13 października 2013, 19:55
0
Super by było, gdyby do nas dołączył. Jeszcze na ławkę Reina lub Julio Cesar i byłoby git.
13 października 2013, 15:54
Coś czuję, że na Osasunę wyjdzie para stoperów Busquets-Bartra, jako defensywny pomocnik Song i w 70 minucie Puyol zmieni Busiego.
13 października 2013, 11:41
Rozumiem, że to ma być "nowy Larsson", ale i tak uważam, że powinien to być ktoś nieco młodszy.
12 października 2013, 19:35
Ta, a na stoperze zagra Pinto.
12 października 2013, 15:39
Myślę, że na chwilę obecną kolejny pomocnik jest niepotrzebny. Mamy Cesca, powracającego do formy Xaviego, Iniestę, który pewnie niedługo zacznie grać coraz lepiej i młodych Roberto i Dos Santosa.
11 października 2013, 08:17
Ja dokładnie tak samo :D
11 października 2013, 08:16
Właśnie za to kocham tę drużynę. Jest to więcej niż klub. To jest rodzina.
7 października 2013, 22:43
Atmosfera o 18 jest znikoma. Ale to nic, skośnoocy są najważniejsi.
5 października 2013, 10:36
Roberto za Iniestę. Andres jest bez formy.
4 października 2013, 16:45
Nie podoba mi się tylko to, że Martino powiedział, że Pique ma niewiele do poprawienia.
4 października 2013, 13:59
Jako zmiennik nowego, MŁODEGO bramkarza - czemu nie? Jako podstawowy goalkeeper - NIE!
4 października 2013, 13:58
Moim zdaniem to zasługa Valdesa i lepszego pressingu z przodu. Mimo to, stoper by się przydał.
3 października 2013, 20:18
Z całym szacunkiem dla Romario, ale ten gol nie jest jakiś ultra nadzwyczajny. Asysta natomiast świetna.
3 października 2013, 16:01
Kiedyś w końcu będzie miało te ciężkie mecze.
2 października 2013, 20:56
Zepsuł to Hart.
2 października 2013, 20:54
Normalnie byłbym za Bayernem, ale ostatnio coraz mniej ich lubię, więc nie wiem. XD
2 października 2013, 18:51
Tylko nie 16. Najlepiej 21 lub 22.
2 października 2013, 18:29
Najlepszy kapitan w historii, do tego jeden z lepszych stoperów.
1 października 2013, 20:05
Nawet Tito dawał mu więcej minut.
1 października 2013, 19:56
Już nie pamiętam kiedy było tak, żebym ze 2-3 mecze pod rząd byłbym zadowolony ze składu.
1 października 2013, 19:54
Cesc w ataku, Pedro w pierwszym, Song na ławce? Świetnie, po prostu świetnie, lepiej być nie może.
1 października 2013, 19:53
Kur... znowu nie ma Songa. Zajebiste rotacje.
1 października 2013, 19:19
Droga ta porcelana w dzisiejszych czasach.
1 października 2013, 19:14
Moim zdaniem tak :/
1 października 2013, 19:10
Pedro w pierwszej 11 i Cesc na szpicy = zaklepanie się na śmierć.
30 września 2013, 22:36
Chciałbym, żeby tak wyglądał jutrzejszy skład Valdes Alves, Pique, Bartra, Adriano Xavi, Song, Fabregas Pedro, Neymar, Tello
30 września 2013, 22:35
Villa nie pogodziłby się z rolą zmiennika Messiego.
30 września 2013, 22:33
"Uwież" w słownik.
30 września 2013, 21:50
Serdecznie witamy :)
30 września 2013, 21:46
Wolałbym powtórkę 5:0
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Super by było, gdyby do nas dołączył. Jeszcze na ławkę Reina lub Julio Cesar i byłoby git.
0
Coś czuję, że na Osasunę wyjdzie para stoperów Busquets-Bartra, jako defensywny pomocnik Song i w 70 minucie Puyol zmieni Busiego.
0
Rozumiem, że to ma być "nowy Larsson", ale i tak uważam, że powinien to być ktoś nieco młodszy.
0
Ta, a na stoperze zagra Pinto.
0
Myślę, że na chwilę obecną kolejny pomocnik jest niepotrzebny. Mamy Cesca, powracającego do formy Xaviego, Iniestę, który pewnie niedługo zacznie grać coraz lepiej i młodych Roberto i Dos Santosa.
0
Ja dokładnie tak samo :D
0
Właśnie za to kocham tę drużynę. Jest to więcej niż klub. To jest rodzina.
0
Atmosfera o 18 jest znikoma. Ale to nic, skośnoocy są najważniejsi.
0
Roberto za Iniestę. Andres jest bez formy.
0
Nie podoba mi się tylko to, że Martino powiedział, że Pique ma niewiele do poprawienia.
0
Jako zmiennik nowego, MŁODEGO bramkarza - czemu nie? Jako podstawowy goalkeeper - NIE!
0
Moim zdaniem to zasługa Valdesa i lepszego pressingu z przodu. Mimo to, stoper by się przydał.
0
Z całym szacunkiem dla Romario, ale ten gol nie jest jakiś ultra nadzwyczajny. Asysta natomiast świetna.
0
Kiedyś w końcu będzie miało te ciężkie mecze.
0
Zepsuł to Hart.
0
Normalnie byłbym za Bayernem, ale ostatnio coraz mniej ich lubię, więc nie wiem. XD
0
Tylko nie 16. Najlepiej 21 lub 22.
0
Najlepszy kapitan w historii, do tego jeden z lepszych stoperów.
0
Nawet Tito dawał mu więcej minut.
0
Już nie pamiętam kiedy było tak, żebym ze 2-3 mecze pod rząd byłbym zadowolony ze składu.
0
Cesc w ataku, Pedro w pierwszym, Song na ławce? Świetnie, po prostu świetnie, lepiej być nie może.
0
Kur... znowu nie ma Songa. Zajebiste rotacje.
0
Droga ta porcelana w dzisiejszych czasach.
0
Moim zdaniem tak :/
0
Pedro w pierwszej 11 i Cesc na szpicy = zaklepanie się na śmierć.
0
Chciałbym, żeby tak wyglądał jutrzejszy skład
Valdes
Alves, Pique, Bartra, Adriano
Xavi, Song, Fabregas
Pedro, Neymar, Tello
0
Villa nie pogodziłby się z rolą zmiennika Messiego.
0
"Uwież" w słownik.
0
Serdecznie witamy :)
0
Wolałbym powtórkę 5:0