0

VV
Adriano - Mascherano - Pique - Montoya
Song
Iniesta - Cesc
Neymar - Messi - Tello

Taki skład bym chciał.

0

Kim do cholery ona jest, że się wypowiada na takie tematy i obraża jednego z najlepszych piłkarzy w historii?

0

Oby więcej takich podań od Cesca, tylko, że w Barcelonie.

0

Po tej wypowiedzi zaczynam się cieszyć, że do nas nie przyszedł.

0

Nigdy czegoś takiego nie napisałem.

0

Szkoda, że odchodzi.

0

Jak Dani skończy karierę to niech zostanie dyrektorem sportowym u nas.

0

Teraz módlmy się, żeby Puyol grał do 2016.

0

Tello na środku a Messi na prawym?

0

Nareszcie!!

0

Jak bardzo Pedro musi zjebać za przeproszeniem akcję, żeby tak dużo nie grać?

0

Alves nie dokopał.

0

Pinto na skrzydle by lepiej zagrał.

0

Kiedy Alves zrozumie, że wysokie wrzutki nie mają najmniejszego sensu?

0

Adriano za Alvesa
Tello za Pedro.

0

Zimą musi przyjść WYSOKI stoper!

0

Co kurwa?

0

Nie obwiniałbym obrony za tego gola.

0

Cóż za gol. Brawo dla Valencii.

0

O kur... oniemiałem. Genialna akcja.

0

Gol z kontry!!!

0

Przykro to mówić, ale to Xavi psuje naszą grę. :(

0

Strzał z daleka :O

0

Kontry w naszym wykonaniu to tragedia.

0

Świetnie to zrobili.

0

Ładny drybling, kiepski strzał.

0

Cesc + Messi = gol

0

Tello, Song i Montoya powinni wyjść w pierwszym.

0

Adriano za Albę, Song za Busquetsa, Roberto za Iniestę.

0

Uwielbiam, gdy mecz ligowy jest w sobotni wieczór. Wtedy najprzyjemniej mi się ogląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?