0

I tak zagra Fabregas.

0

Czekam na akcje trio Alba, Iniesta, Neymar.

0

Dla mnie jest to bardzo dobry pomysł. Ten zawodnik dużo daje w defensywie i ofensywie, kapitalnie strzela z daleka, no i do tego potrafi dobrze rozegrać.

0

To samo Tello.

0

Może tą dziewiątką na przyszły sezon będzie Dongou? Fajnie by było, gdyby jego talent tak eksplodował.

0

Dobrze, że następne GD dopiero za parę miesięcy, bo z tą grą to byśmy z 5:0 dostali.

0

Może to dziwne, ale po stracie gola zacząłem się śmiać.

0

na sport.tvp.pl jest opóźnienie.

0

na sport.t

0

Pisać poprawnie klawiatura na trudna bardzo?

0

W marcu Busquets będzie rękawami oddychał.

0

Tracę cierpliwość do tego Martino.

0

Dzięki. :)

0

Neymara się udało "wycisnąć".

0

Byłoby super mieć ich obu.

0

Nareszcie!
Na środek ataku Cardozo wydaje się być idealny. Wysoki, silny, dobrze gra głową i znakomicie strzela z daleka. Szkoda tylko, że nie mógłby grać w LM.
Co do stopera to bardzo chciałbym Mangalę, ale raczej on jest nie do wyciągnięcia, więc Luiz też jest ok.

0

Pinto
Montoya, Bartra, Mascherano, Alba
Song
Roberto, Fabregas
Pedro, Dongou, Adama

Taki skład bym chciał.

0

I Bartra na ławie.

0

Byłoby super, gdyby nas zasilił, ale wątpię, żeby tak się stało.

0

I Busquets, który jest lepszy od Matica.

0

Nie powinno być w tym zestawieniu Pique a powinien być Iniesta.

0

Po co Xavi na takich ogórków?

0

Moim zdaniem jest to spowodowane brakiem konkurencji i motywacji w drużynie (Alves, Xavi, Iniesta, Pique będą grali bez względu na wszystko).

0

Beznadziejny pomysł. Mam nadzieję, że wejdzie na max. 5 minut.

0

Potrzebujemy normalnego zmiennika Messiego.

0

Neymar...

0

Busquets wymiata.

0

Brakowało tego ostatnio.

0

Bartra pewnie zagra w CdR...

0

Gdzie jest Bartra? Nasz najlepszy obrońca! Mieli grać zawodnicy w formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?