Hejter90
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no też się cieszę będzie ładny futbol i Sewilla rozbita.
0
no i co? sypnąłem ci linkiem i zamknąłeś mordę? zatkało kakao?
0
co do wolnych polecam artykuł:
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56580
Ze średniej wynika, że Messi tylko odrobinę ma większą skuteczność.
0
Że niby Messi lepiej strzela karne? TO bez jaj kolego.
2
aha ograniczają się do przełożenia nogi nad piłką?
Pokaż mi podobny filmik z Messim:
kolejny lol z ciebie:) Na prawdę jesteś strasznie żałosny żeby tak zaginać rzeczywistość. "Aktualnie to Messi ma więcej goli ze słabszej nogi" No właśnie "aktualnie". Zdarzyło się raz że coś tam nastukał Messi ze słabszej nogi i już jest według ciebie mistrzem obunożności:) Nie no jaja. Taki z ciebie znawca piłki nożnej jak z koziej ... trąba.
0
a przy okazji grają niebezpieczny i chamski antyfutbol. Lubiłbym ich gdyby nie grali tak ,że przeciwnikom chcą zrobić krzywdę.
4
ahahahahahahahahaha obunożnośc lepsza u Messiego? hahahaah lezę i nie wstaję:) Ty jak coś czasem powiesz to potrafisz zrobić resztę dnia człowiekowi:). masz gole Ronaldo z lewej:
2
tak? to może spójrz na statystyki ostatnio, Messi na gola z wolnego potrzebuje ponad 14 uderzeń a Ronaldo 15. Rzeczywiście - ogromna różnica. Obu zjada na śniadanie Bale który ma najlepszą średnią - co 9 uderzenie to gol w jego przypadku.
4
czytasz pudelki, brawo!
0
a jeszcze gorsze jest jak się oszukuje państwo w którym się zarabia, nieprawdaż ?
0
boś niedojrzały to cię mdli:)
0
szkoda że tu nie ma żadnego hejtu z mojej strony tylko nie zgadzasz się z moim zdaniem i aż w tobie bulgoczę co widać po twoich postach:)
0
mylisz się, to co już po skończonym głosowaniu ugrał to się wlicza, zresztą królem strzelców zostanie na 90% to też będzie miało znaczenie w przy kolejnej ZP. Zobaczymy jednak co wygra on a co wygra Messi i jakie ważne gole/asysty zrobią w najważniejszych meczach.
0
kto tam będzie pamiętał jakieś miesiące jak np Ronaldo zostanie królem strzelców (możliwy rekord) królem asyst (na najlepszej drodze jest do tego) + jakieś trofea. Zobaczymy ale to CR7 jest na lepszej drodze.
0
aha czyli Messi lepiej rozgrywa piłki, Ronaldo ma więcej asyst w lidze. Rozumiem (LOL) :)
0
a ja powiem tak: sędzia Overbo daje zasłużone 3 karne dla Chelsea.
0
Niemcy to moa być co najwyżej drużyną roku, nie ma w niej jednak takiego jednego najlepszego piłkarza który jest nad resztą
0
a to że sam ciągnał Argentynę to przesada. A taki Mascherano ? to nie ciągnął? Przysłużył się nie mniej niż Messi, di Maria mniej grał ale też był z niego pożytek.
0
Ronaldo jest samodzielnym liderem asyst i goli i ma jeszcze marzyć żeby grać jak Messi? Rozbawiłeś mnie:)
3
póki co to Ronaldo demoluje golami w , jest liderem asyst i prowadzi w lidze, podtrzyma to - będzie 4 ZP :)
0
Skoro "Daewoo" ma takie umiejętności to ja chciałbym takie "Deawoo" mieć w Realu lol.
0
czapki z głów. Powinieneś studiować psychologię.
0
liderowanie w lidze, golach i asystach, jeśli to wszystko się nie zmieni to nie mam pytań:) Do tego zobaczymy jakie dojdą trofea. Deal with it.
0
ale jego nie ściga przynajmniej skarbówka.
1
nie martw się, już zrobił ładny krok do przodu by zdobyć czwarta Złotą Piłkę.
2
Iniesta wśród najlepszych pomocników? oh my lord, spadnę z krzesła zaraz,.
0
jak on nic w Barsie nie wygra w tym roku to może odejść. Nic nie jest niemożliwe.
2
bo Atletico to 11 psychopatów i dobrze, że ich pokonaliście. Liczę na to że (choć małe szanse) ale Real wyeliminuje tych drewniaków łamiących kości i doczekamy się el clasico w PK:)
0
Tu masz rajd z Levante
Po drugie obecnie rajdy i dryblingi robi Isco który zapowiada się na jednego z najlepszych piłkarzy, Na skrzydle Ronaldo Marcelo dużo drybluje również, Ronaldo nie musi tak często kiwać już. To że Messi robi za pomocnika i napastnika to fajne i ma zdolności ale skoro Ronaldo dobija tylko i wykańcza na pustą to czemu jest liderem asyst? :)
0
już dawno mówiłem, że tam jest procentowo o wiele mniej hejtów na Barcę i Messiego niż tu na Real i Ronaldo.