1

Prawie tyle samo dziesiątek co punktów straty Realu do Barcy :) Znakomity mecz w wykonaniu naszych, z bananem na twarzy czytałem te oceny.

2

Najlepszy mecz Iniesty od przynajmniej dwóch lat. To, co dzisiaj zagrał Don Andres to czysta poezja.

6

Munir - chciał być Jeffrenem, ale coś nie "pykło"

1

Coś nieprawdopodobnego. Dziękuję Ci Barco za ten wyjątkowy wieczór. Visca el Barca, Visca el Catalunya!

0

Jest po prostu cudownie

0

Źródło?

0

"German Soccer Players still in Stade de France (Offical DFB Reports says)"

0

Normalnie prorok :D

0

Chyba do nagrody Pinokia ;)

0

O tym samym pomyślałem dosłownie sekundę po golu Neymara. :D

10

Mourinho chyba będzie zmuszony podzielić los Ferdka Kiepskiego i odwiedzi pośredniak. :D

0

Uwielbiam Adriano, wiele razy dawał nam powody do radości, był świetnym zmiennikiem, ale chyba pożegnania naszedł czas.

0

Najważniejsze dziś są 3 punkty bez kontuzji.

0

W wakacje to ja często bawię się w streamowanie (+ jeszcze streamuję Wrestlemanię od 29 włącznie), ale teraz rok szkolny to trzeba spać. :D

0

Wie ktoś może po jakim czasie będę miał dostęp do Eleven w nc+, jeśli dołożyłem te kanały do pakietu dziś?

0

Po prostu genialne :D

3

Czekamy do powrotu Leo, a potem do stycznia.

1

Kwaśniewski to juz pewnie na Peszkę czeka ;]

39

Chcieliście wydymać Lewego, Lewy wydymał was.

21

Strona Realu ma serwery słabsze od naszej ławki.

0

Sprzedawałem go częściej niż Ronaldo dostaje karne, a tu proszę, takie objawienie. Oby tak dalej.

0

Według mnie Bartra i Roberto powinni zagrać kosztem Mascherano i Alvesa, ale mam nadzieję, że Lucho wie co robi.

4

"Szeroka i pełna jakości kadra" - Ja rozumiem, że jest weekend, ale on nie powinien udzielać wywiadów po pijaku.

3

Nie boję się użyć tego określenia. Dani to legenda tego klubu.

15

Dawać Barcę do Ekstraklasy, przynajmniej będzie drużyna z tej ligi w Champions League. :D

0

Na tyle praktyki co on ma. xDD

0

Gole jeszcze przyjdą, o to się nie martwię. Dziś najważniejsze są trzy punkty jak najmniejszym nakładem sił i brak kontuzji.

14

Murawa na tym zdjęciu wygląda jak w Fifie 07. ;)

0

Ludzie, ja przez Was to ze śmiechu się uduszę. :D

1

Leżę i nie wstaję jak Ronaldo. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?