0

Np. w Media Markt posiadają.

0

Idealny skład.

0

Może Dani w ostatnich sezonach nie gra jakoś fenomenalnie, ale swoim poczuciem humoru wiele daje drużynie. No i lepiej negocjuje transfery od Zubiego.

1

Chciałbym podziękować redakcji za rozpoczęcie tego cyklu. Należę do grupy młodszych kibiców a dzięki takim artykułom dużo dowiem się na temat legend mojego ukochanego klubu.

0

VV, Montoya, Pique, Bartra, Adriano, Song, Roberto, Cesc, Tello, Messi, Pedro - chciałbym taką jedenastkę.

0

Oraz idealny dzień.

0

Wiem, właśnie dlatego się pytam, czemu jest w napastnikach.

0

Ramires to napastnik?

0

Gra wygląda zdecydowanie lepiej, no i są rotacje. Oby tak dalej.

0

Chciałbym powrotu Toure do Barcy i grania dwójką Yaya-Busquets/Song.

0

Nie wiem o co chodziło, ale jeśli to była taka "zachcianka" Leo to bardzo nieładnie.

0

Chciałbym Courtois, ale Muł go nie puści, a jeśli nie Belg to może Begovic, albo Muslera?

0

Montoya nie zagrał najlepiej, ale myślę, że po prostu zjadła go trema i w następnych meczach będzie już bardzo solidnym zmiennikiem Alvesa.

0

Jak ja bym chciał, żeby został.

0

A, nie, sorry, nie zauważyłem, że Neymar na lewym. W takim razie dobrze, że jest Pedro.

0

Fajny skład, choć wolałbym Tello a nie Pedro.

0

Myślę, że powinien zagrać Bartra za Pique lub Mascherano i Montoya za Daniego.

0

VV
Montoya-Bartra-Mascherano-Adriano
Fabregas-Song-Roberto
Alexis-Messi-Tello

Taki skład chciałbym zobaczyć.

0

Po prostu kapitalnie. Nie dość, że nie mamy porządnych stoperów to na dodatek zostaniemy z jednym defensywnym pomocnikiem.

0

Zgadzam się niemal ze wszystkim co powiedział, oprócz stoperów.

0

Dobry meczyk

0

Pedro minął obrońcę. Dziwne... xD

0

REalizator strollował komentatora.

0

Cieszy mnie dobra forma Alvesa.

0

Busi to lepszy drybler niż Pedro.

0

My wygrywamy, Atletico też, BVB przegrywa a Chelsea remisuje - lepiej być nie może.

0

VV życiowa forma.

0

-.-...

0

Ale ich ośmieszył :D

0

Znowu to samo?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?