26 października 2013, 19:32
0
Ryczel czasami wydaje dźwięki, jakby zatwardzenie miał.
26 października 2013, 19:08
"fanowie" ahhahahahahahha
26 października 2013, 18:24
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEA
26 października 2013, 17:39
Cud się wydarzy jeśli nie stracimy bramki po rzucie rożnym.
26 października 2013, 17:38
Dobrze, że chociaż nie ma Adriano na stoperze. xD
26 października 2013, 17:22
Oby tak było, co nie zmienia faktu, że ten skład wygląda tragicznie.
W Realu dobrze główkują: Ronaldo, Varane, Pepe, Khedira, Bale, Ramos W Barcelonie dobrze główkują: Pique Szykują się ciekawe stałe fragmenty.
26 października 2013, 17:17
Czy to prawda, że Bartra na trybunach? Chłopak może się załamać. Taka forma i trybuny a w składzie nowy Peter Crouch, czyli Mascherano.
26 października 2013, 17:16
Cesc powinien postawić się trenerowi i powiedzieć, że nie chce grać na ataku, bo źle się tam czuje.
26 października 2013, 17:15
To wygląda jak taki 4-4-2 diament.
26 października 2013, 17:12
Cieszy Messi na skrzydle, szkoda, że przez to Fabs na ataku. Co ten Martino widzi w upychaniu Cecha na "9"?
26 października 2013, 17:08
Jesteśmy chyba jedyną drużyną na świecie, w której trener co mecz wystawia jakiś dziwny skład.
Teraz jestem zdenerwowany o jakieś 99% bardziej.
26 października 2013, 17:07
Zaklepiemy się na śmierć. Real wyjdzie z jedną kontrą i strzeli gola.
26 października 2013, 17:06
Mieli grać zawodnicy w formie a nie nazwiska...
26 października 2013, 17:04
Macherano w pierwszym, Cesc na ataku? Kurwa, co się dzieje?
26 października 2013, 16:36
2:1 dla nas.
26 października 2013, 15:45
Chyba Ryczela.
Jeszcze ponad dwie godziny :(
26 października 2013, 15:44
Bez defensywnego pomocnika?
26 października 2013, 14:52
Super skład, dałbym tylko Bartrę za Pique.
26 października 2013, 14:50
W jakiej formie Dani by nie był, zawsze będę go uwielbiał.
26 października 2013, 11:50
Sam zastanawiam się czy oglądać z Ryczelem czy z Wolskim i Orłowskim.
26 października 2013, 11:47
Prędzej Puyol nadąży nad Ronaldo i Balem niż Pique, któremu obrót wokół własnej osi zajmuję godzinę.
26 października 2013, 11:43
Dziękuję.
26 października 2013, 11:40
A jak tego komentatora wybrać?
26 października 2013, 11:37
Hahahahhahaha, jakiś koleś na rm.pl pisze, że Real jest w lepszej formie.
26 października 2013, 11:28
Nie wiem, kiedy Martino się zorientuje, że Fabs się nie nadaje na "9".
26 października 2013, 11:27
Jeśli wyjdziemy z Masche i Fabsem na ataku to będzie tragedia.
26 października 2013, 09:03
Może to dziwne, ale mam wrażenie, że dziś na prawym skrzydle zagra Leo a na środku ataku Neymar lub Cesc (oby nie ten drugi) i to będzie ten element zaskoczenia.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ryczel czasami wydaje dźwięki, jakby zatwardzenie miał.
0
"fanowie" ahhahahahahahha
0
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEA
0
Cud się wydarzy jeśli nie stracimy bramki po rzucie rożnym.
0
Dobrze, że chociaż nie ma Adriano na stoperze. xD
0
Oby tak było, co nie zmienia faktu, że ten skład wygląda tragicznie.
0
W Realu dobrze główkują: Ronaldo, Varane, Pepe, Khedira, Bale, Ramos
W Barcelonie dobrze główkują: Pique
Szykują się ciekawe stałe fragmenty.
0
Czy to prawda, że Bartra na trybunach? Chłopak może się załamać. Taka forma i trybuny a w składzie nowy Peter Crouch, czyli Mascherano.
0
Cesc powinien postawić się trenerowi i powiedzieć, że nie chce grać na ataku, bo źle się tam czuje.
0
To wygląda jak taki 4-4-2 diament.
0
Cieszy Messi na skrzydle, szkoda, że przez to Fabs na ataku. Co ten Martino widzi w upychaniu Cecha na "9"?
0
Jesteśmy chyba jedyną drużyną na świecie, w której trener co mecz wystawia jakiś dziwny skład.
0
Teraz jestem zdenerwowany o jakieś 99% bardziej.
0
Zaklepiemy się na śmierć. Real wyjdzie z jedną kontrą i strzeli gola.
0
Mieli grać zawodnicy w formie a nie nazwiska...
0
Macherano w pierwszym, Cesc na ataku? Kurwa, co się dzieje?
0
2:1 dla nas.
0
Chyba Ryczela.
0
Jeszcze ponad dwie godziny :(
0
Bez defensywnego pomocnika?
0
Super skład, dałbym tylko Bartrę za Pique.
0
W jakiej formie Dani by nie był, zawsze będę go uwielbiał.
0
Sam zastanawiam się czy oglądać z Ryczelem czy z Wolskim i Orłowskim.
0
Prędzej Puyol nadąży nad Ronaldo i Balem niż Pique, któremu obrót wokół własnej osi zajmuję godzinę.
0
Dziękuję.
0
A jak tego komentatora wybrać?
0
Hahahahhahaha, jakiś koleś na rm.pl pisze, że Real jest w lepszej formie.
0
Nie wiem, kiedy Martino się zorientuje, że Fabs się nie nadaje na "9".
0
Jeśli wyjdziemy z Masche i Fabsem na ataku to będzie tragedia.
0
Może to dziwne, ale mam wrażenie, że dziś na prawym skrzydle zagra Leo a na środku ataku Neymar lub Cesc (oby nie ten drugi) i to będzie ten element zaskoczenia.