0

Super by było, gdyby do nas dołączył. Jeszcze na ławkę Reina lub Julio Cesar i byłoby git.

0

Coś czuję, że na Osasunę wyjdzie para stoperów Busquets-Bartra, jako defensywny pomocnik Song i w 70 minucie Puyol zmieni Busiego.

0

Rozumiem, że to ma być "nowy Larsson", ale i tak uważam, że powinien to być ktoś nieco młodszy.

0

Ta, a na stoperze zagra Pinto.

0

Myślę, że na chwilę obecną kolejny pomocnik jest niepotrzebny. Mamy Cesca, powracającego do formy Xaviego, Iniestę, który pewnie niedługo zacznie grać coraz lepiej i młodych Roberto i Dos Santosa.

0

Ja dokładnie tak samo :D

0

Właśnie za to kocham tę drużynę. Jest to więcej niż klub. To jest rodzina.

0

Atmosfera o 18 jest znikoma. Ale to nic, skośnoocy są najważniejsi.

0

Roberto za Iniestę. Andres jest bez formy.

0

Nie podoba mi się tylko to, że Martino powiedział, że Pique ma niewiele do poprawienia.

0

Jako zmiennik nowego, MŁODEGO bramkarza - czemu nie? Jako podstawowy goalkeeper - NIE!

0

Moim zdaniem to zasługa Valdesa i lepszego pressingu z przodu. Mimo to, stoper by się przydał.

0

Z całym szacunkiem dla Romario, ale ten gol nie jest jakiś ultra nadzwyczajny. Asysta natomiast świetna.

0

Kiedyś w końcu będzie miało te ciężkie mecze.

0

Zepsuł to Hart.

0

Normalnie byłbym za Bayernem, ale ostatnio coraz mniej ich lubię, więc nie wiem. XD

0

Tylko nie 16. Najlepiej 21 lub 22.

0

Najlepszy kapitan w historii, do tego jeden z lepszych stoperów.

0

Nawet Tito dawał mu więcej minut.

0

Już nie pamiętam kiedy było tak, żebym ze 2-3 mecze pod rząd byłbym zadowolony ze składu.

0

Cesc w ataku, Pedro w pierwszym, Song na ławce? Świetnie, po prostu świetnie, lepiej być nie może.

0

Kur... znowu nie ma Songa. Zajebiste rotacje.

0

Droga ta porcelana w dzisiejszych czasach.

0

Moim zdaniem tak :/

0

Pedro w pierwszej 11 i Cesc na szpicy = zaklepanie się na śmierć.

0

Chciałbym, żeby tak wyglądał jutrzejszy skład
Valdes
Alves, Pique, Bartra, Adriano
Xavi, Song, Fabregas
Pedro, Neymar, Tello

0

Villa nie pogodziłby się z rolą zmiennika Messiego.

0

"Uwież" w słownik.

0

Serdecznie witamy :)

0

Wolałbym powtórkę 5:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?