28 września 2013, 15:15
0
Np. w Media Markt posiadają.
Idealny skład.
28 września 2013, 15:14
Może Dani w ostatnich sezonach nie gra jakoś fenomenalnie, ale swoim poczuciem humoru wiele daje drużynie. No i lepiej negocjuje transfery od Zubiego.
28 września 2013, 14:40
1
Chciałbym podziękować redakcji za rozpoczęcie tego cyklu. Należę do grupy młodszych kibiców a dzięki takim artykułom dużo dowiem się na temat legend mojego ukochanego klubu.
28 września 2013, 13:07
VV, Montoya, Pique, Bartra, Adriano, Song, Roberto, Cesc, Tello, Messi, Pedro - chciałbym taką jedenastkę.
27 września 2013, 17:06
Oraz idealny dzień.
26 września 2013, 20:09
Wiem, właśnie dlatego się pytam, czemu jest w napastnikach.
26 września 2013, 20:08
Ramires to napastnik?
24 września 2013, 23:00
Gra wygląda zdecydowanie lepiej, no i są rotacje. Oby tak dalej.
23 września 2013, 18:56
Chciałbym powrotu Toure do Barcy i grania dwójką Yaya-Busquets/Song.
23 września 2013, 18:28
Nie wiem o co chodziło, ale jeśli to była taka "zachcianka" Leo to bardzo nieładnie.
23 września 2013, 17:03
Chciałbym Courtois, ale Muł go nie puści, a jeśli nie Belg to może Begovic, albo Muslera?
22 września 2013, 10:16
Montoya nie zagrał najlepiej, ale myślę, że po prostu zjadła go trema i w następnych meczach będzie już bardzo solidnym zmiennikiem Alvesa.
21 września 2013, 22:44
Jak ja bym chciał, żeby został.
21 września 2013, 19:07
A, nie, sorry, nie zauważyłem, że Neymar na lewym. W takim razie dobrze, że jest Pedro.
Fajny skład, choć wolałbym Tello a nie Pedro.
21 września 2013, 11:39
Myślę, że powinien zagrać Bartra za Pique lub Mascherano i Montoya za Daniego.
20 września 2013, 22:21
VV Montoya-Bartra-Mascherano-Adriano Fabregas-Song-Roberto Alexis-Messi-Tello Taki skład chciałbym zobaczyć.
20 września 2013, 14:52
Po prostu kapitalnie. Nie dość, że nie mamy porządnych stoperów to na dodatek zostaniemy z jednym defensywnym pomocnikiem.
20 września 2013, 11:50
Zgadzam się niemal ze wszystkim co powiedział, oprócz stoperów.
18 września 2013, 22:40
Dobry meczyk
18 września 2013, 22:33
Pedro minął obrońcę. Dziwne... xD
18 września 2013, 22:30
REalizator strollował komentatora.
18 września 2013, 22:28
Cieszy mnie dobra forma Alvesa.
18 września 2013, 22:25
Busi to lepszy drybler niż Pedro.
18 września 2013, 22:24
My wygrywamy, Atletico też, BVB przegrywa a Chelsea remisuje - lepiej być nie może.
18 września 2013, 22:22
VV życiowa forma.
18 września 2013, 22:21
-.-...
18 września 2013, 22:20
Ale ich ośmieszył :D
18 września 2013, 22:19
Znowu to samo?????
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Np. w Media Markt posiadają.
0
Idealny skład.
0
Może Dani w ostatnich sezonach nie gra jakoś fenomenalnie, ale swoim poczuciem humoru wiele daje drużynie. No i lepiej negocjuje transfery od Zubiego.
1
Chciałbym podziękować redakcji za rozpoczęcie tego cyklu. Należę do grupy młodszych kibiców a dzięki takim artykułom dużo dowiem się na temat legend mojego ukochanego klubu.
0
VV, Montoya, Pique, Bartra, Adriano, Song, Roberto, Cesc, Tello, Messi, Pedro - chciałbym taką jedenastkę.
0
Oraz idealny dzień.
0
Wiem, właśnie dlatego się pytam, czemu jest w napastnikach.
0
Ramires to napastnik?
0
Gra wygląda zdecydowanie lepiej, no i są rotacje. Oby tak dalej.
0
Chciałbym powrotu Toure do Barcy i grania dwójką Yaya-Busquets/Song.
0
Nie wiem o co chodziło, ale jeśli to była taka "zachcianka" Leo to bardzo nieładnie.
0
Chciałbym Courtois, ale Muł go nie puści, a jeśli nie Belg to może Begovic, albo Muslera?
0
Montoya nie zagrał najlepiej, ale myślę, że po prostu zjadła go trema i w następnych meczach będzie już bardzo solidnym zmiennikiem Alvesa.
0
Jak ja bym chciał, żeby został.
0
A, nie, sorry, nie zauważyłem, że Neymar na lewym. W takim razie dobrze, że jest Pedro.
0
Fajny skład, choć wolałbym Tello a nie Pedro.
0
Myślę, że powinien zagrać Bartra za Pique lub Mascherano i Montoya za Daniego.
0
VV
Montoya-Bartra-Mascherano-Adriano
Fabregas-Song-Roberto
Alexis-Messi-Tello
Taki skład chciałbym zobaczyć.
0
Po prostu kapitalnie. Nie dość, że nie mamy porządnych stoperów to na dodatek zostaniemy z jednym defensywnym pomocnikiem.
0
Zgadzam się niemal ze wszystkim co powiedział, oprócz stoperów.
0
Dobry meczyk
0
Pedro minął obrońcę. Dziwne... xD
0
REalizator strollował komentatora.
0
Cieszy mnie dobra forma Alvesa.
0
Busi to lepszy drybler niż Pedro.
0
My wygrywamy, Atletico też, BVB przegrywa a Chelsea remisuje - lepiej być nie może.
0
VV życiowa forma.
0
-.-...
0
Ale ich ośmieszył :D
0
Znowu to samo?????