23 listopada 2015, 23:27
1
Prawie tyle samo dziesiątek co punktów straty Realu do Barcy :) Znakomity mecz w wykonaniu naszych, z bananem na twarzy czytałem te oceny.
21 listopada 2015, 21:21
2
Najlepszy mecz Iniesty od przynajmniej dwóch lat. To, co dzisiaj zagrał Don Andres to czysta poezja.
21 listopada 2015, 20:20
6
Munir - chciał być Jeffrenem, ale coś nie "pykło"
21 listopada 2015, 20:09
Coś nieprawdopodobnego. Dziękuję Ci Barco za ten wyjątkowy wieczór. Visca el Barca, Visca el Catalunya!
21 listopada 2015, 19:07
0
Jest po prostu cudownie
14 listopada 2015, 01:11
Źródło?
14 listopada 2015, 01:09
"German Soccer Players still in Stade de France (Offical DFB Reports says)"
9 listopada 2015, 22:46
Normalnie prorok :D
7 listopada 2015, 09:53
Chyba do nagrody Pinokia ;)
1 listopada 2015, 21:09
O tym samym pomyślałem dosłownie sekundę po golu Neymara. :D
31 października 2015, 15:39
10
Mourinho chyba będzie zmuszony podzielić los Ferdka Kiepskiego i odwiedzi pośredniak. :D
28 października 2015, 22:53
Uwielbiam Adriano, wiele razy dawał nam powody do radości, był świetnym zmiennikiem, ale chyba pożegnania naszedł czas.
25 października 2015, 16:43
Najważniejsze dziś są 3 punkty bez kontuzji.
25 października 2015, 16:38
W wakacje to ja często bawię się w streamowanie (+ jeszcze streamuję Wrestlemanię od 29 włącznie), ale teraz rok szkolny to trzeba spać. :D
25 października 2015, 14:00
Wie ktoś może po jakim czasie będę miał dostęp do Eleven w nc+, jeśli dołożyłem te kanały do pakietu dziś?
18 października 2015, 18:51
Po prostu genialne :D
12 października 2015, 15:39
3
Czekamy do powrotu Leo, a potem do stycznia.
11 października 2015, 20:46
Kwaśniewski to juz pewnie na Peszkę czeka ;]
8 października 2015, 22:39
39
Chcieliście wydymać Lewego, Lewy wydymał was.
4 października 2015, 22:27
21
Strona Realu ma serwery słabsze od naszej ławki.
30 września 2015, 00:01
Sprzedawałem go częściej niż Ronaldo dostaje karne, a tu proszę, takie objawienie. Oby tak dalej.
29 września 2015, 20:00
Według mnie Bartra i Roberto powinni zagrać kosztem Mascherano i Alvesa, ale mam nadzieję, że Lucho wie co robi.
27 września 2015, 10:11
4
"Szeroka i pełna jakości kadra" - Ja rozumiem, że jest weekend, ale on nie powinien udzielać wywiadów po pijaku.
26 września 2015, 00:15
Nie boję się użyć tego określenia. Dani to legenda tego klubu.
24 września 2015, 19:38
15
Dawać Barcę do Ekstraklasy, przynajmniej będzie drużyna z tej ligi w Champions League. :D
20 września 2015, 22:04
Na tyle praktyki co on ma. xDD
20 września 2015, 10:28
Gole jeszcze przyjdą, o to się nie martwię. Dziś najważniejsze są trzy punkty jak najmniejszym nakładem sił i brak kontuzji.
16 września 2015, 18:56
14
Murawa na tym zdjęciu wygląda jak w Fifie 07. ;)
15 września 2015, 22:26
Ludzie, ja przez Was to ze śmiechu się uduszę. :D
15 września 2015, 22:19
Leżę i nie wstaję jak Ronaldo. :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Prawie tyle samo dziesiątek co punktów straty Realu do Barcy :) Znakomity mecz w wykonaniu naszych, z bananem na twarzy czytałem te oceny.
2
Najlepszy mecz Iniesty od przynajmniej dwóch lat. To, co dzisiaj zagrał Don Andres to czysta poezja.
6
Munir - chciał być Jeffrenem, ale coś nie "pykło"
1
Coś nieprawdopodobnego. Dziękuję Ci Barco za ten wyjątkowy wieczór. Visca el Barca, Visca el Catalunya!
0
Jest po prostu cudownie
0
Źródło?
0
"German Soccer Players still in Stade de France (Offical DFB Reports says)"
0
Normalnie prorok :D
0
Chyba do nagrody Pinokia ;)
0
O tym samym pomyślałem dosłownie sekundę po golu Neymara. :D
10
Mourinho chyba będzie zmuszony podzielić los Ferdka Kiepskiego i odwiedzi pośredniak. :D
0
Uwielbiam Adriano, wiele razy dawał nam powody do radości, był świetnym zmiennikiem, ale chyba pożegnania naszedł czas.
0
Najważniejsze dziś są 3 punkty bez kontuzji.
0
W wakacje to ja często bawię się w streamowanie (+ jeszcze streamuję Wrestlemanię od 29 włącznie), ale teraz rok szkolny to trzeba spać. :D
0
Wie ktoś może po jakim czasie będę miał dostęp do Eleven w nc+, jeśli dołożyłem te kanały do pakietu dziś?
0
Po prostu genialne :D
3
Czekamy do powrotu Leo, a potem do stycznia.
1
Kwaśniewski to juz pewnie na Peszkę czeka ;]
39
Chcieliście wydymać Lewego, Lewy wydymał was.
21
Strona Realu ma serwery słabsze od naszej ławki.
0
Sprzedawałem go częściej niż Ronaldo dostaje karne, a tu proszę, takie objawienie. Oby tak dalej.
0
Według mnie Bartra i Roberto powinni zagrać kosztem Mascherano i Alvesa, ale mam nadzieję, że Lucho wie co robi.
4
"Szeroka i pełna jakości kadra" - Ja rozumiem, że jest weekend, ale on nie powinien udzielać wywiadów po pijaku.
3
Nie boję się użyć tego określenia. Dani to legenda tego klubu.
15
Dawać Barcę do Ekstraklasy, przynajmniej będzie drużyna z tej ligi w Champions League. :D
0
Na tyle praktyki co on ma. xDD
0
Gole jeszcze przyjdą, o to się nie martwię. Dziś najważniejsze są trzy punkty jak najmniejszym nakładem sił i brak kontuzji.
14
Murawa na tym zdjęciu wygląda jak w Fifie 07. ;)
0
Ludzie, ja przez Was to ze śmiechu się uduszę. :D
1
Leżę i nie wstaję jak Ronaldo. :D