Dla mnie jest to bardzo dobry pomysł. Ten zawodnik dużo daje w defensywie i ofensywie, kapitalnie strzela z daleka, no i do tego potrafi dobrze rozegrać.
Nareszcie!
Na środek ataku Cardozo wydaje się być idealny. Wysoki, silny, dobrze gra głową i znakomicie strzela z daleka. Szkoda tylko, że nie mógłby grać w LM.
Co do stopera to bardzo chciałbym Mangalę, ale raczej on jest nie do wyciągnięcia, więc Luiz też jest ok.
0
I tak zagra Fabregas.
0
Czekam na akcje trio Alba, Iniesta, Neymar.
0
Dla mnie jest to bardzo dobry pomysł. Ten zawodnik dużo daje w defensywie i ofensywie, kapitalnie strzela z daleka, no i do tego potrafi dobrze rozegrać.
0
To samo Tello.
0
Może tą dziewiątką na przyszły sezon będzie Dongou? Fajnie by było, gdyby jego talent tak eksplodował.
0
Dobrze, że następne GD dopiero za parę miesięcy, bo z tą grą to byśmy z 5:0 dostali.
0
Może to dziwne, ale po stracie gola zacząłem się śmiać.
0
na sport.tvp.pl jest opóźnienie.
0
na sport.t
0
Pisać poprawnie klawiatura na trudna bardzo?
0
W marcu Busquets będzie rękawami oddychał.
0
Tracę cierpliwość do tego Martino.
0
Dzięki. :)
0
Neymara się udało "wycisnąć".
0
Byłoby super mieć ich obu.
0
Nareszcie!
Na środek ataku Cardozo wydaje się być idealny. Wysoki, silny, dobrze gra głową i znakomicie strzela z daleka. Szkoda tylko, że nie mógłby grać w LM.
Co do stopera to bardzo chciałbym Mangalę, ale raczej on jest nie do wyciągnięcia, więc Luiz też jest ok.
0
Pinto
Montoya, Bartra, Mascherano, Alba
Song
Roberto, Fabregas
Pedro, Dongou, Adama
Taki skład bym chciał.
0
I Bartra na ławie.
0
Byłoby super, gdyby nas zasilił, ale wątpię, żeby tak się stało.
0
I Busquets, który jest lepszy od Matica.
0
Nie powinno być w tym zestawieniu Pique a powinien być Iniesta.
0
Po co Xavi na takich ogórków?
0
Moim zdaniem jest to spowodowane brakiem konkurencji i motywacji w drużynie (Alves, Xavi, Iniesta, Pique będą grali bez względu na wszystko).
0
Beznadziejny pomysł. Mam nadzieję, że wejdzie na max. 5 minut.
0
Potrzebujemy normalnego zmiennika Messiego.
0
Neymar...
0
Busquets wymiata.
0
Brakowało tego ostatnio.
0
Bartra pewnie zagra w CdR...
0
Gdzie jest Bartra? Nasz najlepszy obrońca! Mieli grać zawodnicy w formie.