoda, że taki drogi.

0

Chciałbym, żeby przyszli David Luiz i Oscar Cardozo, ale jak znam życie nie kupimy nikogo.

0

Niedługo media powiedzą, że Rasiak będzie nowym "Larssonem".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?