Hejter90
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
a czy jest jakiś sędzia na świecie który nie dałby wątpliwego karnego? Nie ma i to się nie zmieni dopóki nie wkroczy możliwość weryfikacji z zapisów video.
0
Nie zgadzam się co do karnego. Messi trafił w piłkę czy w stopę? W stopę podczas gdy napastnik próbował ustawić się odpowiednio do piłki i być może oddać strzał. Karny jak nic. Karny nie musi być zawsze po jakimś ostrym perfidnym wślizgu. Są też leciutkie przewinienia ale jednak.
0
no i dobrze, że wygraliście bo Atletico to straszne wieśniaki i rzeźnicy. Ich futbol to patologia.
0
no boli ,boli ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Atletico będzie zmęczone na mecz z Realem w PK.
1
0
sprzedaj mu ze swoich zapasów :)
0
yyyy..czemu ?
1
0
Messi trafił w piłkę czy w stopę napastnika? Dziękuję, dobranoc.
0
cóż - Mallenco - to wystarczy za wszelki komentarz:)
0
albo Messi kiwa ręką obrońca a ten sędzia nic. Powinno być 1:1.
0
czemu tego nie pisałeś przy golu na 2:0?
0
masz rację, nie nadaje do sędziowania : gola na 2:0 nie powinno przecież być.
0
też się dziwie, nie powinno być gola na 2:0.
0
Messi dziś wymiata, najpierw kiwa ręką obrońcę a później prokuruje karnego.
0
koniec .. nie oglądam tego przedstawienia. Bo to przedstawienie nic innego. Sędzia nie widział jak Messi okiwał obrońcę ręką haha. Fajne.
0
nie no to jest jakaś kpina, brawo brawo! Można rękami grać.
0
dlaczego on by miał? Sugerujesz że Real przekupuje sędziów prowokatorze? Chyba nie pamiętasz kto to był Overbo.
0
gol przypadkowy a Suarez dotknął ręką piłki no ale 1 do jaja i tyle.
0
nie pisz tak bo przed chwilą dostałem pernamentnego bana jak napisałem "panika". Nie można chyba tutaj używać tego słowa :(
0
0
może poza boiskiem też ich porównamy? No wiesz podatki itp :)
0
co tak szafujecie tymi trenerami? Od razu sukcesów byście chcieli i cudów. A rywale są silni .
0
dobra dobra luzik, już ok .
0
i na tej podstawie obliczysz też cenę stopera, tudzież defensywnego pomocnika? raczej nie.
0
odjąć to można najwyżej karne po symulkach ale nie z prawidłowych które wykonuje najlepiej na świecie.
0
Liverpool i mistrzostwo Anglii to 2 mocno odrębne rzeczy, znawco :D
0
trudno powiedzieć, pewnie ma największe szanse w całej karierze na pobicie tego rekordu, bo jeszcze nie ma półmetka ligi (17 kolejek przeszło) a on już ma 26 goli czyli ponad połowę. Zostało 25 goli na 21 meczy. Może strzeli może nie.
0
klasyk to jest, nie powiem - największy na świecie, do tego dochodzi cóż.. nienawiść kibiców (nie wszystkich ale jednak) A sami piłkarze i trenerzy na pewno aż tak tego nie przeżywają:)
0
wiem ale zawsze jeśli gorszy zespół ogrywa o niebo lepszy to jest też zasługa trenera nawet jeśli ten lepszy zespół sam sobie jest winny i narobił sobiebigosu. Moyes np ustawił 5 obrońców w jednej linii, na pewno też określił co kto i jak ma robić i jak kryć - przyniosło to przecież skutek nawet jeśli Barca źle grała to i tak słowa uznania się należą słabszemu zespołowi.