14 września 2013, 10:46
0
VV Adriano - Mascherano - Pique - Montoya Song Iniesta - Cesc Neymar - Messi - Tello Taki skład bym chciał.
13 września 2013, 19:19
Kim do cholery ona jest, że się wypowiada na takie tematy i obraża jednego z najlepszych piłkarzy w historii?
7 września 2013, 17:10
Oby więcej takich podań od Cesca, tylko, że w Barcelonie.
7 września 2013, 11:24
Po tej wypowiedzi zaczynam się cieszyć, że do nas nie przyszedł.
6 września 2013, 18:50
Nigdy czegoś takiego nie napisałem.
6 września 2013, 18:47
Szkoda, że odchodzi.
5 września 2013, 13:58
Jak Dani skończy karierę to niech zostanie dyrektorem sportowym u nas.
4 września 2013, 19:15
Teraz módlmy się, żeby Puyol grał do 2016.
1 września 2013, 22:40
Tello na środku a Messi na prawym?
1 września 2013, 22:34
Nareszcie!!
1 września 2013, 22:30
Jak bardzo Pedro musi zjebać za przeproszeniem akcję, żeby tak dużo nie grać?
Alves nie dokopał.
1 września 2013, 22:28
Pinto na skrzydle by lepiej zagrał.
1 września 2013, 22:22
Kiedy Alves zrozumie, że wysokie wrzutki nie mają najmniejszego sensu?
1 września 2013, 22:18
Adriano za Alvesa Tello za Pedro.
1 września 2013, 21:57
Zimą musi przyjść WYSOKI stoper!
1 września 2013, 21:53
Co kurwa?
1 września 2013, 21:52
Nie obwiniałbym obrony za tego gola.
1 września 2013, 21:50
Cóż za gol. Brawo dla Valencii.
1 września 2013, 21:46
O kur... oniemiałem. Genialna akcja.
1 września 2013, 21:44
Gol z kontry!!!
1 września 2013, 21:34
Przykro to mówić, ale to Xavi psuje naszą grę. :(
1 września 2013, 21:29
Strzał z daleka :O
1 września 2013, 21:28
Kontry w naszym wykonaniu to tragedia.
1 września 2013, 21:26
Świetnie to zrobili.
1 września 2013, 21:24
Ładny drybling, kiepski strzał.
1 września 2013, 21:17
Cesc + Messi = gol
1 września 2013, 20:11
Tello, Song i Montoya powinni wyjść w pierwszym.
1 września 2013, 19:13
Adriano za Albę, Song za Busquetsa, Roberto za Iniestę.
29 sierpnia 2013, 20:34
Uwielbiam, gdy mecz ligowy jest w sobotni wieczór. Wtedy najprzyjemniej mi się ogląda.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
VV
Adriano - Mascherano - Pique - Montoya
Song
Iniesta - Cesc
Neymar - Messi - Tello
Taki skład bym chciał.
0
Kim do cholery ona jest, że się wypowiada na takie tematy i obraża jednego z najlepszych piłkarzy w historii?
0
Oby więcej takich podań od Cesca, tylko, że w Barcelonie.
0
Po tej wypowiedzi zaczynam się cieszyć, że do nas nie przyszedł.
0
Nigdy czegoś takiego nie napisałem.
0
Szkoda, że odchodzi.
0
Jak Dani skończy karierę to niech zostanie dyrektorem sportowym u nas.
0
Teraz módlmy się, żeby Puyol grał do 2016.
0
Tello na środku a Messi na prawym?
0
Nareszcie!!
0
Jak bardzo Pedro musi zjebać za przeproszeniem akcję, żeby tak dużo nie grać?
0
Alves nie dokopał.
0
Pinto na skrzydle by lepiej zagrał.
0
Kiedy Alves zrozumie, że wysokie wrzutki nie mają najmniejszego sensu?
0
Adriano za Alvesa
Tello za Pedro.
0
Zimą musi przyjść WYSOKI stoper!
0
Co kurwa?
0
Nie obwiniałbym obrony za tego gola.
0
Cóż za gol. Brawo dla Valencii.
0
O kur... oniemiałem. Genialna akcja.
0
Gol z kontry!!!
0
Przykro to mówić, ale to Xavi psuje naszą grę. :(
0
Strzał z daleka :O
0
Kontry w naszym wykonaniu to tragedia.
0
Świetnie to zrobili.
0
Ładny drybling, kiepski strzał.
0
Cesc + Messi = gol
0
Tello, Song i Montoya powinni wyjść w pierwszym.
0
Adriano za Albę, Song za Busquetsa, Roberto za Iniestę.
0
Uwielbiam, gdy mecz ligowy jest w sobotni wieczór. Wtedy najprzyjemniej mi się ogląda.