O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Zidane, Ronaldinho, CR7, R9, Roberto Carlos
  • Ulubione zespoły RM ihala!
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4203
  • Liczba komentarzy 115
  • Polecenia 38

Komentarze

0

no też się cieszę będzie ładny futbol i Sewilla rozbita.

0

no i co? sypnąłem ci linkiem i zamknąłeś mordę? zatkało kakao?

0

co do wolnych polecam artykuł:

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56580

Ze średniej wynika, że Messi tylko odrobinę ma większą skuteczność.

0

Że niby Messi lepiej strzela karne? TO bez jaj kolego.

2

aha ograniczają się do przełożenia nogi nad piłką?
Pokaż mi podobny filmik z Messim:



kolejny lol z ciebie:) Na prawdę jesteś strasznie żałosny żeby tak zaginać rzeczywistość. "Aktualnie to Messi ma więcej goli ze słabszej nogi" No właśnie "aktualnie". Zdarzyło się raz że coś tam nastukał Messi ze słabszej nogi i już jest według ciebie mistrzem obunożności:) Nie no jaja. Taki z ciebie znawca piłki nożnej jak z koziej ... trąba.

Zobacz wszystkie

4

czytasz pudelki, brawo!

4

ahahahahahahahahaha obunożnośc lepsza u Messiego? hahahaah lezę i nie wstaję:) Ty jak coś czasem powiesz to potrafisz zrobić resztę dnia człowiekowi:). masz gole Ronaldo z lewej:

teraz znajdź mi podobne Messiego z prawej. Ronaldo ma lepsze: szybkość biegu, obunożność, główki (chyba najlepsze na świecie), siłę strzału/strzały z daleka, rzuty karne, sztuczki. A drybling, kontrola piłki jest lepsza u Messiego, przegląd pola może też chociaż to jakoś Ronaldo jest obecnie królem asyst.. Ogólnie to inni zawodnicy, może Messi jest geniuszem i miał arcysezon kiedyś ale to nie znaczy, że zawsze robi dla drużyny więcej i jest więcej wart. Kto jest lepszy to sprawa dyskusyjna, jednemu gra tego się bardziej podoba, drugiemu odwrotnie.

4

a czy jest jakiś sędzia na świecie który nie dałby wątpliwego karnego? Nie ma i to się nie zmieni dopóki nie wkroczy możliwość weryfikacji z zapisów video.

3

póki co to Ronaldo demoluje golami w , jest liderem asyst i prowadzi w lidze, podtrzyma to - będzie 4 ZP :)

2

bo Atletico to 11 psychopatów i dobrze, że ich pokonaliście. Liczę na to że (choć małe szanse) ale Real wyeliminuje tych drewniaków łamiących kości i doczekamy się el clasico w PK:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?